Zamek Stara Baśń Grybów – starożytna atrakcja

Zamek Stara Baśń

Każdy w dzieciństwie chociaż raz marzył o tym, żeby strzelać z łuku lub zostać pasowanym na rycerza. Teraz możecie sprawić, że wasze pociechy będą miały taką okazję. Zamek Stara Baśń w Grybowie jest doskonałym do tego miejscem.

Zwiedzając tę atrakcję, będziecie mogli całą rodziną poznać średniowieczny świat. Dzieci poznają ówczesną atmosferę. To będzie możliwe dzięki wielu atrakcjom, które są oferowane dla zorganizowanych grup, ale też jest możliwość dla klientów indywidualnych. Choć dla nich obiekt będzie dostępny tylko po wcześniejszym umówieniu się.

Zobacz też:

->Zamek w Tykocinie<-

 Zamek Stara Baśń

Strzelanie z łuków, poszukiwanie smoków i nie tylko

Zamek Stara Baśń w Grybowie oferuje wiele atrakcji. Dzieci będą miały okazję strzelać z łuków, wyszukiwać smoków, czy rzucać dzidą. Odrywane będą też mini scenki np. pasowanie na rycerza lub zaślubiny księżniczki.

Potencjalnym zwiedzającym są oferowane następujące pakiety atrakcji. Podstawowy pakiet składa się z dwóch elementów: zwiedzanie grodu warownego Stara Baśń „na wesoło” oraz  zabawy średniowieczne. Do pierwszego elementu zalicza się zwiedzanie z animatorem ustaloną trasą. Głównymi atrakcjami przy tym są: wyszukiwanie smoków, tajemnica wieży księżniczek, wcielanie się w różne postaci przy pomocy rekwizytów i strojów – zdjęcia i legenda podziemnego miasta z ukrytym skarbem Czyngis Chana.

Zamek Stara Baśń

W drugim elemencie podstawowego pakietu dla chętnych są zaplanowane różnego rodzaju gry i zabawy średniowieczne typu: strzelanie z łuku. Do tego jest możliwość takich rozrywek jak turniej kopistów na koniach, na szynach, praca mincerza oraz wybijanie denara Bolka Gniewnego. Całość trwania tej wycieczki jest przewidywana na dwie godziny.

Zamek Stara Baśń

Można rozbudować pakiet!

Jednak jest możliwość ten już atrakcyjny pakiet podstawowy rozbudować o dodatkowe atrakcje. Wówczas uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach typu: wypieki podpłomyków w średniowiecznym piecu, wykonanie własnoręczne naczyń ceramicznych, czy  gotowanie zupy staropolskiej w kociołku. Koszt pakietu z rozbudowanym programem jest do ustalenia indywidualnego.

Cena pakietu podstawowego

Koszt wynosi 20 złotych na osobę. Istnieje oferta z udostępnieniem grilla. Wtedy trzeba zapłacić 25 zł.

Opiekunowie z grupami szkolnymi gratis.

Parking dla samochodów osobowych oraz autobusów na terenie obiektu gratis.

Kontakt do rezerwacji terminów

Ustalanie terminów dla grup – rezerwacje:

E-mail: kontakt.starabasn@gmail.com lub telefonicznie: 694 499 488

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1