Gdańsk – bezpłatne spektakle dla dzieci

Odwiedź z Hilarym Wyspę Pacynek! Czas spakować walizki i wyruszyć w teatralną podróż! Wraz z panem Hilarym nasi najmłodsi goście będą mogli odwiedzić pełen magii Archipelag Wysp Lalkowych. Podczas bezpłatnego spektaklu 27 kwietnia maluchy dowiedzą się wielu tajemnic o pacynkach.

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Mali widzowie, którzy 27 kwietnia zasiądą przed naszą sceną teatralną, będą mieli okazję poznać wszystkie tajemnice lalek. Pomoże im w tym pan Hilary, który będzie towarzyszyć maluchom w wyprawie na Wyspę Pacynek.

Na zaczarowanej wyspie uczestnicy przedstawienia dowiedzą się, jak zbudowane są teatralne lalki, a także w jaki sposób ożywia się je na scenie. Mali widzowie poznają także fragmenty takich spektakli, jak „Lalkarz” i „Czerwony Kapturek”, a także przyjrzą się lalkowej klaunadzie. Podczas interaktywnego spotkania nie zabraknie możliwości samodzielnej zabawy z pacynkami.

Teatrzyk pt. „Wyspa pacynek” odbędzie się w 27 kwietnia. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

Sprawdź również: Gdańsk z dzieckiem