Tatrzańska Świątynia Lodowa 2019/2020 >>ZOBACZ<<

tatrzańska świątynia lodowa 2018 2019

To wyjątkowa atrakcja. Przeniesie Was do świata baśni, a magia lodu, światła i precyzji detali na długo pozostanie w Waszej pamięci. Imponująca niczym Bazylika Św. Piotra w Rzymie, ikoniczna budowla z lodu dostępna dla odwiedzających już od 23 listopada.  Zespół słowackich, czeskich i hiszpańskich rzeźbiarzy wykorzystał aż 1880 bloków lodu o łącznej masie ponad 250 ton (to o 60 ton więcej niż w roku ubiegłym).

tatry świątynia lodowa hrebieniok słowacja opinie ceny kiedy otwarcie 2018

Słowacja - Lodowa Świątynia 2019/2020

Hrebienok kaplica lodowa Słowacja kaplica

Już po raz trzeci na Hrebienku (Słowacja) udostępniona została Tatrzańska Świątynia Lodowa. Po raz kolejny jest większa i bardziej imponująca. Sama kopuła chroniąca lodowe dzieło ma aż 25 średnicy, a do przygotowania niezwykłej budowli wykorzystano aż 250 ton lodu. Tegoroczną inspiracją dla rzeźbiarzy była Bazylika Św. Piotra w Rzymie. Atrakcja otwarta jest codziennie od 09:00 do 16:15. Po raz pierwszy w tym roku każdego dnia odbędzie się multimedialna prezentacja - o godz. 15:30 - wstęp wolny. Niezwykłe połączenie lodu, szkła i projekcji światła oraz koncertów z muzyką na żywo stworzy magiczny spektakl. 

rzeźby z lodu tatry świątynia słowacja hrebienok godziny opinie świątynia z lodu tatry rzeźby słowacja gdzie opinie ceny 2019

Sprawdź: Gdzie na ferie z dzieckiem? [hotele i ceny]

lodowa świątynia tatry 2018 2019 pokaz multimedialny opinie ceny słowacja ferie Tak było w ubiegłym roku:

TATRY ICE MASTER 2019 0 wyjątkowe rzeźby lodowe

Dodatkowo w dniach 11. - 13.1.2018  na Hrebienku w Tatrach Wysokich na Słowacji odbędzie się juz siódma edycja TATRY ICE MASTER. Artyści z dziewięciu krajów zaprezentują wyjątkowe rzeźby lodowe, których trudno szukać gdzie indziej. Do przygotowania rzeźb  wykorzystanych zostanie kolejnych 68 ton lodu, a zwiedzający będą mogli podziwiać 30 wyjątkowych dzieł.

Przeczytajcie koniecznie: Słowacja - gdzie na narty?

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *