FAMILY PARK – najlepsza sala zabaw w Bydgoszczy

family park zjezdzalnia bydgoszcz opinie atrakcje
Family Park to jedna z największych sal zabaw nie tylko w Bydgoszczy, ale też w regionie. Inspiracją do stworzenia tego miejsca było nie tylko oferowanie dzieciom miejsca do ciekawego spędzania czasu, ale też zapewnienie rodzicom chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Na jakie atrakcje możemy liczyć tuż po wizycie w Family Park? Przekonajmy się o tym już dzisiaj!

Bydgoski Family Park, położony na ulicy Fordońskiej 246, to doprawdy unikalne miejsce, trafiające w potrzeby nie tylko dzieci, ale i dorosłych. podczas odwiedzenia tego centrum zabaw można nie tylko oddać się nieskrępowanej zabawie, ale też zorganizować swojemu maluchowi niezapomniane urodziny. 

Figloraj

Główną atrakcją tego miejsca jest jednak tak zwany figloraj — kilkupoziomowa sala zabaw Family Park. To prawdziwy labirynt różnorakich przeszkód, takich jak najróżniejsze kładki, równoważnie, tunele czy nawet trampoliny! Tak przygotowany plac zabaw to gwarancja świetnej zabawy dla absolutnie każdego. Zaletą tego miejsca jest to, że rodzice mogą tu bez problemu bawić się ze swoimi dziećmi!

sala zabaw family park Bydgoszcz atrakcje z dziecmi opinie

Tęczowa Zjeżdżalnia

Tęczowa Zjeżdżalnia to sporych rozmiarów zjeżdżalnia, pozwalająca nie tylko na poczucie adrenaliny, lecz również wzbudzająca niemałą rywalizację na linii dziecko — rodzic. Jak to możliwe? Otóż atrakcja ta podzielona jest na dwa tory — jednym z nich zjeżdża nasz maluch, podczas gdy my korzystamy z tego sąsiedniego! Kto wygra ten wyścig?

Strefa trampolin

Strefa trampolin to idealne miejsce dla dzieci z ogromnymi pokładami energii. To świetna zabawa, pozwalająca dzieciom na nieskrępowaną niczym zabawę. Aby skorzystać z trampolin, należy wpierw zaopatrzyć się w specjalne skarpetki antypoślizgowe, pozwalające na uniknięcie niebezpiecznego upadku. Jeżeli nasze dzieci nie mają pary takich skarpet, można je zakupić już na miejscu.

Wystrzałowe armatki

Wystrzałowe armatki w Family Park pozwalają na rozegranie prawdziwej batalii, z tym że całkowicie bezpiecznej dla każdego dziecka. Każde takie działko strzela z kul wykonanych z gąbek, co nie powoduje bólu, ale oferuje świetną zabawę. Dzieci zrobią wszystko, aby nie zostać trafionym wystrzałem z armatki!

Czytaj również: Bydgoszcz – najlepsze sale zabaw dla dzieci

Pracownia Profesora Ciekawskiego

Pracownia Profesora Ciekawskiego to atrakcja przeznaczona dla dzieci zainteresowanych nie tyle, co nauką, ale też tym, jak działa nasz świat. Profesor Ciekawski wraz z grupą animatorów tłumaczą pozornie proste zagadnienia w interesujących i nieraz widowiskowych eksperymentów!

profesor ciekawski bydgoszcz family park atrakcje opinie ceny

Kręgle

Niemal każdy z nas zna grę, jaką są kręgle. Czemu więc nie rozegrać rodzinnej partii w tę grę w Family Park? Jeżeli jednak wasze pociechy nigdy nie zmierzyły się z tą dyscypliną, istnieje możliwość zmodyfikowania torów, tak aby nauka gry w kręgle przebiegła błyskawicznie. Kto wie, może to dzieci okażą się lepszymi graczami niż ich rodzice?

Automaty

Automaty zręcznościowe oraz gry takie jak cymbergaj to prawdziwa frajda dla każdego. Prostota tych gier sprawia, że nie tylko dorośli, ale też dzieci mogą spróbować swoich sił na jednym z automatów. To świetne uzupełnienie innych atrakcji!

automaty bydgoszcz family park bydgoszcz opinie

Malowanie buziek

W Family Park dzieci mogą nie tylko poddać się upragnionej zabawie, ale też stać się wybranym bohaterem czy zwierzęciem! Wszystko dzięki wykonywaniu malowania buziek przez doświadczonych pracowników Family Park. Niezależnie czy dziecko chce stać się superbohaterem takim jak Spiderman, czy delikatnym zwierzęciem pokroju motyla — wszystko jest możliwe!

Sprawdź również: Zoo Bydgoszcz

Kącik Malucha

Dla absolutnie najmłodszych dzieci stworzono także dedykowaną Strefę Malucha, w której znajduje się miniaturowy labirynt i inne ciekawe atrakcje. To świetne miejsce na oswojenie dziecka z salą zabaw, szczególnie z Family Park.

kącik malucha family park opinie atrakcje bydgoszcz

Strefa rodzica

Rodzice także zasługują na chwilę odpoczynku, niezależnie od tego, czy właśnie skończyli bawić się ze swoimi dziećmi, czy też raczej chcą tylko doglądać to, jak ich pociechy spędzają swój wolny czas. Właśnie dlatego, w Family Park znajdziemy też specjalną strefę spokoju. To tutaj możemy złapać oddech, napić się pysznej kawy czy też skosztować posiłku wprost z bufetu. Taki zastrzyk energii na pewno pozwoli wam na dalsze spędzanie czasu z bawiącymi się maluchami! Jeżeli jednak potrzebujecie chwili relaksu lub też musicie wysłać bardzo ważnego maila, możecie bez problemu skorzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi.

Godziny otwarcia:

poniedziałek: nieczynne

wtorek – piątek: 13:00 – 20:00

weekendy i święta: 9:00 – 20:00

Ceny biletów:

bilet dla dziecka: 21 – 30 zł

bilet dla dorosłego: 3,40 – 4 zł

bilet rodzinny: 16 – 22 zł

bilet dla dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności: 11 – 14 zł

bilet dla dzieci poniżej 90 cm wzrostu: 12 – 15 zł

Dojazd do Family Park: