Wygraj Ekskluzywny zestaw LEGO House i bilety!

LEGO House Dania klocki atrakcje bilety

Planujesz wyjazd do LEGOLAND® Billund? Nawet jeśli nie, to po tym, co za chwilę przeczytasz i zobaczysz, zapragniesz zabrać tam swoją rodzinę! LEGOLAND to nie tylko klocki! Ilość atrakcji w okolicy może przyprawić o zawrót głowy, jednak dziś chcemy zaprosić Was do poznania jedynego na świecie budynku LEGO® House. Przy okazji możecie wygrać ekskluzywny (niedostępny w sklepach!) zestaw LEGO® House 21037 oraz aż 10 wejściówek do tej niezwykłej atrakcji! Gotowi?

Na początek zobacz film:

LEGO® House to spełnienie marzeń spadkobierców założycieli marki LEGO®. Ten projekt jest tak wyjątkowy, że zachwyca nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Światowej klasy architekt Bjarke Ingels, zaprojektował niezwykły budynek inspirowany klockami LEGO, jednak niezwykła architektura to dopiero początek kreatywnej przygody. 12 000 metrów kwadratowych wypełnionych 25 milionami klocków LEGO w połączeniu z multimediami i innowacyjnymi rozwiązaniami gwarantuje świetną zabawę niezależnie od wieku. W serwisie NETFLIX znajdziecie ciekawy dokument prezentujący ideę i rozwiązania zastosowane w LEGO House. Zobaczcie też kilka fotek poniżej.

atrakcje LEGO House Billund Dania dom klocków 13 LEGO House plac zabaw dla dzieci Billund Dania co zobaczyć Zabawa z nagrodami!

Nabraliście ochoty aby wybrać się do Billund z rodziną?  Mamy dla Was 10+ wejściówek do LEGO House oraz  ekskluzywny zestaw klocków - LEGO House 21037 - to zestaw niedostępny w sklepach w Polsce, to limitowana edycja dostępna wyłącznie w sklepie w LEGO House w Billund.

Dziękujemy  za udział w zabawie - wyniki 27.05 pod postem na FB

Nagrody:

Nagrodami w zabawie jest 5 zestawów podwójnych biletów (dla dwóch osób) do LEGO House Billund ważnych w sezonie 2019. oraz Dodatkowo unikalny zestaw klocków LEGO 21037  .

Przy okazji pobierz promocyjny bilet dla dziecka do LEGOLAND

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, organizowany ani współorganizowany przez portal Facebook.