Świąteczny Grudzień w Suwałki Plaza

bezpłatna zjeżdżalnia w centrum handlowym Plaza Suwałki opinie atrakcje

Jedyne centrum handlowe w Suwałkach, oprócz wielu sklepów, oferuje również niesamowite rodzinne atrakcje. Suwałki Plaza to miejsce, które zarówno na mieszkańcach jak i turystach robi ogromne wrażenie. Wpływ na to ma nie tylko powierzchnia (ponad 20 000 m2), ale także architektura. Wkomponowane w bryłę obiektu zabytkowe budynki carskiego więzienia z 1901 roku nadają niepowtarzalnego charakteru temu centrum handlowego. Oprócz tego Suwałki Plaza zaspokajają wszelkie potrzeby wszystkich kochających zakupy i zabawę.

Z okazji nadchodzących Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia Centrum Handlowe w Suwałkach przygotowało moc wyjątkowych atrakcji wprowadzających wszystkich klientów w świąteczny klimat.

 W dniach 6-7 grudnia centrum Suwałki Plaza zamieni się w Fabrykę Świętego Mikołaja, w której dzieci wraz z Elfami Pomocnikami wezmą udział w kreatywnych warsztatach tworzenia prezentów. Dodatkowo na najmłodszych uczestników będą czekały animacje ruchowe i świąteczne zabawy.

Centrum Handlowe przygotowało również świąteczną atrakcję dla dorosłych. Za zrealizowane zakupy w dniach 13-15 grudnia, w godzinach 12:00-18:00 będą oni mogli zdobyć przygotowaną specjalnie dla nich bombkę z dedykacją. Regulamin akcji dostępny będzie na stronie www.suwalkiplaza.com.pl