Hotel Grand Lubicz ***** Uzdrowisko Ustka

ustka grand lubicz z aquaparkiem dla dzieci

Wszyscy rodzice, którzy cenią sobie wysoki standard, mogą już zacierać ręce. W uzdrowiskowej Ustce jest bowiem miejsce niezwykłe, spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania rodzin z dziećmi.

grand lubicz ustka hotel przyjazny dzieciom opinieHotel z mini przedszkolem dla dzieci

To bez wątpienia jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na polskim wybrzeżu. W skład kompleksu wchodzi park wodny, Centrum Medyczne z gabinetami masażu i lekarskimi, strefa Wellness & SPA, korty do tenisa i do squasha, boiska sportowe, kręgielnia, klub bilardowy i symulator golfa. Dla gości dostępnych jest także kilka restauracji (posiadających udogodnienia dla małych dzieci oraz specjalne menu), kawiarni i barów (w tym jeden przy basenie).
pokoje dla rodzin z dziećmi ustka grand lubicz
Hotel-Grand-Lubicz-przyjazny-rodzinie
Co jednak najważniejsze z punktu widzenia naszych czytelników, to bardzo szeroka oferta skierowana do rodzin i liczne ułatwienia dla najmłodszych. W komfortowych pokojach z klimatyzacją nie zapomniano o zabezpieczeniu kontaktów elektrycznych. Goście będą mogą liczyć na dodatkowe łóżeczka dla dzieci, podgrzewacze do butelek czy nawilżacze powietrza, korzystać z zabawek edukacyjnych czy kolorowanek. Rodzice mogą zostawić swoje dzieci pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunek, a sami zrelaksować się w hotelowym SPA.
hotel z basenem dla dzieci Ustka
Hotel-Grand-Lubicz-dla-dzieci
Zresztą dla najmłodszych czeka tu cała masa atrakcji. Przede wszystkim aquapark, w którym znajdziecie m.in. basen sportowy, basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią i sztuczną rzeką, brodzik z atrakcjami wodnymi dla najmniejszych dzieci oraz wanny z wodą solankową. Wiele czasu maluchy z pewnością będą spędzać także w przygotowanym specjalnie dla nich pokoju gier i zabaw.
sala zabaw Ustka hotel dla dzieci sala zabaw ustka grand lubicz atrakcje dla dzieci hotel
Tu do dyspozycji nasze pociechy mają „małpi gaj”, w którym można poszaleć do woli, ale także ciekawe i rozwijające gry interaktywne i konsole multimedialne. Odbywające się tu zajęcia prowadzone są przez fachową obsługę i dopasowane do wielu każdego dziecka. Jednak gdyby dzieciakom jeszcze się nudziło, mogą skorzystać z boiska do Cubeball, kortów tenisowych, wypożyczalni rowerów, zewnętrznych boisk i placu zabaw czy symulatora gry w golfa. Dodatkowo wyznaczono miejsce ognisko i grilla, gdzie miło można będzie spędzić czas. A przecież zaledwie 200 metrów od hotelu znajduje się piękna plaża w Ustce, która jest idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku dla całej rodziny.

Najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem?

Zobaczcie sami:

hotel-z-basenem-aquapark-Ustka
Do swojej oferty Hotel Grand Lubicz wprowadził także pakiety pobytowe, które pozwalają wybrać dostosowaną do naszych potrzeb propozycję wczasów w atrakcyjnej cenie. W zależności od preferencji, podczas takiego wyjazdu dzieci mogą uczestniczyć w animacjach lub zajęciach sportowych, a rodzice wybrać się do strefy Wellness & SPA.
Sprawdźcie koniecznie : >>hotele przyjazne dzieciom nad morzem
Hotel-Grand-Lubicz-Ustka

Nasza opinia

Ten hotel sprawdzaliśmy osobiście, a najważniejszymi testerami są nasze dzieci. Ich opinia pozostaje niezmienna - to najlepszy hotel nad Bałtykiem. My -  rodzice, też nie mamy się do czego przyczepić, a bufety śniadaniowe oceniamy za najlepsze w Polsce - takiego wyboru trudno szukać w innych miejscach. Ogromna ilość niezwykłych atrakcji i bardzo dobre zrozumienie potrzeb rodziny sprawiają, że Hotel Grand Lubicz w pełni zasługuje na rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl. 
Sprawdź >> 

rekomendacja-białe-tło-241x300
ul. Wczasowa 4,
76-270 Ustka

tel. 59 815 44 70 mob. 512 390 569