Imperiall Resort & MediSpa Sianożęty

Rodzinny wypoczynek w spokojnej okolicy nad morzem, z dużą ilością atrakcji dla dzieci – tak przedstawia się oferta Imperiall Resort w Sianożętach.

Tuż obok Ustronia Morskiego, niedaleko Kołobrzegu, znajduje się niewielka nadmorska wieś Sianożęty. Dzięki położeniu z dala od zgiełku wielkich miast, pośród pięknych lasów i obok czystej piaszczystej plaży zapewnia turystom odpoczynek w ciszy i pozwala rozkoszować się przyrodą. To właśnie tutaj, zaledwie 100 m od morza, działa Imperiall Resort, będący dużym ośrodkiem wypoczynkowym z hotelem o wysokim standardzie, domkami letniskowymi, centrum spa i rehabilitacji oraz kompleksem wypoczynkowym z basenami. Nasze pociechy mogą tu liczyć na wiele niespodzianek.

apartament rodzinny Sianożęty Imperiall opinie z dzieckiem gdzie nad morze z basenem Imperiall Sianożęty opinie pokoje atrakcje dla dzieci 2022

Praktycznie na każdym kroku widać dbałość o potrzeby najmłodszych. Już w recepcji rodziny z małymi dziećmi obsługiwane są poza kolejnością. Wybierając odpowiedni pakiet maluch otrzymuje powitalny drobiazg, a rodzice materiały informacyjne na temat udogodnień i atrakcji w hotelu. Cały obiekt jest chroniony i monitorowany, nasze dzieci będą więc tu bezpieczne. Goście mają do wyboru wiele rodzajów noclegu, od domków i bungalowów, poprzez standardowe pokoje hotelowe, aż do przestronnych pokoi rodzinnych i luksusowych apartamentów. W większości pokoi istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego, a w niektórych także dostawki. Można też poprosić o dodatkowe ręczniki, wanienkę, nakładki na sedes, zabezpieczenia do kontaktów czy czajnik.

Sprawdź aktualną ofertę na www.imperiall.pl

animacje sala zabaw hotel Sianożęty opinie

W hotelowej restauracji zadbano o podniebienia maluchów – przygotowano specjalne menu, w którym znajdziemy uwielbiane przez dzieci smakołyki przygotowywane ze świeżych i zdrowych produktów. Dzięki specjalnym krzesełkom, śliniaczkom i plastikowym naczyniom nasi milusińscy będą czuli się komfortowo podczas rodzinnych posiłków. Udostępniana jest też mikrofalówka i podgrzewacze do butelek.

noclegi przyjazne dzieciom

Atrakcje dla dzieci

W Imperiall Resort & MediSpa maluchy na pewno nie będą się nudzić. W hotelu znajduje się tyle atrakcji, że aż trudno będzie skorzystać z nich wszystkich. Jest tu specjalnie przygotowana Sala Zabaw Joonglaland z masą przeróżnych zabawek. W terrarium mieszkają legwany Trala i Lala oraz żółw Pixel i papuga Axel, w akwarium pływają kolorowe rybki. Odbywają się tu też zajęcia plastyczne, techniczne i teatralne. Animacje w hotelu prowadzone są przez cały rok wedle ustalonego programu. Urządza się projekcje filmów dla dzieci w sali kinowej, dyskoteki, zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej, działa też mini salon gier. W obiekcie dostępna jest również nowoczesna Sala Zabaw Interaktywych z X-box kinectem na dużym ekranie, piłkarzykami, Interaktywna Podłoga dla dzieci (Fun-Floor) oraz stół do tenisa stołowego (ping-pong) oraz Szachy Giganty.

sala interaktywna Imperial Sianozety opinie hotel z salą zabaw dla dzieci Imperial opinie

Na terenie kompleksu znajduje się również Zewnętrzny Świat Zabaw – sala z basenami z piłkami, drabinkami i innymi urządzeniami (odpłatnie). Poza tym można korzystać z wielu boisk sportowych, placów zabaw, piaskownicy, trampoliny, zadaszonego salonu gier, wypożyczalni sprzętu sportowego i rowerów oraz miejsca na ognisko.

Hotel Imperiall Sianożęty rodzinne noclegi

hotel z boiskiem nad morzem Sianozety sala zabaw interaktywnych imperiall sianożęty opinie

Wodne atrakcje i Spa

Mnóstwo okazji do zabawy stwarzają też wodne obiekty hotelu – czynny latem zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą oraz basen wewnętrzny ze zjeżdżalnią i jacuzzi. Przy obu basenach funkcjonuje brodzik dla dzieci. Ciekawostką są przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych zabiegi w Spa – sesja w komorze hiperbarycznej stymulująca rozwój umysłowy i zabiegi z wykorzystaniem czekolady, malin czy wiśni.

imperial basen sianozety nad morzem (1)

imperial basen sianozety nad morzem (3)

hotel z basenem dla dzieci nad morzem Sianozety Impierial opinie

Imperiall Resort & MediSpa organizuje również urodziny dla dzieci i inne imprezy okolicznościowe.

noclegi z dzieckiem nad morzemNiezwykle bogata oferta atrakcji dla dzieci i dbałość o najmłodszych klientów oraz ich rodziców pozwalają nam przyznać obiektowi Imperiall Resort & MediSpa rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Imperiall Resort & MediSpa ul. Północna 6, Sianożęty 78-111 Ustronie Morskie tel. (94) 351 56 39 www.imperiall.pl Hotel Imperiall Sianożęty opinie atrakcje dla dzieci basen