Hotele nad morzem z basenem dla dzieci

Maluchy uwielbiają bawić się i pluskać w wodzie. To jeden z głównych powodów, dla którego tak chętnie wyjeżdżają nad morze. Niestety, w związku z dość kapryśną pogodą, nie zawsze mogą się tym cieszyć w pełni. Jest jednak sposób i na to – wystarczy wybrać jeden z nadmorskich hoteli, które oferują baseny dostosowane do potrzeb dzieci. W ten sposób będziemy mieli wybór i gwarancję uśmiechu naszej pociechy.

To, że dzieci, a zwłaszcza te najmniejsze, potrzebują specjalnych warunków, dostrzegło już sporo obiektów w Polsce i postanowiło dostosować swoją ofertę do ich potrzeb. A że wybrzeże Bałtyku jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc na rodzinny wypoczynek, właśnie tutaj można znaleźć hotele o bardzo wysokim standardzie, udostępniające swoim gościom liczne atrakcje. Rodzice wiedzą, że nie ma nic gorszego od zawiedzionego malucha. A tak na pewno będzie się czuł, kiedy podczas wczasów pogoda nie dopisze i nie będzie można wykąpać się w morzu. Wtedy, choć nie tylko wtedy, warto skorzystać z basenu. Teraz możliwe jest to nawet bez wychodzenia z hotelu i bez troski o bezpieczeństwo naszych pociech.
hotel z basenem nad morzem
Najnowszym hotelem z prawdopodobnie najciekawszym kompleksem basenów jest Hotel Grand Lubicz -Uzdrowisko Ustka. Na dwóch poziomach czekają na Was zarówno basen sportowy, basen rekreacyjny ze sztuczną rzeką, brodzik dla dzieci, basen solankowy...łącznie to ponad 1100 m2! Hotel Grand Lubicz posiada rekomendację dzieckowpodrozy.pl.
Polecamy również wyjazd na wakacje nad morzem do Jastrzębiej Góry. Znajduje się tu najwyższy na polskim wybrzeżu klif, przepiękna promenada i nadmorska ścieżka z wieloma ciekawymi punktami widokowymi. Niedaleko stąd do Trójmiasta, a też obok rozpoczyna się Półwysep Helski. Znajdziemy tu bardzo rozbudowaną bazę noclegową, w pełni dostosowaną do potrzeb dzieci, czego świetnym przykładem jest hotel przyjazny rodzinie Primavera Jastrzębia Góra, wielokrotnie nagradzany jako najlepszy obiekt dla najmłodszych, posiadający także rekomendację portalu dzieckowpodrozy.pl. W tutejszym parku wodnym hotelowi goście mają bezpłatny dostęp do 3 basenów krytych, w tym brodzika dla najmłodszych ze zjeżdżalniami i zabawkami wodnymi, basen relaksacyjny oraz basen do aqua aerobicu. Jest też zjeżdżania Anakonda, rwącą rzeka, bicze wodne, jacuzzi i łaźnia turecka. Również w Jastrzębiej Górze mieści się inny hotel z basenem dla dzieciHotel Astor. Tutaj także dzieci traktowane są jak najważniejsi goście, dzięki czemu otrzymał również naszą rekomendację. Prowadzone są tu animacje, jest pokój i plac zabaw oraz klub gier. Wprowadzony został tu program „Twoje dziecko – ważny gość w naszym hotelu”. W takich warunkach w Jastrzębiej Górze cała rodzina może wypoczywać przez cały rok.
Niezwykłym miejscem jest z pewnością Hotel**** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni. Położony przy samej plaży oferuje niezwykle komfortowe i zarazem kameralne warunki pobytu. Dzieci będą zachwycone mini-przedzkolem, animacjami  czy warsztatami kulinarnymi. Ofertę uzupełnia plażowy plac zabaw, gdzie pod profesjonalną opieką dzieci mogą aktywnie i bezpiecznie spędzać czas na plaży.
Rodzinny wypoczynek w spokojnej okolicy nad morzem, z dużą ilością atrakcji dla dzieci – tak przedstawia się oferta Imperiall Resort w Sianożętach. Dla gości przygotowano tam letni basen zewnętrzny oraz świetny basen wewnętrzny z wydzielonym brodzikiem dla dzieci. Nie brakuje też animacji i dodatkowych atrakcji dla najmłodszych.

Zobaczcie koniecznie - największy i najnowocześniejszy Aquapark nad morzem:

Świetnym i niedrogim rozwiązaniem może być również nocleg w miejscu przyjaznym dzieciom i skorzystanie z największego Aquaparku nad morzem - ten w Redzie (niewiele ponad 20 km od Władysławowa) oferuje niesamowite atrakcje dla całej rodziny. Ponad 500 metrów zjeżdżalni, świetna strefa familijna czy zjeżdżalnia wprost przez akwarium rekinów - to tylko niektóre  atrakcji nowego Aquapark Reda. Jeśli chcecie skorzystać z tańszej alternatywy wobec drogich hoteli z basenami, polecamy zakwaterowanie w Pensjonacie przyjaznym dzieciom, a z Aquaparku będziecie mogli skorzystać kupując niedrogie bilety rodzinne.
Bałtyk hotel z basenem