Specjalnie dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl LEGO House udostępnił kod rabatowy, dzięki któremu otrzymacie zniżkę 70 DKK na bilet jednodniowy (cena standardowa 229 DKK – cena po zniżce 159 DKK)  >>tu kupisz bilet ze zniżką<<. Aby skorzystać ze zniżki w miejscu “PROMOCODE” wpisz hasło “dzieckowpodrozy.pl” i kliknij OK. Nie czekaj – ta promocja nie będzie trwała wiecznie!

Be Happy Pass

– karta Be Happy Pass to dodatkowe zniżki i bezpłatne atrakcje dla Twoich dzieci! Pobierz ją teraz BEZPŁATNIE!

Dlaczego warto posiadać kartę Be Happy Pass? Między innymi dlatego, że będziecie mogli skorzystać z bezpłatnej jazdy na łyżwach w LALANDIA, otrzymacie breloczki z LEGO ludzikami po odwiedzeniu LEGO House, Wasze dzieci będą mogły karmić zwierzęta i otrzymać Certyfikat Pomocnika w GIVSKUD Zoo czy skorzystać ze zniżki na oglądanie wielorybów lub emocjonujący spacer po górnej konstrukcji mostu nad Małym Bełtem na wysokości 60 m n.p.m. Dodatkowo otrzymacie zniżki na wiele ciekawych atrakcji w okolicy.

Wszystkie korzyści z posiadania Be Happy Pass sprawdzicie tutaj. Pobierz również bezpłatny bilet dla dziecka do LEGOLAND.

LEGOLAND Billund Resort to całkiem spory obszar wokół Billund. Ilość i jakość atrakcji pozwoli Wam zaplanować bardzo udane wakacje z dziećmi. Kartę Be Happy Pass pobierzecie tutaj BEZPŁATNIE. Otrzymacie ją również rezerwując nocleg u Partnerów karty – tutaj sprawdzicie pełną listę – od campingów do hoteli.

Przegląd wybranych zniżek i promocji Be Happy Pass

Bezpłatna lekcja jazdy na łyżwach

LALANDIA zaprasza posiadaczy karty Be Happy Pass do skorzystania z bezpłatnej lekcji jazdy na łyżwach na całorocznym lodowisku wewnętrznym. Cena regularna 120 DKK, po okazaniu karty Be Happy Pass atrakcja jest bezpłatna dla maksymalnie 2 dzieci do lat 12.

be happy pass lalandia zniżki okazje Billund atrakcje

Łańcuszek z LEGO House za darmo

Darmowy łańcuszek z ludzikiem LEGO dostępny tylko w LEGO House w Billund. Z opaską LEGO House na nadgarstku (otrzymacie ją wraz z biletem wstępu) oraz kartą Be Happy Pass Twoje dziecko wróci do domu z pamiątką, która będzie mu przypominać o doskonałej zabawie w Billund (1 zestaw dla 1 dziecka).

be happy pass lego zniżki okazje Billund atrakcje

Książka LEGO Hansa Christiana Andersena ze zniżką

To wyjątkowy minizestaw LEGO dostępny w sklepie LEGO w LEGOLAND. Przy zakupie zestawów za powyżej 500 DKK Twoje dziecko otrzyma specjalną edycję LEGO – książkę Hansa Christiana Andersena. Zestaw jest dedykowany dzieciom powyżej 8 roku życia.

be happy pass zniżki okazje Billund atrakcje

Twoje dziecko pomocnikiem w Givskud ZOO

Twoje dziecko marzy o karmieniu zwierząt i poznaniu pracy w ZOO? Skorzystajcie z atrakcji przygotowanej przez Givskud ZOO dla dzieci posiadających kartę Be Happy Pass i bilet wstępu do Givskud ZOO (wymaga wcześniejszej rezerwacji min. 1 dzień wcześniej). Przez pół godziny Twoje dziecko będzie pełnoprawnym pomocnikiem pracownika ZOO. Oferta skierowana dla dzieci w wieku 3-11 lat.

be happy pass givskud zoo zniżki okazje Billund atrakcje

Przejście mostem nad cieśniną Mały Bełt ze zniżką

Prawdziwa atrakcja dla odważnych na wysokości 60 m n.p.m. Nad Małym Bełtem z kartą Be Happy Pass można przejść się po konstrukcji słynnego mostu z dodatkową zniżką. Przy rezerwacji online i wpisaniu kodu zniżkowego, który znajdziemy na odwrocie karty, otrzymamy 75 DKK rabatu dla wszystkich poniżej 16 lat. Uwaga, promocja dla osób powyżej 140 cm. Osoby niższe mogą korzystać z wielu atrakcji znajdujących się tuż pod mostem.

be happy pass mały bełt most zniżki okazje Billund atrakcje

Koldinghus – dla rycerzy i księżniczek

Pomóż Krystianowi IV obronić 750 letni Pałac Królewski. Dla posiadaczy karty Zniżkowej Be Happy Pass przygotowano specjalną atrakcję. Po okazaniu karty Be Happy Pass przy wejściu otrzymacie darmowy zestaw startowy z koroną lub mieczem dla księżniczki lub rycerza. Będziecie mogli dokończyć go podczas warsztatów.

be happy pass zniżki okazje Billund atrakcje lego

Tajemnice fortyfikacji Fredericia

Również i w tym miejscu przygotowano dodatkowe atrakcje dla posiadaczy karty Be Happy Pass. Od kwietnia do końca października dzieci mogą wziąć udział w grze historycznej, w której wcielają się w obrońców miasta z 1849 roku. W Visitor Center Fredericii po okazaniu dostaje się zestaw żołnierza, otrzymuje się rozkazy od generała i trzeba wypełnić powierzone zadania na wałach okalających miasto. Podczas gry terenowej poznajemy fortyfikacje, w tym wiele zabytkowych obiektów, wieże, bramy, punkty widokowe czy armaty. Rodzice również otrzymują wskazówki i biorą udział w zabawie. Każdy więc może pomóc ocalić Fredericię. A wówczas być może czeka nawet medal. Żołnierski plecak z drewnianym muszkietem i czapką wojskową można zabrać potem ze sobą na pamiątkę, a znajdujący się w nim prowiant spałaszować podczas przerwy w grze.

be happy pass billund zniżki okazje atrakcje

Obserwacje wielorybów ze zniżką

Dołączcie do załogi wypływającej na wody Małego Bełtu i zobaczcie, czy wieloryby wypłyną wam na spotkanie, a po rejsie odbierzcie specjalny certyfikat. Dla wszystkich posiadaczy karty Be Happy Pass, którzy zarezerwują rejs na stronie www.visitlillebaelt.com, dostępna jest zniżka dla dzieci w wieku 2-12 lat. Podczas rezerwacji należy wpisać kod znajdujący się na odwrocie karty.

be happy pass zniżki okazje Billund atrakcje wieloryby rejs

Dyplom eko bohatera

Odwiedź Ecolarium, centrum wiedzy na temat ekologii i recyklingu. Z kartą Be Happy Pass Twoja wizyta nabierze nowego wymiaru. Tu, gdzie interaktywne wystawy dotyczące zmian klimatycznych i natury wciągają dzieci niczym najlepsze gry, maluchy będą realizować specjalną misję, na zakończenie której otrzymają specjalny dyplom z odciskiem własnego palca.

be happy pass zniżki okazje Billund atrakcje zielona karta

Atrakcje w Madsby Park za darmo

W Madsby Park dużo się dzieje. Jest tu historyczne miasteczko miniatur, park rozrywki i centrum sportu Fredericia. Dzięki karcie Be Happy Pass, którą okazujemy na miejscu w recepcji, dzieci mogą za darmo wejść do miasteczka miniatur i za darmo przejechać się tramwajem.

be happy pass zniżki okazje Billund atrakcje tramwajBillund
Byens Is- og Sandwichbar
Hovedgaden 31
7190 Billund

Esbjerg/Ribe
Café Stryhns
Strandpromenaden 9
6710 Esbjerg V

Fredericia
Café Cozy
Sanddal Bakke 30
7000 Fredericia

Middelfart
Marina Café og Grill
Østre Hougvej 118
5500 Middelfart

Skovgrillen
Brovejen 353
5500 Middelfart

Vejle
Danhostel Vejle
Vardevej 485, Skibet,
7100 Vejle

Madsby Park
Lumbyesvej 45
7000 Fredericia

 

Sprawdź pozostałe promocje i zniżki Be Happy Pass

[Głosów:61    Średnia:3.5/5]