Terma Bania – Białka Tatrzańska

terma bania wizyta z dziecmi zabawa basen
Szukacie ciekawego pomysłu na weekendowy wypad z rodziną? Potrzebujecie intensywnego wypoczynku, jakiego nie zaznaliście od dawna? Czemu więc nie połączyć tego z wodnym szaleństwem zarówno dla rodziców, jak i maluchów? Sprawdźmy więc, co oferuje miejsce, jakim jest Terma Bania!

Terma Bania to obiekt znajdujący się w przepięknej Białce Tatrzańskiej i stanowi jeden duży kompleks połączony z hotelem o tej samej nazwie, jednak my skupimy się dzisiaj na części basenowej. Po przyjeździe na miejsce otrzymamy dostęp do jednego z najbardziej nowoczesnych kompleksów basenów termalnych (zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych) oraz strefy SPA & Wellness. Co jednak najlepsze, jest to kapitalne miejsce na wypoczynek w lecie, jak i w zimę!

terma bania opinie atrakcje z dziecmi wyjazd

Wszystko możliwe jest dzięki wykorzystaniu wody pochodzącej z głęboko położonych źródeł geotermalnych na Podhalu, dzięki czemu temperatura w basenach jest niezwykle przyjemna. Zaufajcie nam, ciężko nie wypocząć dobrze po wizycie w Termie Bania!

Kompleks w Białce Tatrzańskiej wykorzystuje potencjał podhalańskich źródeł geotermalnych o temperaturze 72°C zlokalizowanych na głębokości 2500 m. Dzięki nim do dyspozycji gości udostępnione zostały baseny termalne z wodą o temperaturze od 34°C do 40°C, a także sauny o zróżnicowanej temperaturze oraz wilgotności powietrza.

terma bania atrakcje opinie z dziecmi wyjazd

Rodzinne atrakcje w Terma Bania

Co jednak czeka na wszystkich miłośników wodnego szaleństwa, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej? Przede wszystkim jest to aż 8 basenów (nie licząc tych zewnętrznych), 5 saun oraz instytut SPA & Wellness. Spośród najciekawszych atrakcji możemy wymienić karuzele wodne, basen ze sztuczną falą czy grotę z gejzerem!

Zobacz co jeszcze skrywa w sobie Podhale: Muzeum Górali i Zbójników – Rabka-Zdrój

Dla nieco bardziej ekstremalnych rodziców i starszych dzieci przygotowano tutaj zjeżdżalnie o łącznej długości około 300 metrów! Natomiast na zewnątrz kompleksu znajdziemy miejsca do wypoczynku, czy nawet boiska do gry w siatkówkę plażową. Gwarantujemy wam, że niezależnie od tego, jaką formę pobytu wybierzecie — aktywną czy nieco bardziej zrelaksowaną — znajdziecie tu coś dla siebie!

Terma Bania znana jest jednak z czegoś całkowicie innego, a mianowicie jest to niezwykle rozbudowana oferta atrakcji dla dzieci! Przede wszystkim, w kompleksie znajdziemy dedykowaną dzieciom strefę z płytkim brodzikiem przystosowanym do zabaw nawet dla najmłodszych, gdyż jego głębokość nie przekracza 35 centymetrów. Nie można także zapomnieć o tym, że w strefie dla najmłodszych swoje miejsce znalazł także wodny plac zabaw, położony na specjalnej antresoli. W tym baseniku znajdziemy atrakcje takie jak kaskady, wodny wąż czy małych rozmiarów wieżyczki z samonapełniającymi się wiadrami, które w końcu przepełniają się, a wtedy… sami dobrze wiecie, co się dzieje! Także w tym małym basenie dzieci mogą doświadczyć przyjemnej temperatury wód termalnych. Dobra zabawa gwarantowana!

termy bania atrakcje z dziecmi basen opinie

Zaufajcie nam, po tak świetnie spędzonym czasie w strefie malucha Termy Bania wasze dzieci będą nie tylko stale uśmiechnięte, ale nie będą też chciały jechać do domu! Szczerze mówiąc, wcale im się nie dziwimy!

Godziny otwarcia Termy Bania:

poniedziałek — niedziela: 9:00 – 22:00

Ceny biletów:

Strefa Zabawy

bilet 3,5 godzinny: od 30 do 55 zł

bilet bez limitu: od 49 do 79 zł

Strefa Zabawy + Relaksu

bilet 3,5 godzinny: od 39 do 65 zł

bilet bez limitu: od 59 do 89 zł

Strefa Saunarium + Relaksu

bilet 3,5 godzinny: od 49 do 65 zł

bilet bez limitu: od 69 do 89 zł

Saunarium

bilet 3,5 godzinny: od 39 do 55 zł

bilet bez limitu: od 59 do 79 zł

Warto także regularnie odwiedzać stronę kompleksu, dzięki czemu będziemy mieli najświeższe informacje o biletach promocyjnych, umożliwiających wstęp do Termy Bania.

Sprawdź również:
Najlepsze baseny termalne w Polsce