SCOOBY-DOO! [PREMIERA]

film scooby doo 2020 online cały zapowiedź dvd

Najpopularniejszy pies powraca w nowym pełnometrażowym filmie! Hit kinowy opowiadający o początkach przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. SCOOBY-DOO! Premiera 4K Ultra HD, Blu-ray™ i DVD już 13 listopada!

Sprawdź aktualne promocje na film >>tutaj<<

Doskonała rozrywka dla całej rodziny!

Scooby-Doo w zeszłym roku skończył 50 lat i wciąż bawi nowe pokolenia widzów. Tych młodszych, ale i starszych, wychowanych na jego przygodach. Teraz najsłynniejszy pies świata powraca w pierwszym, animowanym komputerowo filmie opowiadającym o jego dzieciństwie i początkach przyjaźni z Kudłatym.

Zobacz zwiastun filmu SCOOBY-DOO! online:

Scooby-Doo i Norville „Kudłaty” Rogers poznają się, kiedy obaj są jeszcze dziećmi. Podczas pierwszego wspólnego święta Halloween poznają trójkę równie młodych jak oni detektywów: Freda Jonesa, Daphne Blake i Velmę Dinkley. W ich towarzystwie postanawiają zwiedzić nawiedzony dom, gdzie, co prawda spotykają ducha, ale ten okazuje się być przebranym człowiekiem. To doświadczenie podsuwa im pomysł stworzenia Tajemniczej Spółki - agencji specjalizującej się w rozwiązywaniu podobnych spraw.

Dziesięć lat później bohaterowie postanawiają zacząć spieniężać swoją pasję, a do zainwestowania w agencję detektywistyczną przekonują samego Simona Cowella. Niestety, ten nie wyobraża sobie współpracy z Kudłatym i Scoobym. Mimo sprzeciwu Freda, Daphne i Velmy chłopiec i jego pies zostają wykluczeni z drużyny…

film scooby doo DVD premiera bajka dla dzieci

„Scooby-Doo” to pierwsza pełnometrażowa animowana komputerowo produkcja, której bohaterem jest rysunkowy pies powołany do życia jeszcze w 1969 roku! Obraz wyreżyserował Tony Cervone, a głosów głównym bohaterom udzielili m.in.: Will Forte, nominowany dwukrotnie do Oscara® Mark Wahlberg („Boogie Nights”), nominowany do Złotego Globu Jason Isaacs (seria „Harry Potter”), laureatka Złotego Globu Gina Rodriguez („Anihilacja”), Zac Eforn („Podły, okrutny, zły”), Amanda Seyfried („Mamma Mia!”), Ken Jeong (seria „Kac Vegas”), dwukrotnie nominowany do Nagrody Emmy Tracy Morgan („Rockefeller Plaza 30”) i pięciokrotnie nominowany do Nagrody Emmy Simon Cowell.

 − W postaci Scooby –Doo jest coś magicznego – mówi reżyser filmu „Scooby-Doo” Tony Cervone. – Animowany serial o jego przygodach miał swoją premierę ponad 50 lat temu, a bohater ten cały czas pozostaje ważny dla kolejnych pokoleń widzów. Pracując nad naszym filmem chcieliśmy jego fanom, zarówno tym małym jak i dużym, opowiedzieć o wydarzeniach z życia ich ulubieńca, o których do tej pory nie wiedzieli – dodaje reżyser. − Pokazujemy Scooby’ego, jakiego nie znacie – dodaje producentka Allison Abbate. – W serialu jest on najczęściej postacią drugoplanową. Głównie komiczną. Tym razem jest głównym bohaterem swojej własnej historii – mówi Abbate. − Scooby i Kudłaty najczęściej pokazywani są jako tchórze bojący się swojego cienia. W nowym filmie czynimy z nich odważnych bohaterów. Oczywiście, wciąż są ostrożni, ale to prawdziwi bohaterowie. Natomiast sama fabuła opowiada przede wszystkim o przyjaźni. W „Scooby-Doo” pokazujemy jak rodzi się więź pomiędzy członkami Tajemniczej Spółki, jak rozkwita i co się z nią dzieje, kiedy zostanie wystawiona na próbę. Bo ludzie się zmieniają, przyjaźnie rodzą się, ale i umierają. To część życia – wyjaśnia reżyser Tony Cervone.
Światowa premiera „Scooby-Doo” miała się odbyć 15 maja tego roku. Niestety, plany te pokrzyżował wybuch pandemii koronawirusa. W marcu zostały zamknięte amerykańskie kina, a kilka tygodni później wytwórnia Warner Bros. ogłosiła, że film w USA i Kanadzie dystrybuowany będzie cyfrowo, a w innych krajach – w miarę możliwości – trafi do kin. Polska premiera animacji odbyła się 24 lipca. Film stał się niekwestionowanym hitem kinowym! W środku pandemii obejrzało go ponad 400 000 widzów. Równie ciepło został przyjęty przez krytyków. – Znana z serialu mieszanka komedii opartej na bohaterach i absurdalnych gafów sprawdziła się również w nowej, bardziej postmodernistycznej produkcji potrafiącej dodatkowo żartować z siebie samej – pisał o filmie Oliver Jones na łamach tygodnika „Observer”. – Ten film ogląda się jak kolejną klasyczną opowieść o Scooby-Doo cały czas czując, że wszyscy jego twórcy są wielkimi fanami marki – wtórowała mu Kate Erbland w serwisie IndieWire. Widzowie mają przyjemność śledzenia przygód „nieustraszonego” psiego detektywa już od ponad 50 lat. Premiera pierwszego odcinka serii Scooby-Doo miała miejsce we wrześniu 1969 roku. W ciągu lat Scooby-Doo stał się najbardziej rozpoznawalnym psim detektywem na świecie i trafił do serc milionów dzieci. Wiecznie głodny i skory do psot gapa, prawdopodobnie najbardziej tchórzliwy wśród detektywów. Żółty dog niemiecki, który się nie starzeje! Scooby-Doo był jedną z największych gwiazd Hanna-Barbera – od czasu pierwszej emisji 13 września 1969 roku studio wyprodukowało (pod własnym szyldem, a od 2001 roku jako część Warner Bros. Animation) kilkadziesiąt serii telewizyjnych i filmów, zarówno kinowych jak i telewizyjnych. Wydane zostały także komiksy, powstały gry komputerowe, a gadżety Scooby-Doo można znaleźć prawie w każdym sklepie – od spożywczych (soki), przez chemię (szczoteczki do zębów) i odzież aż do akcesoriów papierniczych. Dzieci na całym świecie kochają tego psa!

Sprawdź aktualne promocje na film >>tutaj<<