Najlepsze sale zabaw w Warszawie

największa sala zabaw dla dzieci Warszawa najlepsze

Przyjazna atmosfera, ciekawe zajęcia i mnóstwo innych atrakcji czeka na dzieciaki w warszawskich salach zabaw. I to niezależnie od pogody.

Najbardziej przyjazne dzieciom Centrum Handlowe

warszawa z dzieckiem atrakcje na wakacje 4 Wystarczy jeden raz zabrać dziecko na zwykły plac zabaw, by przekonać się, jaką radość może mu to sprawić. Zjeżdżalnie, huśtawki, pochylnie – tak proste urządzenia są w stanie zaciekawić maluchy na bardzo długo. Nic dziwnego – w końcu dzieci cały czas rozwijają się i potrzebują ciągle nowych doznań. A co dopiero, gdy udostępnić im nowoczesne atrakcje, gry i zabawki, które zaprezentuje wykwalifikowana obsługa? Współczesne sale zabaw oferują kreatywną rozrywkę i pozwalają dzieciom poznawać co raz to nowe rzeczy. W Warszawie takich obiektów nie brakuje. Działają niezależnie od pory roku, mają dogodne lokalizacje i zapewniają bezpieczeństwo.

Poznajcie najciekawsze sale zabaw w Warszawie

Lider Plac Zabaw Lider Plac Zabaw to sala zabaw położona w Atrium Reduta. Tym, co wyróżnia to miejsce są wyjątkowe iluminacje, sprawiające, że najmłodsi poczują się, jakby odwiedzali krainę prosto z baśni! Na tym placu zabaw czekają następujące atrakcje dla dzieci: małpi gaj, labirynty i baseny z kulkami! To prawdziwe spełnienie marzeń dzieci! Warto też pamiętać o tym, że na miejscu można też zorganizować niezapomniane urodziny w jednej z dostępnych sal: Disco, Gwiezdny Lider czy Lodowa Kraina! lider atrium reduta Najlepsze sale zabaw w Warszawie Lider Plac Zabaw Atrium Reduta, piętro 1 Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa

Inca Play

Największe centrum dziecięcej rozrywki w Warszawie z powierzchnią ponad 1500 m2. Z tego aż 800 m2 zajmuje małpi gaj. Działają tu też niezwykłe jak na salę zabaw atrakcje – znany z wesołych miasteczek diabelski młyn, skacząca wieża i statek piracki (wszystkie w nieco mniejszych rozmiarach niż w plenerowych parkach rozrywki). Jest tu również korytarz krzywych luster, labirynt, tablica multimedialna, interaktywna podłoga, automaty do gier, pokój wspinaczkowy i strefa malucha z domkami i zabawkami sensorycznymi. Poza tym przygotowano aż 7 pokoi urodzinowych z oryginalnym wystrojem. Na miejscu działa też kawiarnia. Z wszystkich atrakcji rodzice mogą korzystać razem z dziećmi.

Inca Play

CH Blue City, poziom +4

Aleje Jerozolimskie 179

02-222 Warszawa

sale zabaw atrakcje dla dzieci Warszawa

Centrum Zabaw Figlarium

Obiekt działający w centrum handlowym Marywilska 44 na Białołęce. Na dzieci czeka tu sporo zaskakujących atrakcji, jak tor przeszkód, zjeżdżalnia rolkowa czy wieża Spidermana z gumami do wspinania. Nie brakuje oczywiście klasycznych propozycji, jak labirynty, trampoliny, zjeżdżalnie, małpi gaj, basen z piłeczkami albo boiska sportowe. Działa tu także strefa rodzica, w której serwowana jest kawa i przekąski. Organizowane są urodziny, półkolonie oraz programy edukacyjne.

Centrum Zabaw Figlarium

CH Marywilska 44

ul. Marywilska 44

03-042 Warszawa

najlepsze sale zabaw Warszawa

Sala Zabaw Tęcza

Doskonale wyposażona sala zabaw o powierzchni ponad 1000 m2. Znajdziemy tu 4-poziomowy małpi gaj z labiryntem rurowym, przeszkodami, zjeżdżalniami czy mostami podwieszanymi. Jest też specjalnie wyznaczona strefa dla najmłodszych z basenem z piłeczkami, domkami, samochodzikami, bujakami i klockami. Nie zabrakło także karuzeli, trampolin, dmuchawców, ścianki wspinaczkowej, symulatorów i różnych gier. Na terenie obiektu działa sklep z artykułami dla dzieci, są też specjalne salki na urodziny.

Sala Zabaw Tęcza

Aleje Jerozolimskie 254

02-497 Warszawa

Sala Zabaw Tęcza atrakcje dla dzieci Warszawa

Sprawdź również: Warszawa z dzieckiem - najlepsze atrakcje

Fun Park Digiloo

Miejsce, które wyróżnia się wystrojem nawiązującym do dżungli oraz… dinozaurem. W ogromnej hali ustawiono konstrukcję małpiego gaju ze zjeżdżalniami, przejściami rurowymi i trampolinami, a przy niej zamieszkał sympatyczny triceratops. Można tu też pograć w piłkę i inne gry czy jeździć na specjalnych rowerkach. Ustanowiono kącik dla maluchów poniżej 2. roku życia, w którym rodzice mogą razem z nimi bawić się w basenie z kulkami, układać klocki i zjeżdżać na małych zjeżdżalniach. Dodatkowo na miejscu działa restauracja oraz kilka tematycznych sal urodzinowych. Solenizant ze swoimi przyjaciółmi może bawić się także na ściance wspinaczkowej i arenie do paintballa, która funkcjonuje w tym samym obiekcie.

Fun Park Digiloo

ul. Merliniego 2

02-511 Warszawa

fun park digiloo największa sala zabaw opinie Warszawa

Małe Zamieszanie

Sala Zabaw położona niedaleko stacji metra Służew. Jej sercem jest wielopoziomowa konstrukcja, w której ukryte są korytarze z przeszkodami, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami. Znajdzie się też kącik z rysowankami, kolorowankami i książeczkami (można je też wypożyczyć do domu). Są również gry planszowe, łamigłówki i układanki. W strefie dla najmłodszych umieszczono zamek, kuchnię, różne zabawki i jeździki. Tu także organizuje się urodziny. Na miejscu działa kawiarnia.

Małe Zamieszanie

CH Land

ul. Wałbrzyska 11 lok.159AB

02-739 Warszawa

najlepsze sale zabaw Warszawa

Hulakula

Obiekt składający się z dwóch oddzielnych placów zabaw. Hulaland jest urządzony w stylu rajskiej wyspy z pirackim statkiem, labiryntem i basenem z piłeczkami, natomiast w Hulaparku motywem przewodnim są podróże kosmiczne. Można tu korzystać m.in. z futurystycznego labiryntu rurowego. Działa tu także Strefa Malucha dla dzieci w wieku 1-2 lata. Mają tam do dyspozycji mnóstwo kreatywnych zabawek, klocków czy gier zręcznościowych. Ofertę uzupełniają oryginalne sale urodzinowe. W tym samym budynku mieści się też kręgielnia ze specjalnymi torami dla dzieci.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

ul. Jagiellońska 82B

03-301 Warszawa

największa sala zabaw Warszawa

Klockownia

Oryginalne połączenie sali zabaw z centrum edukacji. Dzieci znajdą tu dla siebie mnóstwo kreatywnej rozrywki z użyciem klocków o wielu kształtach i wielkościach. Wyznaczono tu kilka stref z różnymi rodzajami klocków dostosowanymi do wieku dzieci i ich możliwości. W strefie „Małe Paluszki” przeznaczonej dla dzieci do 5. roku życia znajdują się klocki proste, miękkie i magnetyczne, idealne do nieskomplikowanych zabaw. W strefie „Na cztery ręce” są przede wszystkim klocki duże, które trzeba układać wspólnie. „Hocki Klocki” to możliwość dowolnego, kreatywnego układania klocków bez instrukcji i schematów. „Majster w Akcji” pozwala bawić się w budowlańca, a „Demolka” wręcz przeciwnie – umożliwia burzenie.

Klockownia

Galeria Renova (1 piętro)

ul. Rembielińska 20

03-352 Warszawa

atrakcje dla dzieci Warszawa sale zabaw

Kolorado

Ciekawie zaaranżowana sala zabaw, w której na dzieci czeka konstrukcja wysokości 7 m ze zjeżdżalniami, przejściami rurowymi, sieciami do wspinania i basenem z piłeczkami. Działa tu zresztą specjalny system interaktywny do zabawy piłeczkami – jest armatka, odkurzacz zasysający czy wirówki. Dla najmłodszych przygotowano małe zjeżdżalnie, pagórek wspinaczkowy, autka i bujawki. Poza tym można się bawić w dmuchanym zamku albo na materacu wodnym. Jest też Sala Disco dla fanów muzyki i tańca.

Kolorado

ul. Stanisława Konarskiego 88

01-355 Warszawa

najlepsze sale zabaw dla dzieci Warszawa

Bajkolandia

Jedna z dwóch działających w Warszawie sal tej samej firmy, znajduje się na Ursynowie. Dzieci mogą spożytkować tu swoją energię, bawiąc się na trampolinach, ścianie wspinaczkowej, zjeżdżalniach tubowych, w labiryntach i basenie z piłeczkami. Do ich dyspozycji są też automaty do gier. Natomiast najmłodsze maluchy mogą korzystać z piłek, miękkich klocków z gąbki, samochodzików, bujaków czy kuli wspinaczkowej. Rodzice mają możliwość spędzenia czasu w kawiarni, podczas gdy ich pociechy szaleją na sali. Organizowane są tu także urodziny.

Sala Zabaw Bajkolandia

ul. Hawajska 11

02-776 Warszawa

rodzinne atrakcje Bajkolandia Warszawa

Sala Zabaw Fikołki Arkadia

Jedna z kilku sal zabaw należących do sieci Fikołki, mieści się w centrum handlowym Arkadia. Także tutaj znajdziemy kilkupoziomowy małpi gaj, zjeżdżalnie, tory przeszkód, boiska, labirynty i ściankę wspinaczkową. Ale poza tym prowadzi się tu interesujące warsztaty w trzech specjalnie do tego przygotowanych salach – kulinarnej, tanecznej i eksperymentów. Są zajęcia muzyczne, plastyczne czy kulinarne, odbywają się przedstawienia teatralne oraz programy edukacyjne, takie jak „Szaleni Naukowcy” czy „RoboKids”. Więcej na temat tej sali dowiecie się tutaj.

Sala Zabaw Fikołki

CH Arkadia (II piętro)

00-175 Warszawa

Al. Jana Pawła II 82

atrakcje dla dzieci Warszawa Arkadia

1 comment

Leave Comment