KONKURS Pomysł na weekend z dzieckiem! 2000 pln czeka!

Wiosna to najlepszy czas na rodzinne weekendy w plenerze, to też czas, kiedy chcemy Was zachęcić do podzielenia się Waszymi pomysłami na weekendy z dziećmi. Nie ważna pora roku, nie ważny kierunek – jeśli uważacie, że fajnie spędzacie rodzinne weekendy, koniecznie zgłoście się do konkursu – pula nagród to aż 2000 pln oraz nagrody dodatkowe.

Na stronach Dzieckowpodrozy.pl znajdziecie setki atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia w Polsce i nie tylko. Prezentujemy Wam rankingi atrakcji i polecane miejsca na wakacje czy weekendy. Dziś Was prosimy o inspiracje! Opisz swój pomysł na weekend z dzieckiem, dołącz zdjęcia i inspiruj innych rodziców, a przy okazji masz szansę na atrakcyjne nagrody.

Jakich pomysłów szukamy?
 • nie ważne dokąd, ważne by z dzieckiem/z dziećmi
 • nie ważne czy będzie to wycieczka przez najciekawsze place zabaw w Waszym mieście, świetna miejscówka na sanki, wizyta w jednej z pobliskich atrakcji czy zagranicznego parku rozrywki, wycieczka piesza czy rowerowa, a może nawet wypad samolotem do innego kraju – nie stawiamy żadnych ograniczeń!
 • nie ważna pora roku! zima, jesień, wiosna, lato
 • spędziliście ciekawy weekend już jakiś czas temu? Napisz nam o tym!
 • morze, góry, Mazury, duże i małe miasta – nie istotne!
 • dodaj jak najwięcej informacji praktycznych, tak aby inni rodzice mieli gotowy przepis na weekend (jak dojechać, ceny biletów, opinie itp.)
 • nie interesują nas hotele – o nich nie piszcie, czekamy na Wasze pomysły na ciekawe spędzanie czasu podczas weekendu
Zasady techniczne:
 • tekst minimum 2100 znaków
 • minimum 6 zdjęć – maksymalnie 20 zdjęć (zdjęcia ponumerowane, a numery przypisane do miejsca w tekście)
 • tekst autorski – nigdzie wcześniej nie publikowany
 • autorskie zdjęcia

Nagrody:

1 nagroda – 800 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl

2 nagroda – 600 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl

3 nagroda - 400 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl

Dodatkowe 2 Wyróżnienia - 100 pln gotówka od Dzieckowpodrozy

Nagrody dodatkowe plecak Dzieckowpodrozy – ilość wyróżnień od 1 do 5

Przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń 04.06.2019 r. - jednak nie czekaj na ostatnią chwilę!

Regulamin  obowiązkowe  Oświadczenie konkursowe (prosimy wydrukować, podpisać i przysłać nam mailem skan lub zdjęcie formularza)

2 comments

Leave Comment
 1. małgorzata

  Gdy dzieci są małe na bok trzeba odłożyć muzea i wystawy
  Trzeba zorganizować czas bez marudzenia bo skończy się to porażkom dla obydwóch stron.Ja uważam ,że rodzice bardzo często wybierają się daleko ,a maluchom potrzeba:wody piasku,wiaderka i łopatki.Dlatego moim pomysłem na wakacyjny weekend jest:zalew np. Goczałkowice Zdrój,Jezioro np.Jezioro Żywieckie i nasze morze.Zimą sprawa wygląda trochę inaczej ,należy zapewnić naszym pociechą kupę śniegu i niewielką górkę ,a dodatkową atrakcją termy polecam Banie w Białce Tatrzańskiej lub pobliskie Szaflary .Pozdrawiam i życzę udanych wojaży

 2. Szczęśliwe dziecko

  mam 7 miesieczne córkę to wspaniałe jest to jak można poświęcić czas swojemu dziecku takiemu małemu aby było szczęśliwe z córką spędzany czas w naszym mieście nie wyjeżdżamy nigdzie bo jeszcze jest ona mała ale na wakacje chcielibyśmy to zrealizować i pojechać do innego pięknego miasta . W moim mieście z córką spędzam dużo czasu na świeżym powietrzu jest ciepło dużo z nia spaceruje do parku nad wodę aby posiedzieć a ona żeby świat poznawala bo jest bardzo ciekawa wszystkiego. Teraz będzie to jej pierwszy wyjazd nad morze pierwsze dotknięcie piasku słuch szum morza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *