Świąteczny czas w Bajce Pana Kleksa-warsztaty, spotkanie z Mikołajem…

swiateczne-warsztaty-katowice-atrakcje-bajka-pana-kleksa

Tego miejsca chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Jedna z najlepszych atrakcji w Polsce, miejsce z wyjątkowym klimatem i aż "kipiące" kreatywnością. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Bajki Pana Kleksa, teraz również ze strefą Smart Kids Planet, w okresie świątecznym macie ku temu najlepszą okazję. 4 grudnia wystartował specjalny, świąteczny program atrakcji w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet wypełniony kreatywnymi warsztatami oraz niezwykłym spotkaniem z samym Świętym Mikołajem i prof. Kleksem. 

mikołajki Bajka Pana Kleksa warsztaty świąteczne atrakcje Smart Kids Planet Katowice

Bajka Pana Kleksa - Katowice

7 dni w tygodniu czeka na Was Zwiedzanie Bajki z Adasiem lub Agnieszką w świątecznym klimacie. Dodatkowo weźmiecie udział w warsztatach, na których przygotujecie ekologiczne ozdoby choinkowe z bajkowymi postaciami. Na deser czeka spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz Profesorem Kleksem, podczas którego każdy z Was (Rodzice oraz Dzieci) otrzyma specjalnie przygotowany na tę okazję świąteczny prezent. Czas trwania zabawy to ponad 3 godziny!
  • zwiedzanie Bajki w świątecznym klimacie
  • spotkanie ze Świętym Mikołajem i prof. Kleksem
  • świąteczne prezenty dla wszystkich gości
świąteczne warsztaty dla dzieci Katowice Bajka Pana Kleksa SMart kids planet  

Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa

W grudniu w Smart Kids Planet odchodzimy od animacji cyrkowych i zabaw z balonami. Przystrojona świątecznie przestrzeń z muzyką w tle oraz warsztaty kreatywne dla dzieci wprowadzą w magiczny nastrój. W tygodniu o godz. 17:00, a w weekend o 11:00, 12:30, 14:00, 15:30 i 17:00 odbywać się będą w Smartach warsztaty, na których dzieci będą tworzyć lampiony i stroiki świąteczne z naturalnych materiałów jak: gałązki, czy szyszki, a także barwionych makaronów i ryżu.
  • Zabawa w świątecznym klimacie
  • Warsztaty z tworzenia lampionów i świątecznych stroików
smart kids planet Katowice atrakcje Bajka Pana Kleksa święta warsztaty W Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet można zrealizować Bon Turystyczny.

Więcej informacji  >>tutaj<<