WOW PARK Billund – znacznie więcej niż park linowy

Nowa atrakcja w słynnym duńskim Billund – WOW PARK to znacznie więcej niż zwykły park linowy, to wyjątkowy, wielowymiarowy park rozrywki, który pozwala odkrywać naturę na nowo. Otwarcie już 8 maja 2020 r.! Zobaczcie jakich atrakcji możecie się tu spodziewać.

Na terenie o powierzchni 40 boisk piłkarskich, w otoczeniu wspaniałego lasu, powstaje niezwykły projekt zapewniający całym rodzinom okazję do zabawy na świeżym powietrzu przez cały dzień. Będą tu czekać przeróżne aktywności, przejażdżki i wyzwania, które umożliwiają wspólne korzystanie z sił przyrody. Czy w koronach drzew, w wodzie, czy w podziemiach – tutaj przygody kryją się za każdym rogiem. WOW PARK zostanie otwarty 8 maja 2020 roku i będzie to kolejny rodzinny park rozrywki w Billund, po LEGOLANDZIE, LEGO House czy LALANDII.

Podniebne atrakcje

Najbardziej rozpoznawalnym obiektem w parku będą specjalne konstrukcje w koronach drzew, nawet 14 m nad ziemią. To wiszące mosty, platformy, wieże czy zjeżdżalnie, w tym 40-metrowy tor saneczkowy, czynny także latem. Oryginalnym pomysłem są też ogromne (ponad 300 m2 powierzchni) siatki rozciągnięte między drzewami, na których będzie można skakać jak na trampolinach oraz bawić się ogromnymi piłkami. Poza tym można będzie korzystać z licznych kolejek tyrolskich oraz lian Tarzana.

Podziemne atrakcje

W WOW PARKU można będzie eksplorować całą sieć podziemnych tuneli i jaskiń, z wieloma sekretnymi miejscami. Tuż nad ziemią stworzony zostanie ogromny drewniany labirynt, wyzwaniem będzie też przejście przez wielki wierzbowy las.

Wodne atrakcje

Któż nie lubi zabawy z wodą? W Wodnym Świecie WOW PARKU będzie można pływać łódkami po stworzonych tu kanałach, budować tamy i wyznaczać nowe koryta rzek, napełniając wiadra i przelewając wodę.

Inne atrakcje

Świetną zabawę zapewnią też równoważnie, tory przeszkód, boiska, ścianki wspinaczkowe, huśtawki czy trampoliny. To doskonała okazja do rodzinnej rywalizacji. Będzie też można karmić kózki, wykonać własnymi rękami małe dzieła sztuki w tutejszych warsztatach kreatywnych, albo po prostu odpocząć na hamaku, urządzając sobie piknik w lesie czy grilla lub ognisko. Będzie tu działać także przyjazna dzieciom restauracja w klimacie wiejskiej stodoły.

wow park billund atrakcje dla dzieci (4)

Wybieracie się do LEGOLAND Billund - sprawdźcie również...


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /nowe_dzieckowpodrozy/strona/legoland/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184
[Głosów:3    Średnia:4/5]