Opowiedz o swojej podróży! – nowa kampania linii KLM

Panująca obecnie epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmieniła nasze życie w wielu codziennych aspektach, ale też w aspekcie tego, jak i gdzie podróżujemy. Nieuniknione jest jedno — musimy nauczyć się żyć “normalnie” z obecnością tego wirusa. Właśnie dlatego, linie lotnicze KLM zapraszają swoich pasażerów do współtworzenia swojej nowej kampanii skupiającej się na… podróżowaniu w czasach COVID-19. Sprawdźcie więc szczegóły tej niezwykłej kampanii i oczywiście — weźcie w niej udział!

Niezwykłe czasy wymagają niezwykłego podejścia ze stron wszystkich linii lotniczych, nie tylko holenderskich linii KLM. Właśnie dlatego, linie te pragną stworzyć swoją nową kampanię informacyjną wspólnie ze swoimi klientami! Zapytacie pewnie: jak ma to działać, szczególnie w obecnych warunkach epidemiologicznych? Otóż jest to bardzo proste! Przewoźnik ten prosi pasażerów, którzy lecieli KLM w trudnych czasach COVID-19, aby podzielili się swoimi doświadczeniami z lotu i całej podróży. Aby wziąć udział w tym projekcie, należy wypełnić krótką ankietę oraz dołączyć swoje zdjęcia z podróży. Wasza historia może pomóc komuś przemóc strach przed podróżowaniem! Niezależnie więc czy jesteście rodziną z dziećmi, czy samotnymi podróżnikami — warto podzielić się swoimi wrażeniami z podróży!

Kampania KLM - Opowiedz o swojej podrozy dzieckowpodrozy

Nadesłane materiały posłużą linii do przygotowania kampanii informacyjnej, która za pośrednictwem mediów społecznościowych, będzie opowiadała, jak obecnie wyglądają podróże lotnicze, jakie nowe procedury sanitarne i środki bezpieczeństwa zostały wprowadzone na lotniskach i na pokładach samolotów. Dzięki temu każdy z nas może czuć się bezpiecznie, a sama podróż znacząco zmniejsza ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Czyś nie jest to ciekawe podejście do kampanii informacyjnej?

Tym, co sprawi, że cała ta kampania będzie czymś unikalnym, będzie fakt tego, że każdy z podróżnych zwraca uwagę na całkowicie inne aspekty wyjazdu i przeżywa swoją podróż inaczej, na co wpływ ma szereg innych czynników.

Dzięki temu nowa kampania będzie niezwykle różnorodna, a podróżni będą mogli zaprezentować swoje cenne spostrzeżenia i podzielić się własnymi doświadczeniami z podróży po całym świecie. Kampania ta będzie miała także inne, niewidoczne gołym okiem plusy — podróżujący którzy już latali liniami KLM w tym niezwykle trudnym czasie będą mogli pomóc tym osobom, które nadal mają pytania i obawy związane z lataniem. 

Jak już wspomnieliśmy na początku tego artykułu, aby wziąć udział w kampanii, należy wypełnić ankietę przygotowaną przez linie lotnicze KLM.

Link do omawianej ankiety znajdziecie -> tutaj <- 

Pamiętajcie jednak aby zrobić to do 6 listopada 2020 roku!

Mamy nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi podróży samolotem, a szczególnie liniami KLM! Dajcie też znać w komentarzach co myślicie o takiej akcji!