Betlejem Poznańskie – Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu

Okres przedświąteczny sprzyja cudownej atmosferze, którą powoli wszyscy zaczynamy odczuwać. Mieszkańców Poznania i okolic zapraszamy na przepiękne Betlejem Poznańskie!

rodzinne atrakcje dla dzieci poznań targi bożonarodzeniowe betlejem poznańskie kiedy

Betlejem Poznańskie

Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu przyciąga do siebie zarówno mieszkańców samego Poznania i okolicznych miejscowości, jak i turystów. Liczne atrakcje sprawiają, że niemal natychmiast odczujemy magię świąt, a czas spędzony w Poznaniu zostanie nam na długo w pamięci.

  • Poznańskie Betlejem można odwiedzać na Placu Wolności od 17 listopada do 21 grudnia 2018 od godziny 11:00 do 21:00, oraz na Starym Rynku od 1 do 21 grudnia w godzinach od 11:00 do 19:00.

jarmark bożonarodzeniowy poznań betlejem poznańskie atrakcje dla dzieci opinie

Jarmark w Poznaniu – atrakcje dla dzieci

Jedną z największych atrakcji Poznańskiego Betlejem jest Christmas Silent Disco – zakładamy na uszy słuchawki, z których do naszych uszu dobiegają świąteczne dźwięki i możemy ponieść się tanecznemu szaleństwu, podczas gdy inne osoby przebywające obok nas bez słuchawek – nie słyszą kompletnie nic! To naprawdę świetna zabawa!

Poznańskie Betlejem to atrakcje dla dzieci i dorosłych każdego dnia! Poza nimi będą też stałe punkty, dostępne przez cały czas trwania wydarzenia. Są to między innymi: skrzynia na listy do Gwiazdora, przepięknie rozświetlona choinka, żłobek i świąteczny domek czy lodowe miasteczko. Dzieciom z pewnością przypadną do gustu liczne karuzele, oraz ogromne, 33-metrowe młyńskie koło z karuzelą!

Flagowym wydarzeniem z pewnością jest Poznań Ice Festival 2018  ! W tym roku 8 i 9 grudnia w ramach Betlejem Poznańskiego, w dwóch konkurencjach zmierzy się aż 24 uczestników z niemalże całego świata. Przedstawiciele m.in. Polski, Filipin czy Kanady przez kilkanaście godzin tworzyć będą wyjątkowe rzeźby, które będą cieszyć oczy wszystkich odwiedzających poznański Stary Rynek.

Dzięki świetnie przygotowanym atrakcjom dzieci na pewno nie będą się nudziły. Niemal każdego dnia czeka na nie coś zupełnie nowego – w tym spotkanie z samym Świętym Mikołajem! Na Poznańskim Betlejem znajdziemy również liczne animacje tematyczne, które dedykowane są dzieciom czy wspólnego kolędowania.

Oczywiście nie zabraknie tego, co na każdym Jarmarku Bożonarodzeniowym znaleźć się powinno – czyli licznych wystawców! Będziemy mieli okazje kupić świąteczne ozdoby i podarunki, a także skosztować pysznego jedzenia i rozgrzać się ciepłym napojem zagryzając go czymś słodkim.

To na tyle atrakcyjna impreza, że walczy o tytuł najlepszego Jarmarku Świątecznego w Europie! Z pewnością należy do Najlepszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce!

Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań 2018 program

jarmark bożonarodzeniowy Poznań 2018 program atrakcji

stary rynek Jarmark Poznańskie Betlejem 2018 program

 

Betlejem Poznańskie  – lokalizacja

mapa Jarmark Bożonarodzeniowy Poznań 2018 lokalizacja gdzie

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *