LEGO® NINJAGO®: Władcy Czasu, Części 1, 2

LEGO® NINJAGO®: Władcy Czasu to pełen przygód nowy sezon uwielbianej przez młodych widzów serii, nominowanej w 2016 r. do amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii najlepsza kreskówka. Nowi przeciwnicy – Władcy Czasu oraz Obślizgli Wojownicy rzucą kolejne wyzwania dzielnym wojownikom ninja. Powrót do przeszłości zapoczątkuje wyścig z czasem, w którym stawką jest uwolnienie mistrza Wu i przyszłość krainy Ninjago! Najnowsze odcinki serii zadebiutują na DVD już 13 września.

LEGO® NINJAGO® – O SERII

Duński serial LEGO® NINJAGO powstał na bazie popularnej linii zabawek LEGO. Inspiracją dla fabuły stały się mistyczne japońskie legendy, a wzorem dla postaci tajemniczy mistrzowie sztuk walki. Serial opowiada o losach czterech młodych bohaterów posiadających elementarne moce ognia, lodu, ziemi i światła, którzy zostają zwerbowani w szeregi wojowników ninja przez mistrza Wu. Kai, Jay, Cole i Zane zaczynają zgłębiać tajniki starożytnej sztuki walki – Spinjitzu – aby móc stawić czoła nawet najpotężniejszemu wrogowi. Od tej chwili utrzymywanie pokoju na świecie staje się ich życiową misją. Światowa premiera serialu miała miejsce w styczniu 2011 roku na antenie amerykańskiego Cartoon Network. Na polskim rynku serial zadebiutował 10 lutego 2012 na antenie teleTOON+, gdzie premierowo emitowano serie od pierwszej do trzeciej. Od czwartego sezonu serial emitowany jest na kanale Cartoon Network Polska. W 2016 roku seria LEGO® NINJAGO® otrzymała nominację do prestiżowej amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii najlepsza kreskówka.

Już 22 września 2017 r. na ekranach kin pojawi się pierwsza pełnometrażowa produkcja ze świata LEGO® NINJAGO® - LEGO® NINJAGO®: FILM, zapowiadana jako epickie starcie z lordem Garmadonem w walce o pokój i porządek w Ninjago City.

Sprawdź: Rabat 15 % na płyty DVD LEGO NINJAGO

LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚĆ 1 (odcinki 65-69)

Zobacz zwiastun online:

Lego Ninjago FILM WladcyCzasu1 DVDMistrz Wu samotnie staje do walki z Akroniksem, jednym z bliźniaczych Władców Czasu, i niemal przypłaca to życiem. Na szczęście wierni uczniowie przychodzą mu z pomocą. Jednak pojawia się nowe niebezpieczeństwo – bezwzględni Obślizgli Wojownicy. Zmagania z nimi nadwyrężą siły drużyny, a choroba mistrza Wu zmusi Lloyda do zajęcia jego miejsca.

ODCINEK 65 – Władcy Czasu

ODCINEK 66 – Początki

ODCINEK 67 – Czas zdrajców

ODCINEK 68 – Drapieżniki

ODCINEK 69 – Przewaga

LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚĆ 2 (odcinki 70-74)

Film LEGO NINJAGO DVD Władcy Czasu 2Ninja świętują ucieczkę przed Obślizgłą Armią i odzyskanie Szmaragdowego Ostrza Czasu, ale Akronix i jego brat Krux nie poddadzą się tak łatwo. Z determinacją próbują zgromadzić wszystkie cztery ostrza, dlatego zamieniają świątynię Airjitzu w pole bitwy. Na jaw wyjdą kolejne sekrety. Podczas gdy ninja próbują uwolnić mistrza Wu oraz innych zakładników z rąk Władców Czasu, Kai i Nya wybiorą się w przeszłość, aby ocalić przyszłość Ninjago.

ODCINEK 70 – Atak

ODCINEK 71 – Sekrety wychodzą na jaw

ODCINEK 72 – Akcja się zagęszcza

ODCINEK 73 – Powrót do korzeni

ODCINEK 74 – Zagubieni w czasie

KONKURS!

konkurs-lego ninjago filmStań do walki o nagrody LEGO® NINJAGO! Rozwiąż quiz ze znajomości serii i opisz swojego ulubionego bohatera LEGO® NINJAGO.

Czekają nagrody ze świata NINJAGO:

- zestawy klocków THE LEGO® NINJAGO® MOVIE™: Pościg w Ninjago City

- najnowsze DVD LEGO® NINJAGO®: WŁADCY CZASU, CZĘŚCI 1 i 2

Konkurs trwa do 31.11.2017 r.

Więcej informacji: http://bit.ly/LEGO_NINJAGO_konkurs