Be Happy Pass

– karta Be Happy Pass to dodatkowe zniżki i bezpłatne atrakcje dla Twoich dzieci! Pobierz ją teraz BEZPŁATNIE!

Dlaczego warto posiadać kartę “Be Happy Pass”? Między innymi dlatego, że będziecie mogli skorzystać z bezpłatnej jazdy na łyżwach w LALANDIA, otrzymacie mini-akwarium LEGO odwiedzając LEGO House, w LEGOLAND otrzymacie 10 % zniżki na pakiet zdjęcia z nadrukiem na “LEGO Wall” (to świetna pamiątka), Wasze dzieci będą mogły karmić zwierzęta i otrzymać Certyfikat pomocnika w GIVSKUD Zoo, a nawet skorzystać z bezpłatnych lodów w wybranych kawiarniach w okolicy. Dodatkowo otrzymacie zniżki na wiele ciekawych atrakcji w okolicy.

Wszystkie korzyści z posiadania Be Happy Pass sprawdzicie tutaj. Pobierz również bezpłatny bilet dla dziecka do LEGOLAND.

LEGOLAND Billund Resort to całkiem spory obszar wokół Billund. Ilość i jakość atrakcji pozwoli Wam zaplanować bardzo udane wakacje z dziećmi. Kartę Be Happy Pass pobierzecie tutaj BEZPŁATNIE. Otrzymacie ją również rezerwując nocleg u Partnerów karty – tutaj sprawdzicie pełną listę – od campingów do hoteli.

Przegląd wybranych zniżek i promocji Be Happy Pass

Bezpłatna lekcja jazdy na łyżwach

LALANDIA zaprasza posiadaczy karty Be Happy Pass do skorzystania z bezpłatnej lekcji jazdy na łyżwach na całorocznym lodowisku wewnętrznym. Cena regularna 120 DKK, po okazaniu karty Be Happy Pass atrakcja jest bezpłatna dla maksymalnie 2 dzieci do lat 12.

lalandia zniżki okazje Billund atrakcje

10 % zniżki na Wasze zdjęcie na klockach LEGO®

Podczas przejazdu rollercoasterem czy rodzinną karuzelą Wasze miny i uśmiechy nie do powtórzenia. Właśnie dlatego w najlepszych miejscach automaty pstrykną Wam fotkę, którą możecie później zakupić. Zdecydowanie wyjątkową pamiątką będzie „LEGO® Wall” czyli Wasze zdjęcie nadrukowane na ściankę z klocków. Z kartą Be Happy Pass otrzymacie 10 % zniżki na pakiet „LEGO® Wall, zdjęcie oraz możliwość pobrania zdjęcia online”.

LEGOLAND zniżki promocje karta rabatowa opinieRybka w LEGO akwarium dla Twojego dziecka

To wyjątkowy mini-zestaw LEGO dostępny tylko w LEGO House w Billund. Po opaski LEGO House na nadgarstku (otrzymacie ją wraz z biletem wstępu) oraz karty Be Happy Pass Twoje dziecko otrzyma ten mini-zestaw (1 zestaw dla 1 dziecka).

lego house zniżki promocje bilety

Twoje dziecko pomocnikiem w Givskud ZOO

Twoje dziecko marzy o karmieniu zwierząt i poznaniu pracy w ZOO? Skorzystajcie z atrakcji przygotowanej przez Givskud ZOO dla dzieci posiadających kartę Be Happy Pass i bilet wstępu do Givskud ZOO (wymaga wcześniejszej rezerwacji-min. 1 dzień wcześniej tutaj). Przez pół godziny Twoje dziecko będzie pełnoprawnym pomocnikiem pracownika ZOO, a na koniec otrzyma specjalny certyfikat. Oferta skierowana dla dzieci w wieku 4-12 lat.

zniżki Givskud ZOO promocje Billund Resort

50 % zniżki na zestaw do poszukiwań bursztynów

Muzeum Tirpitz to ukryty na plaży jest betonowy bunkier, w którym dziś zlokalizowane jest połączenie muzeum i interaktywnego centrum nauki i rodzinnej rozrywki (dzieci i młodzież do 18 lat wchodzą do Muzeum BEZPŁATNIE). W 2017 r. Muzeum Tirpitz zostało wyróżnione tytułem Najlepszego Muzeum Tematycznego w Danii. Jedną z atrakcji są poszukiwania bursztynu – na posiadaczy Karty Be Happy Pass czeka zniżka 50 % na zestaw do poszukiwań.

karta zniżkowa LEGOLAND- muzeum dla dzieciOdwiedź Koldinghus – spotkaj się z Królem i zostań Rycerzem

Pomóż Krystianowi IV obronić 750 letni Pałac Królewski. Dla posiadaczy Karty Zniżkowej BE HAPPY PASS przygotowano specjalną atrakcję. Dołączycie do armii i zostaniecie pasowani na rycerza. Jak na rycerza przystało otrzymasz też własny herb i potwierdzenie mianowania na rycerza. Spotkasz się z Królem a na koniec otrzymasz królewski upominek.

be happy pass zniżki Koldinghus atrakcje okolicy LEGOLANDZostań żołnierzem i odkryj tajemnice fortyfikacji Fredericia

Również i w tym miejscu przygotowano dodatkowe atrakcje dla posiadaczy karty Be Happy Pass. Od kwietnia do końca października dzieci mogą wziąć udział w grze historycznej, w której wcielają się w obrońców miasta z 1849 roku. W Visitor Center Fredericii po okazaniu dostaje się zestaw żołnierza, otrzymuje się rozkazy od generała i trzeba wypełnić powierzone zadania na wałach okalających miasto. Podczas gry terenowej poznajemy fortyfikacje, w tym wiele zabytkowych obiektów, wieże, bramy, punkty widokowe czy armaty. Rodzice również otrzymują wskazówki i biorą udział w zabawie. Każdy więc może pomóc ocalić Fredericię. A wówczas być może czeka nawet medal. Żołnierski plecak z drewnianym muszkietem i czapką wojskową można zabrać potem ze sobą na pamiątkę, a znajdujący się w nim prowiant spałaszować podczas przerwy w grze.

promocje zniżki Billund Resort - FredericiaLody dla dziecka GRATIS

Zwiedzacie okolicę? Zdecydowanie Was do tego zachęcamy. Okoliczne miejscowości są wyjątkowo przyjazne dla rodzin z dziećmi. Ich architektura urzeka dorosłych, a w każdym miejscu znajdziecie sporo atrakcji dla najmłodszych. Dodatkowo po okazaniu Karty Be Happy Pass możecie liczyć na bezpłatne lody dla dziecka w wybranych kawiarniach (lista poniżej).

bezpłatne atrakcje dla dzieci Billund Resort karta zniżkowaBillund
Byens Is- og Sandwichbar
Hovedgaden 31
7190 Billund

Esbjerg/Ribe
Café Stryhns
Strandpromenaden 9
6710 Esbjerg V

Fredericia
Café Cozy
Sanddal Bakke 30
7000 Fredericia

Middelfart
Marina Café og Grill
Østre Hougvej 118
5500 Middelfart

Skovgrillen
Brovejen 353
5500 Middelfart

Vejle
Danhostel Vejle
Vardevej 485, Skibet,
7100 Vejle

Sprawdź pozostałe promocje i zniżki Be Happy Pass

[Głosów:45    Średnia:3.6/5]