FLYING SUPERKIDS – show w wykonaniu dzieci w Warszawie

Już 15 grudnia w warszawskiej Arenie Ursynów będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Flying SuperKids! Tego nie można przegapić!

Flying SuperKids

Flying SuperKids to grupa uzdolnionych dzieci z Dani, która swoimi umiejętnościami akrobatycznymi, gibkością ciała i precyzją tańca zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wiele lat temu był to zwyczajny zespół gimnastyczny, który z biegiem czasu przerodził się w liczącą ponad 400 osób grupę artystyczną. W tym roku po raz pierwszy przyjadą do Polski, aby jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia dać popis swoim umiejętnościom.


Niezapomniane atrakcje dla dzieci

Podczas wyjątkowego show SUPER FLYINGKIDS możemy spodziewać się zarówno elementów akrobatycznych, teatralnych, jak i komediowych. Dodatkowo dzieci popiszą się tańcem nowoczesnym. Wykonane na bardzo wysokim poziomie gimnastyczne ewolucje, salta i skoki, z całą pewnością przypadną do gustu dzieciom, a kto wie… Być może dzięki temu pokazowi niektóre dzieci odnajdą w sobie akrobatyczną duszę?

Sprawdź >>bilety<<

Grupa Flying SuperKids zachwyca widownię na całym świecie. Jak dotąd odwiedzili już ponad trzydzieści pięć krajów, w tym: USA, Tajlandię, Japonię, Finlandię, a nawet Grenlandię! Warto dodać, że Flying SuperKids to jedyna taka grupa na świecie, której członkami są wyłącznie dzieci. Spektakl wykonany na tak wysokim poziomie z całą pewnością skradnie serca dzieci i ich rodziców. Tym razem wybitni akrobaci przylecą do Polski, aby również nam zaprezentować swoje umiejętności.

Flying SuperKids Show

15 grudnia 2018, I spektakl – godzina 13:00, II spektakl – godzina 17:00.

Arena Ursynów, Warszawa, ul. Pileckiego 122

>>Bilety<<