Bezpłatny bilet dla dziecka do LEGOLAND Billund

To już 4 rok z rzędu, kiedy specjalnie dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl wspólnie z LEGOLAND Billund udostępniamy bezpłatne bilety promocyjne dla dzieci!  Dobrze wiemy, że to jedna z najbardziej korzystnych opcji wejścia do parku rozrywki (zdecydowanie tańsza od zakupu biletu online, nierzadko korzystniejsza od zakupów grupowych).

Poniżej zasady promocyjnego biletu 2020.

Pobierz promocyjny bilet dla dziecka >>tutaj<< (3 MB)

Możesz również skorzystać z KODU PROMOCYJNEGO do LEGO House (70 DKK zniżki) >>tutaj<<

Sprawdź koniecznie >>co zobaczyć w okolicy LEGOLAND

Przy zakupie biletu dla osoby dorosłej otrzymasz bilet dla dziecka GRATIS.  Pamiętaj, oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie zrealizujesz jej online (wyłącznie zakup biletu na miejscu).  Co ważne, możesz wydrukować kupon wielokrotnie (np. dla 2 dzieci – wówczas kupujesz bilet dla 2 rodziców i dwa dla dzieci otrzymasz GRATIS).

Chcesz zaoszczędzić? Sprawdź koniecznie!

Wyjeżdżając do LEGOLAND Billund spora część z Was pyta nas o rekomendacje – co zwiedzić i gdzie nocować, najlepiej ze zniżkami czy w okazyjnych cenach.  Okazuje się, że do LEGOLAND Billund Resort warto wybrać się na dłużej niż weekend. Atrakcji w okolicy jest bardzo dużo (część z nich bezpłatna lub w bardzo korzystnych cenach), a zakwaterowanie dostępne jest w wielu wariantach cenowych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiet informacyjny:

LEGOLAND noclegi

Korzystaj z Karty zniżkowej Be Happy Pass – sprawdź szczegóły

karta zniżkowa legoland be happy pass 2019

Wybierasz się z dzieckiem do LEGOLAND? Sprawdź koniecznie...


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /nowe_dzieckowpodrozy/strona/legoland/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184
[Głosów:94    Średnia:3.2/5]