Centrum Edukacyjne Łamigłówka Poznań

puzzle Centrum Edukacyjne Łamigłówka Poznań opinie cennik

Czasami nie trzeba wiele, aby dzieci były prawdziwie zafascynowane tym, co oferuje nauka! Zasada ta została wprowadzona w życie w Centrum Edukacyjnym Łamigłówka, które pokazuje, że matematyka — przez jednych kochana, przez innych znienawidzona może być ciekawa, a wszystko zależy od tego, jak zostanie ona zaprezentowana! Sprawdźmy więc, co sprawia, że to Łamigłówka jest czymś prawdziwie unikalnym w naszym kraju, a zwłaszcza w województwie wielkopolskim!

Centrum Edukacyjne Łamigłówka

Centrum Edukacyjne Łamigłówka to jedyne w okolicach Poznania miejsce, w którym dzieci mogą poznać i następnie pokochać królową nauk, jaką jest matematyka! A wszystko poprzez zabawę! Po dotarciu na miejsce, na przestrzeni o powierzchni niemalże 400 metrów kwadratowych czekają na was przeróżne interaktywne eksponaty, interesujące zabawki, wymagające gry logiczne, modele oraz programy multimedialne. Dzięki temu każdy z odwiedzających niezależnie od tego, czy mówimy o maluchach czy o nieco starszych dzieciach, będą mogły odkrywać i poznawać coraz to nowsze zagadnienia matematyczne!

Centrum Edukacyjne Łamigłówka Poznań gry zabawy opinie cennik Jako rodzice nie musicie się martwić tym, że wasze dzieci będą sfrustrowane potencjalnymi niepowodzeniami czy brakiem zrozumienia poszczególnych kwestii matematycznych! Na miejscu czekają na was i wasze dzieci wykwalifikowani pracownicy centrum Łamigłówka, będący prawdziwymi pasjonatami matematyki i wiedzą jak zarazić tą pasją najmłodszych! To tutaj stawia się na edukację dzieci i dorosłych z zakresu “królowej nauk”, z tym że w Łamigłówce robi się to z pomocą nieznanych wcześniej metod! Nauka może być zabawą - trzeba tylko wiedzieć, jak zaprezentować ją w przystępny i nieznany dotąd sposób! eksponaty Centrum Edukacyjne Łamigłówka Poznań opinie cennik dojazd

Sprawdźcie także: 

Poznań z dzieckiem? TAK! Sprawdź najlepsze atrakcje!

Pamiętajcie także o tym, że na miejscu znajdziecie także sklepik z zabawkami interaktywni i miniaturowymi eksponatami z przestrzeni wystawowej! Stąd też, jeżeli nie zdążyliście dobrze zaznajomić się ze wszystkimi możliwościami w Centrum Edukacyjnym Łamigłówka — skierujcie się prosto do sklepu! Tam będą na was czekać niemalże wszystkie modele urządzeń i gier, którymi bawiliście się w Centrum! sklep Centrum Edukacyjne Łamigłówka Poznań cennik opinie Na miejscu organizowane są także zajęcia przeznaczone dla szkół oraz przedszkoli, umożliwiające poznanie matematyki przy pomocy interaktywnych zajęć. a wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych animatorów! To świetny pomysł na szkolną wycieczkę!

Godziny otwarcia Centrum Edukacyjne Łamigłówka:

  • poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
  • sobota: 10:00 – 18:00
  • niedziela: nieczynne

Ceny biletów Centrum Edukacyjne Łamigłówka

  • bilet normalny – 25 zł
  • bilet ulgowy – 22 zł
  • dzieci do lat 3 – wstęp wolny
Bilety ulgowe obejmują dzieci i młodzież szkolną, studentów, emerytów, osoby niepełnosprawne i rodziny (minimum 3 osoby, w tym dziecko w wieku szkolnym). Wszystkie bilety nie mają ograniczenia czasowego.

Dojazd Centrum Edukacyjne Łamigłówka