Zamek Stara Baśń Grybów

Zamek Stara Baśń Grybów – atrakcje dla dzieci opinie wycieczki zwiedzanie

Każdy w dzieciństwie chociaż raz marzył o tym, żeby przenieść się w krainę baśni i zamienić się w księżniczkę lub zostać pasowanym na rycerza. Teraz możecie sprawić, że wasze pociechy będą miały taką okazję. Zamek Stara Baśń w Grybowie jest doskonałym do tego miejscem. Sprawdźcie resztę naszego artykułu, traktującego o tej atrakcji!

Zwiedzając tę atrakcję, będziecie mogli całą rodziną poznać średniowieczny świat. Dzieci poznają ówczesną atmosferę, panującą w tamtych czasach! To będzie możliwe dzięki wielu atrakcjom, które są oferowane dla zorganizowanych grup, ale też jest możliwość dla klientów indywidualnych. Warto jednak pamiętać o tym, że dla nich obiekt będzie dostępny tylko po wcześniejszym umówieniu się.

Zamek Stara Baśń Grybów – starożytna atrakcja

W krainie Smoka Grynbosa…

Zamek Stara Baśń w Grybowie oferuje wiele atrakcji. Dzieci będą miały okazję poznać liczną rodzinę Smoka Grynbosa, zapoznać się z życiem w średniowiecznym grodzie, a także, w rekwizytorni grodu, wcielić się w różne postaci np. księżniczka, rycerz, czarnoksiężnik, itp. Można też miło spędzić czas w „Miasteczku zabaw średniowiecznych dla dzieci”.

Zamek Stara Baśń Grybów – wycieczki atrakcje dla dzieci -2022

Dla grup zorganizowanych są oferowane następujące pakiety atrakcji.

Stara Baśń - oferta 2022 atrakcje

Zwiedzanie indywidualne

Dla turystów indywidualnych oraz rodzin z dziećmi jest oferta zwiedzania grodu z pomocą audioprzewodnika: „Stara Baśń Audioprzewodnik”. Aplikację należy pobrać na smartfon ze Sklepu Play, która jest aktywowana przy pomocy kodu QR na początku trasy do zwiedzania w Smoczej Baszcie.

stara baśń grybów zamek atrakcje 2022 1

Cennik Zamek Stara Baśń Grybów

Koszt wynosi 25 złotych na osobę.

Aktualne godziny zwiedzania są podawane na oficjalnej stronie atrakcji lub telefonicznie 694 499 488

Zamek Stara Baśń Grybów – wycieczki atrakcje dla dzieci -2022

Lokalizacja Zamek Stara Baśń Grybów 

Zamek Stara Baśń Grybów ulokowany jest w Grybowie na ulicy Grottgera (droga wojewódzka 981 w kierunku na Krynicę-Zdrój). Na miejscu dostępny jest dogodny parking. Dokładną lokalizację tego miejsca znajdziecie na mapce poniżej.

Zobacz też przygotowany przez nas artykuł:

->Zamek w Tykocinie<-

1