Magiczny Ogród Świateł w Chorzowie – Piękna i Bestia

Legendia Ogród Świateł Chorzów atrakcje godziny otwarcia ceny 2022 2023

W Chorzowie można poczuć się jak w baśni! Po dużym sukcesie zeszłorocznej edycji Ogrodu Świateł, która zachwyciła tysiące zwiedzających, również i tej jesieni organizator wystawy zaczaruje Legendię - Śląskie Wesołe Miasteczko, ale też aż 5 innych miast w Polsce:  Kraków, Warszawę, Szczecin, Wrocław oraz Gdynię. Tematyka wystaw w każdym z tych miast będzie nawiązywała do innej bajkowej krainy.  Jednak chorzowska wystawa jest wyjątkowa. Garden of Lights "Piękna i Bestia" to nie tylko imponujące eksponaty i instalacje świetlne, to również kilkanaście karuzel Legendii dostępnych w cenie biletu

⬇⬇ Sprawdź koniecznie ⬇⬇ śląskie z dzieckiem atrakcje weekend wiosna

W ciągu 4 miesięcy sezonu jesienno-zimowego przejście do zaczarowanego świata "Pięknej i Bestii" będzie na wyciągnięcie ręki. Dzięki zaczarowanym drzewom, udekorowanym przez ponad pół miliona kolorowych świateł LED, Chorzów rozświetli największy tematyczny park rozrywki w Polsce - Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. chorzów ogrody światła Legendia opinie atrakcje bilety ceny (4) Na świeżym powietrzu, w otoczeniu 26 hektarów parku i jeziora, czekać będzie na zwiedzających kilkadziesiąt instalacji świetlnych. Podczas zwiedzania wystawy dostępnych będzie wiele z dotychczasowych zjeżdżalni, karuzeli i innych atrakcji Legendii, takich jak Jama Bazyliszka z rura parkiem, Gaj Urwisów, 40 metrowy diabelski młyn Legendia Flower, Tea Cups, Magical Lake Expedition, Royal Ballroom oraz wybrane atrakcje dziecięce. ogród świateł Chorzów Garden of Lights Legendia 2023 2024 Legendia Ogród Świateł 2022 2023 ceny godziny atrakcje Organizator postanowił spełnić życzenia nie tylko tych najmłodszych. Każdy ma szansę zobaczyć znane historie w zupełnie nowej odsłonie! Ogród świateł, którego motywem przewodnim jest opowieść o Pięknej i Bestii, zabierze Cię w podróż po krainie emocji. Wystarczy przekroczyć magiczną bramę Ogrodu Świateł w Chorzowie, by przenieść się do jednej ze scen tej popularnej bajki. chorzów ogrody światła Legendia opinie atrakcje bilety ceny (3) Zwiedzający, krocząc przez kolejne miejsca znane z opowieści o drewnianym pajacyku, który wyrusza w pełną niesamowitych przygód wędrówkę, by zostać prawdziwym chłopcem. Z łatwością przeniesiecie się do bajkowej krainy podziwiając ogromne instalacje świetlne z  absolutnym hitem 30-metrowym tunelem świetlnym. chorzów ogrody światła Legendia opinie atrakcje bilety ceny (6) Ponadto wśród atrakcji multimedialnych i pokazów świetlnych wszyscy goście będą mieli możliwość zobaczenia m.in. widowiskowych pokazów choinki multimedialnej stworzonej z 40 000 świateł LED, 24-metrowego animowanego tunelu świetlnego, Łąki Multimedialnej, czy Lasu Burzowego imitującego efekty pogodowe. Wizualna uczta nie kończy się jednak na ziemi za sprawą największej tego typu atrakcji w Europie - spektaklu Rzeki Świateł, który odbywa się na wodzie oraz licznym konstrukcjom świetlnym w kształcie egzotycznych roślin i zwierząt, odbijających się po zmroku od tafli jeziora. chorzów ogrody światła Legendia opinie atrakcje bilety ceny (12) Ogród Świateł udowodni, że aby oderwać się na moment od codzienności nie trzeba odrywać się od ziemi - wystarczy wejść do kosza kolejnej skrzącej się od świateł atrakcji – balonu. To tylko jeden z wielu photo pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy. Nie zabraknie również zagadek, zabaw i wyzwań dla najmłodszych, które dodatkowo urozmaicą zaczarowane spacery. Wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających, zakup biletów online będzie limitowany i możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania.
  • Bilety ulgowe, normalne, rodzinne oraz atrakcyjne cenowo bilety sezonowe  dostępne online na stronie gardenoflights.com oraz w kasach Legendii. .
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *