Bezpłatny bilet dla dziecka do LEGOLAND Billund

To już 3 rok z rzędu, kiedy specjalnie dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl wspólnie z LEGOLAND Billund przygotowaliśmy bezpłatne bilety promocyjne dla dzieci!  Dobrze wiemy, że to jedna z najbardziej korzystnych opcji wejścia do parku rozrywki (zdecydowanie tańsza od zakupu biletu online, nierzadko korzystniejsza od zakupów grupowych).

Pobierz, wydrukuj kupon i okaż go w kasie LEGOLAND Billund

>>Pobierz promocyjny bilet dla dziecka<<
Sprawdź koniecznie >>co zobaczyć w okolicy LEGOLAND

Przy zakupie biletu dla osoby dorosłej otrzymasz bilet dla dziecka GRATIS.  Pamiętaj, oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie zrealizujesz jej online (wyłącznie zakup biletu na miejscu).  Co ważne, możesz wydrukować kupon wielokrotnie (np. dla 2 dzieci – wówczas kupujesz bilet dla 2 rodziców i dwa dla dzieci otrzymasz GRATIS).

Chcesz zaoszczędzić? Sprawdź koniecznie!

Wyjeżdżając do LEGOLAND Billund spora część z Was pyta nas o rekomendacje – co zwiedzić i gdzie nocować, najlepiej ze zniżkami czy w okazyjnych cenach.  Okazuje się, że do LEGOLAND Billund Resort warto wybrać się na dłużej niż weekend. Atrakcji w okolicy jest bardzo dużo (część z nich bezpłatna lub w bardzo korzystnych cenach), a zakwaterowanie dostępne jest w wielu wariantach cenowych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiet informacyjny:

LEGOLAND noclegi

Korzystaj z Karty zniżkowej Be Happy Pass – sprawdź szczegóły

karta zniżkowa legoland be happy pass 2019

Wybierasz się z dzieckiem do LEGOLAND? Sprawdź koniecznie...

[Głosów:49    Średnia:3/5]