Betlejem Poznańskie – Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu

Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań Betlejem rynek atrakcje godziny otwarcia stoiska
Okres przedświąteczny sprzyja cudownej atmosferze, którą powoli wszyscy zaczynamy odczuwać. Mieszkańców Poznania i okolic zapraszamy na przepiękne Betlejem Poznańskie! Już od 18 listopada jeden z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce!

Zobacz co czeka na Ciebie w tym roku!


Diabelski Młyn Poznań Jarmark Bożonarodzeniowy atrakcje dla dzieci opinie 2021 godziny otwarcia

Betlejem Poznańskie-Jarmark Świąteczny

Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu przyciąga do siebie zarówno mieszkańców samego Poznania i okolicznych miejscowości, jak i turystów. Liczne atrakcje sprawiają, że niemal natychmiast odczujemy magię świąt, a czas spędzony w Poznaniu zostanie nam na długo w pamięci.

 poznań targi bożonarodzeniowe betlejem poznańskie kiedy Jarmark Świąteczny 2021

karuzele atrakcje dla dzieci Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań godziny otwarcia do kiedy

Poznańskie Betlejem  rozpocznie się wyjątkowo wcześnie – już 18.11   rozpocznie się Jarmark na Placu Wolności. Wydarzenie zakończy się 23/27 grudnia, jednak nie wszystkie atrakcje znikną od razu.

  • ▶ Międzynarodowe Targi Poznańskie – 19.11-23.12.2022
  • ▶ Plac Kolegiacki – 3-18.12.2022
  • ▶ Plac Wolności – 18.11-27.12.2022
  • ▶ Rynek Łazarski – 3-18.122022
    Poznań Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 atrakcje gdzie

jarmark bożonarodzeniowy poznań betlejem poznańskie atrakcje dla dzieci opinieJarmark Bożonarodzeniowy Poznań 2021 Betlejem

Jarmark w Poznaniu – atrakcje dla dzieci

Jedną z największych atrakcji Poznańskiego Betlejem będzie wizyta prawdziwego Świętego Mikołaja prosto z Laponii.  W dniach 10-11.12.2022 r. odwiedzi Poznań na swoich odświętnych saniach! Będziecie mogli spotkać się z nim, wyszeptać swoje wymarzone prezenty oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w kilku lokalizacjach. Bądźcie czujni, szczegółowe informacje pojawią się wkrótce.

Sprawdź również:
Gdzie na ferie zimowe z dzieckiem? Najlepsze miejsca!

Poznańskie Betlejem to atrakcje dla dzieci i dorosłych każdego dnia! Poza nimi będą też stałe punkty, dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Są to między innymi: skrzynia na listy do Gwiazdora, przepięknie rozświetlona choinka, żłobek i świąteczny domek czy lodowe miasteczko. Dzieciom z pewnością przypadną do gustu liczne karuzele, oraz ogromne, 33-metrowe młyńskie koło z karuzelą!

Flagowym wydarzeniem z pewnością jest Poznań Ice Festival 2022  ! W tym roku w dniach 9 -11 grudnia w ramach Betlejem Poznańskiego, w dwóch konkurencjach zmierzy się aż 24 uczestników z niemalże całego świata. Przedstawiciele m.in. Polski, Filipin czy Kanady przez kilkanaście godzin tworzyć będą wyjątkowe rzeźby, które będą cieszyć oczy wszystkich odwiedzających poznański Stary Rynek.

poznań atrakcje Jarmark Świąteczny Betlejem Festiwal lodu godziny otwarcia

poznań atrakcje Jarmark Świąteczny Betlejem Festiwal lodu

 

Dzięki świetnie przygotowanym atrakcjom dzieci na pewno nie będą się nudziły. Niemal każdego dnia czeka na nie coś zupełnie nowego – w tym spotkanie z samym Świętym Mikołajem! Na Poznańskim Betlejem znajdziemy również liczne animacje tematyczne, które dedykowane są dzieciom czy wspólnego kolędowania.

Oczywiście nie zabraknie tego, co na każdym Jarmarku Bożonarodzeniowym znaleźć się powinno – czyli licznych wystawców! Będziemy mieli okazje kupić świąteczne ozdoby i podarunki, a także skosztować pysznego jedzenia i rozgrzać się ciepłym napojem zagryzając go czymś słodkim.

To na tyle atrakcyjna impreza, że walczy o tytuł najlepszego Jarmarku Świątecznego w Europie! Z pewnością należy do Najlepszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce!

Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań 2022 – godziny otwarcia (aktualizacja na 2022 wkrótce!)

  • ➡na Plac Wolności  godz. 11:00-21:00
  • ➡na Rynek Łazarski  godz. 12:00-21:00;
  • ➡ na Arenę przy wejściu głównym w terminie 10-19.12, godz. 12:00-21:00.

Betlejem Poznańskie  – lokalizacja

poznań jarmark bożonarodzeniowy mapa plan godziny otwarcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *