SCOOBY-DOO! POWRÓT NA WYSPĘ ZOMBIE [patronat]

bajka Scooby Doo powrót na wyspę zombie film dvd

Najsłynniejszy psi detektyw w tym roku obchodzi swoje 50 urodziny. Z tej okazji możesz wyruszyć wspólnie z całą Brygadą Detektywów na wakacje i przekonać się, że w miejscu, które przypomina raj, także można mieć kłopoty. Tym razem Scooby-Doo wraz ze swoimi przyjaciółmi zajmą się rozwikłaniem zagadki Wyspy Zombie. Najnowsza pełnometrażowa animacja to wypełniona akcją przygoda, która zabierze całą rodzinę w pełną wrażeń podróż do świata tajemnic. Film „Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie” zadebiutuje na DVD już 25 września.

Sprawdź aktualne promocje na film >>tutaj<<

bajka Scooby Doo wyspa zombie nowe odcinki (1)

Dołącz do Scooby-Doo, Kudłatego i Brygady Detektywów, którzy wygrali wakacje życia i chcą już na zawsze skończyć z rozwiązywaniem zagadek! Przybywają na tropikalną wyspę i meldują się w hotelu Wilmor. Velma, Daphne i Fred od razu zauważają, że wyspa jest niezwykle podobna do pewnego przerażającego miejsca, które już kiedyś odwiedzili. Spotkanie z armią zombie i upiornych ludzi-kotów szybko uświadamia im, że ten raj ma swoją cenę. Wskocz na pokład i udaj się w rejs ze Scooby-Doo i Brygadą Detektywów! Przekonaj się, czy odkryją zagadkę Wyspy Zombie! To zupełnie nowy pełnometrażowy film przygodowy, na który czekaliśmy 20 lat!

Zobacz zwiastun online:

– Zombie to bardzo popularny temat w branży rozrywkowej, dlatego pragnęliśmy stworzyć zabawną, rodzinną wersję tego gatunku dla fanów Scooby-Doo! Postanowiliśmy kontynuować oryginalną, klasyczną historię z nową, porywającą fabułą. – mówi Mary Ellen Thomas, wiceprezes Warner Bros. Home Entertainment, ds. marketingu produktów TV i animacji – „Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie” to interesująca, pełna wrażeń animacja, która z pewnością przypadnie do gustu szerokiej publiczności. To klasyczny Scooby-Doo! z mieszanką nowoczesności, ciekawą historią i angażującymi bohaterami. To film, który każdy fan Scooby-Doo! musi posiadać w swojej kolekcji – dodaje Mary Ellen Thomas.

50 lat Scooby-Doo 

Scooby-Doo to bohater, którego kochają miliony dzieci i dorosłych. W tym roku fani na całym świecie świętują razem ze Scooby-Doo jego 50-te urodziny! Wiecznie głodny i skory do psot żółty dog niemiecki – prawdopodobnie najbardziej tchórzliwy detektyw wszech czasów zabawia widownię od 1969 r.

bajka Scooby Doo wyspa zombie nowe odcinki (2)

Kto należy do BRYGADY DETEKTYWÓW:

SCOOBY-DOO

Scooby-Doo to wielki dog niemiecki z jeszcze większym apetytem, niechętnie ścigający duchy i potwory z resztą Brygady Detektywów. Zawsze jest gotów do przygód, ale woli zajęcia, które kończą się wielką ucztą. Gdy przyjaciele go potrzebują, Scooby-Doo pędzi na ratunek! Jego najlepszym przyjacielem jest Kudłaty — często można spotkać tę dwójkę, gdy uciekają przed potworem lub pożerają kanapki w Wehikule Tajemnic.

KUDŁATY ROGERS

Kudłaty jest najbardziej łakomym, fajtłapowatym i tchórzliwym członkiem brygady, ale jego przyjaźń ze Scooby-Doo pozwala mu przetrwać trudne chwile. Może i ucieka, gdy tylko zrobi się niebezpiecznie, ale gdy trzeba pomóc przyjaciołom, nigdy nie zawodzi! Specjalnością Kudłatego jest objadanie się, ale ma też wyjątkowy talent — jest świetnym brzuchomówcą, co nieraz pomogło Brygadzie Detektywów wydobyć się z tarapatów!

FRED JONES

Fred jest spoiwem całej Brygady Detektywów i zawsze o kilka kroków wyprzedza plany tropionego potwora. Traktuje zagadki jak pojedynek szachowy i uwielbia planować genialne, skomplikowane pułapki na duchy, wampiry i inne stwory!

Brygada Scooby Doo wyspa zombie nowe odcinki (4) 2019

VELMA DINKLEY

Velma jest mózgiem Brygady Detektywów. Dzięki analitycznemu umysłowi błyskawicznie odszyfrowuje znaczenie wskazówek. Grupa stara się trzymać razem, ale Velma często woli na własną rękę szukać kolejnego śladu. Słabością Scooby’ego-Doo są przekąski, a słabością Velmy — jej okulary. Bez swoich szkieł w czarnych oprawkach jest prawie zupełnie ślepa!

DAPHNE BLAKE

Piękna, odważna i inteligentna Daphne jest najbardziej entuzjastyczną osobą w Brygadzie Detektywów. Nigdzie się nie rusza bez aparatu i notatnika, ponieważ w przyszłości chce zostać albo słynną autorką kryminałów, albo dziennikarką śledczą. Trudno powiedzieć, czy to ona, czy Velma jest najodważniejszą z całej Brygady, ale stanowczo to Daphne najczęściej wpada w tarapaty. Nie boi się pchać w trudne sytuacje, więc całe szczęście, że ćwiczyła sztuki walki!

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD:

  • Nowe tajemnice Scooby-Doo! Duchy starożytnych astronautów, cz. 1, cz. 2
  • Co nowego u Scooby-Doo? Noc żywej mumii

Sprawdź aktualne promocje na film >>tutaj<<

bajka dla dzieci Scooby 1