Ogród Świateł Kraków – Królewna Śnieżka 2021/2022

ogrody-swiatel-krakow-zimowe-malopolskie-atrakcje-dla-rodzin-z-dziecmi-222
Będąc w Krakowie — oprócz zwiedzania dobrze znanych miejsc — na pewno będziecie szukali innych, ciekawych atrakcji, które zajmą wasz czas. Dziś opowiemy wam o jednym z takich miejsc! Plenerowa wystawa świetlna Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema odbywająca się w terminie 05.11.2021 – 27.02.2022 może stać się miejscem niezapomnianej przygody! Pozwólcie że pokażemy wam kilka detali tej niezwykłej instalacji!

Ogród Świateł Kraków — atrakcje

Odwiedzając Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema na Alei Pokoju 68 w Krakowie, znany w trakcie trwania tego czasu jako Ogród Świateł, to największy lightning show w całym naszym kraju! Wchodząc na miejsce, możecie udać się na wyprawę, bo multimedialnym świecie i przygodach Królewny Śnieżki, która napotyka coraz to bardziej nierealnych mieszkańców Krainy Królewny Śnieżki. 

ogród świateł Kraków Królewna Śnieżka atrakcje opinie cennik 2021 2022

Przechodząc przez kolejne instalacje świetlne, gdzie będziesz podążać świetlnymi szlakami, odkrywając przy tym losy Królewny Śnieżki, Złej Macochy, Krasnoludków i Księcia. Niezależnie od tego ile masz lat, tuż po przekroczeniu progu Ogrodu Świateł, przeniesiesz się do prosto do magicznego lasu i scenerii rodem z bajek.

 

ogród świateł Kraków Królewna Śnieżka atrakcje opinie 2021 2022

Wszystkie elementy instalacji są wykonane z wysoką dbałością o szczegóły, a obecne tu iluminacje świetnie współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką obecną na miejscu. Możecie dzięki temu być absolutnie pewni tego, że nie zabraknie tu zachwytów i niezapomnianych wrażeń! Co więcej, w każdy piątek, sobotę i niedzielę odbywają się tu specjalne pokazy laserowe, na które też warto zajrzeć! Niezależnie czy traficie na pokaz choinki, ścieżki multimedialnej czy zmyślonej łąki — będzie to doskonały czas spędzony w rodzinnym gronie!

atrakcje dla dzieci ogród świateł Kraków Ogród Doświadczeń opinie

Wystawa ta pełni rolę wystawy plenerowej i przez to nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Ogród Świateł będziemy mogli obejrzeć na miejscu aż do  27.02.2022 r. .

Godziny otwarcia Ogród Świateł Kraków

  • codziennie: 16:00 – 21:00 (ostatnie wejście: 20:00)

Kasy są czynne codziennie od godz. 16:00 i są zamykane godzinę przed zamknięciem omawianej wystawy. W związku z tym, że przestrzeń całej wystawy jest zlokalizowana na świeżym powietrzu na przestrzeni 6 hektarów, obowiązuje brak limitów wejść!

Kraków Ogrody Świateł Iluminacje pokazy godziny otwarcia ceny atrakcje opinie 2022 2021

Cennik Ogród Świateł Kraków

ogród świateł Kraków Królewna Śnieżka cennik 2021 2022

Bilety wstępu można kupić w kasach w dniu zwiedzania Ogrodu Świateł. Jeżeli chcecie uniknąć długich kolejek do kas biletowych, rekomendujemy zakup biletów online.

Lokalizacja Ogród Świateł Kraków

Ogród Świateł w Krakowie jest czasową wystawą, zlokalizowaną w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema, tuż przy Alei Pokoju 68. Jedyne wejście na teren ogrodu znajduje się od strony Alei Pokoju. Dokładną mapę lokalizacji znajdziecie poniżej.

Sprawdź także nasz artykuł:

Kraków – atrakcje dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *