Z dziećmi przez świat – rodzinne wyprawy i nie tylko

Trzy wyjątkowe kobiety z różnych zakątków Europy – Magda, Karolina i Iwona – opowiadają o praktycznych pomysłach na ciekawe podróże z dziećmi. Dlaczego warto je poznać?

blog z dziećmi przez świat 1

Blog „Z dziećmi przez świat”

Magda jest mieszkającą w Wielkiej Brytanii mamą czwórki dzieci i jak sama mówi o sobie, jej hobby jest życie. Karolina mieszka w Polsce i również wychowuję czwórkę pociech. Z kolei Iwona mieszka w Bawarii, jest mamą dwójki i ceni sobie naturę. Co połączyło te kobiety poza macierzyństwem? Miłość do podróży i wspólnego odkrywania świata z dziećmi.

z dziećmi przez świat podróże z dzieckiem atrakcje opinie

Na ich wspólnym blogu znajdziemy bardzo ciekawe relacje z przeróżnych zakątków świata. Posmakujemy greckiej kuchni, wybierzemy się do Stonehenge, przejdziemy się szlakiem Williama Shakespear’a i spojrzymy na Paryż oczami chłopca. Wciąż mało? Czekają na nas aktualne i praktyczne informacje związane z rodzinnym wyjazdem do Singapuru i zobaczymy Legoland w Malezji!

Dziewczyny na swoim blogu podpowiadają również, jak dobrze zorganizować podróż z dzieckiem. Dowiemy się, jak planują swoje podróże z rodziną i o czym powinniśmy pamiętać wyjeżdżając z dzieckiem zagranicę.

Zaglądajcie do nich jak najczęściej:
zdziecmiprzezswiat.com

z dziećmi przez świat podróże z dzieckiem opinie