GIVSKUD ZOO

Jeśli marzycie o prawdziwym safari, a wybieracie się w najbliższym czasie do Dani, gorąco polecamy Wam wizytę w Givskud Zoo, położonym zaledwie 20 minut drogi od LEGOLAND Billund. To idealne miejsce na rodzinną wycieczkę, w której w niezwykły sposób będziecie mogli obserwować życie zwierząt.

givskud zoo godziny otwarcia 2019 safari billund

 

Już od wjazdu na teren Zoo czujecie, że to Wasza przygoda z safari. Kupując bilet nawet nie trzeba wychodzić z samochodu, wszystko odbywa się jak w McDrive. Wjeżdżając na teren Zoo otrzymacie dokładny plan zwiedzania, z zaznaczonymi trasami i wszystkimi atrakcjami rozmieszczonymi na ponad 65 hektarach (to tyle, ile 130 boisk piłkarskich!). Świetnie zorganizowana obsługa rzucając okiem na Waszą rejestrację wręczy Wam informator i plan w języku polskim – to bardzo miły akcent na „dzień dobry”.

Zoo Safari Givskud Dania opinie

Na terenie ZOO znajduje się kilka dużych parkingów, gdzie możecie pozostawić samochód i przejść do kolejnych stanowisk podglądania zwierząt. Jednak zdecydowanie największą frajdą będą przejażdżki wśród zwierząt swobodnie przechodzących obok Waszego samochodu. Jest takie miejsce, w którym poczujecie się jakbyście byli na afrykańskiej sawannie. Jest też takie miejsce, w którym poczujecie dreszczyk emocji – to specjalny park lwów (po duńsku Løveparken), w której kilkanaście sporych rozmiarów kociaków będzie w zaledwie kilka metrów od okien Waszego samochodu.

Lwy Safari Givskud ZOO -atrakcje blisko Legolandu Dania

Jeśli jednak wybieracie się tam bez własnego auta- nie ma problemu – możecie skorzystać z Safari Bus. W Zoo wydzielono również strefy piesze. To kolejna forma doświadczenia safari, gdzie kontakt ze zwierzętami jest najbliższy jak to tylko możliwe, oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zwiedzanie Givskud ZOO z dziećmi -ceny,opinie,atrakcje

Jakie zwierzęta zobaczycie w Zoo Givskud: słonie, wilki, szympansy, lwy, zebry, żyrafy, anylopy, lemury – łącznie ponad 50 gatunków.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci w Givskud Zoo

Podczas wizyty w Zoo będzie mieli okazję karmić zwierzęta, o ile z kozami spotkaliście się z pewnością nie raz, o tyle karmienie wielbłądów z ręki robi wrażenie szczególnie na dzieciach.
Karmienie zwierząt Safari GivskudSpecjalnie dla najmłodszych przygotowano również kilka placów zabaw, źródełka w których mogą bawić się w poszukiwaczy złota czy indiańską strefę tipi.

atrakcje dla dzieci Givskud Safari Dania

Ponad 50 dinozaurów!

Jeśli samo Zoo i Safari to dla Was za mało, koniecznie odwiedźcie największy w Danii Park Dinozaurów (bez dodatkowych opłat). Znajdziecie tu ponad 50 modeli w skali 1:1 – największe mają około 40 metrów długości i z pewnością zrobią na Was wrażenie.
park dinozaurów zoo safari givskud atrakcje dla dzieci

Dodatkową atrakcją w sezonie 2019 będzie również wystawa czasowa “Epoka Lodowcowa”. Na wystawie dowiecie się więcej o życiu w epoce, w której średnie temperatury były o 10-15 stopni niższe niż obecnie. Główną częścią wystawy jest 15 modeli w skali 1:1 zwierząt żyjących w tych ekstremalnych warunkach, a na końcu spotkacie na żywo gatunek, który przetrwał do dziś: renifery.

Givskud Zoo Cennik

CENY BILETÓW

W kasie

Online

Dorosły DKK 210 DKK 200
Dzieci (3 – 11 lat) DKK 110 DKK 100
Dzieci do lat 3 Bezpłatnie Bezpłatnie
Samochód ? Bezpłatnie Bezpłatnie

Sprawdź godziny otwarcia w 2020 r.:

givskud zoo safari 2020 godziny otwarcia

Wybierasz się do LEGOLAND Billund? To Cię może zainteresować...

[Głosów:10    Średnia:3.9/5]