Termy Mszczonów

Termy Mszczonów atrakcje dla dzieci

Niedaleko Warszawy działa całoroczny kompleks termalny, w którym można zadbać o swoje zdrowie, zrelaksować się i korzystać z szerokiej oferty rozrywkowo-sportowej.

Termy Mszczonów to jedyny obiekt w okolicach Warszawy wykorzystujący wody termalne. Pochodzą one z odwiertu na głębokości 1602,5 m i są bogate w pierwiastki mające pozytywny wpływ na ludzki organizm. Infrastruktura kompleksu pozwala na utrzymanie dobrej formy, można doskonalić swoje umiejętności pływackie i uprawiać inne sporty.

Termy Mszczonów rodzinne atrakcje Warszawa

W Mszczonowie można korzystać z dobrze wyposażonej zewnętrznej strefy rekreacyjnej. Przez cały rok działa tu basen geotermalny z wodą o temperaturze 30-34°C. Posiada podwodne dysze i urządzenia do masażu. Bez względu na porę roku działa też zewnętrzne jacuzzi. Jest też czynny od maja do września basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami, gejzerami, leżankami napowietrzającymi i sztuczną rzeką. Natomiast od czerwca do sierpnia można korzystać z basenu sportowego oraz brodzika dla dzieci z minizjeżdżalnią, fontanną i jeżem wodnym. W strefie rekreacyjnej jest jeszcze trawiasta plaża, boiska sportowe, plac zabaw, siłownia, leżaki i parasole. Latem uruchamiane są korty tenisowe, natomiast zimą lodowisko.

baseny termalne Mszczonów opinie atrakcje

W wewnętrznej części kompleksu również działa basen termalny, a także sauny suche i grota solna ze specjalnym kącikiem dla dzieci. Termy organizują liczne imprezy i zawody sportowe.

aquapark Mszczonów atrakcje dla dzieci sauny

Godziny otwarcia Termy Mszczonów

codziennie od 8.30 do 22.00

Termy Mszczonów

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *