Aqua wakacje pełne rodzinnych atrakcji w Hotelu SPA Faltom Gdynia/Rumia****

hotel przyjazny rodzinie Faltom Gdynia

Czterogwiazdkowy standard w połączeniu z nowoczesnym Aqua Centrum i dogodną lokalizacją czynią z Hotelu Faltom doskonałe miejsce na rodzinne wakacje. Sprawdźcie atrakcyjne pakiety!

Wybierając się na wczasy nad morze, warto rozważyć ofertę Hotelu Faltom. Znajduje się on w Rumi, przy głównej drodze, kilka kilometrów od centrum Gdyni i blisko Obwodnicy Trójmiasta, która zapewnia sprawne połączenie z gdańskim lotniskiem. Dzięki swojemu położeniu zapewnia szybki dostęp do wielu atrakcji Gdańska, Gdyni czy Sopotu, a także Półwyspu Helskiego. Natomiast w pobliskiej Redzie działa największy na Pomorzu aquapark. Zatrzymując się w Faltomie mamy więc w zasięgu ręki wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić podczas wakacji.

Dowiedz się więcej o wakacyjnych pakietach tutaj

wczasy z dzieckiem nad morzem Hotel Faltom opinie

Ale nie tylko lokalizacja sprawia, że Hotel Faltom doskonale nadaje się na rodzinne wczasy. W obiekcie działa Aqua Centrum z basenem ze zjeżdżalniami, brodzikiem i wodną strefą malucha, Klub Malucha (250 m2, znajdziemy tu małpi gaj, basen z piłeczkami czy trampoliny), sala gier (z konsolami i cymbergajem), bowling, bilard, 2 restauracje, siłownia, sala do squasha i strefa spa z saunami. Na hotelowym patio jest jeszcze plac zabaw dla dzieci, fontanna, wielkie szachy i leżaki. Latem ustawiane są też dmuchane baseny z łódeczkami i kulami wodnymi.

rodzinne wakacje nad morzem Hotel Faltom opinie

Cała infrastruktura została zaplanowana tak, aby ułatwić rodzinom pobyt. Komfortowe pokoje i apartamenty mogą na życzenie gości zostać bezpłatnie wyposażone w zabezpieczenia kontaktów i mebli, dodatkowe łóżeczka i wanienki, a także podesty czy przewijaki. Rodzice mogą też korzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego czy prasowalni, wynająć opiekę i cały czas sprawdzać, co robi ich pociecha, dzięki podglądowi na Klub Malucha, basen czy ogród z telewizora w pokoju. Udogodnienia dla dzieci znajdują się też w restauracji, gdzie przygotowano dla nich osobne menu, odpowiednie krzesełka i kącik z zabawkami. Odbywają się też zajęcia animacyjne dla najmłodszych.

rodzinny hotel z basenem Faltom Rumia

Na nadchodzące wakacje (w okresie od 22 czerwca do 1 września z wyłączeniem dni 4-7 lipca) Hotel Faltom przygotował specjalne rodzinne pakiety. Dotyczą one noclegów dla dwóch osób dorosłych i dwóch dzieci do lat 7 – nocleg dla dzieci wraz ze śniadaniem i obiadokolacją GRATIS. Wszyscy, którzy zarezerwują w tym czasie pobyt na co najmniej 3 dni mogą bez ograniczeń korzystać z Aqua Centrum, saun, siłowni, Klubu Malucha czy pokoju gier. Każdy może też podczas pobytu skorzystać z 45-minutowego seansu w grocie solnej, codziennych seansów zapachowych w saunie suchej (co 30 minut w godzinach 18.00-21.00) i bawić się w parku linowym (we wtorki między 14.00 a 17.00, oddalony od hotelu o 15 km). W dni powszednie odbywają się zajęcia aqua fitness, a w każdą sobotę dyskoteka w Night Clubie. Na pokój przypada też darmowa godzina gry w tenisa stołowego, squasha, bilard lub bowling. Codziennie w godzinach 11.00-17.00 organizowane są animacje dla dzieci, m.in. zajęcia plastyczne, konkursy, gry i zabawy ruchowe.

Faltom Gdynia atrakcje dla dzieci opinie

Ci, którzy wybiorą pobyt na przynajmniej 6 nocy, mogą liczyć na darmowy 40-minutowy rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej oraz dodatkową godzinę gry w tenisa stołowego, squasha, bilard lub bowling. Przy pobycie na co najmniej 9 nocy oprócz tego przysługuje jeszcze jedna darmowa godzina gry.

Dowiedz się więcej o wakacyjnych pakietach tutaj

Hotel Faltom Gdynia ceny oferty opinie

Hotel Faltom

ul. Grunwaldzka 7

84-230 Gdynia/Rumia

atrakcje dla dzieci Hotel Faltom Rumia