Odkryj tajemnice największego stadionu w Polsce

wycieczki pge narodowy stadion warszawa z dziećmi opinie 2

Mecze reprezentacji Polski, zawody żużlowe i driftingowe, niesamowite koncerty – tym żyje PGE Narodowy. Poczuj pozytywną energię, przyjdź na wycieczkę z przewodnikiem i odkryj tajemnice największego stadionu w Polsce!

zwiedzanie stadion narodowy pge wycieczki z dziećmi 2 (1)

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Rok 2023 na PGE Narodowym był rekordowym pod względem liczby spektakularnych koncertów gwiazd światowego formatu. Miłośnicy dobrej muzyki mogli podziwiać m.in. występy Beyonce, P!nk, Depeche Mode, Harry’ego Stylesa, The Weeknd czy Sanah i Dawida Podsiadły, którego koncert przyciągnął aż 80 tys. fanów. Kalendarz na rok 2024 zapowiada się równie wspaniale – na PGE Narodowym wystąpi bowiem m.in. ciesząca się ogromną popularnością Taylor Swift, która zagra rekordową liczbę trzech koncertów oraz Metallica, która w ramach trasy M72 World Tour zagra dwukrotnie.

Z myślą o młodych i dorosłych miłośnikach muzyki i koncertów PGE Narodowy przygotował trasę zwiedzania „W centrum wydarzeń”, która umożliwia zobaczenie, jak „od kuchni” wygląda organizacja takich imprez. Podczas wycieczki przewodnik pokaże Ci najbardziej sekretne miejsca areny, w których odbywają się kluczowe procesy związane z organizacją imprez masowych. Na trasie nie zabraknie więc Press Roomu czy Control Roomu, czyli serca każdej stadionowej operacji, gdzie osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i przebieg imprezy podejmują najważniejsze decyzje. Oprócz miejsc związanych z operacją stadionową, podczas wycieczki trasą „W centrum wydarzeń” zobaczysz również najbardziej znane i charakterystyczne punkty areny – szatnię reprezentacji Polski, strefę zawodniczą czy trybuny. Trasa jest dostępna dla dorosłych i dzieci - rekomendowany wiek od 10 lat wzwyż.

zwiedzanie stadion narodowy pge wycieczki z dziećmi 2 (4)

Dla pasjonatów futbolu i kibiców reprezentacji Polski, którzy chcą pójść śladami Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego, by zajrzeć za kulisy przygotowań meczów na największym stadionie w kraju, PGE Narodowy przygotował trasę „Piłkarskie emocje”. Wybierając tę 60-minutową wycieczkę z przewodnikiem zobaczysz najbardziej historyczne miejsca domu reprezentacji Polski w piłce nożnej, czyli m.in. trybunę dolną, strefę zawodniczą, szatnię Biało-Czerwonych, pomieszczenia odnowy biologicznej, Press Room oraz Strefę Pucharową, w której oprócz pamiątek z Euro 2012 znajduje się replika Pucharu Polski. Wycieczka trasą „Piłkarskie emocje” jest przeznaczona dla dorosłych i dzieci – rekomendowany wiek od 5 roku życia wzwyż.

zwiedzanie stadion narodowy pge wycieczki z dziećmi 2 (3)

Trasa „Poczuj się jak VIP” pozwala z kolei na zobaczenie najbardziej prestiżowych miejsc stadionu. 90-minutowa wycieczka jest skierowana do wszystkich pasjonatów wielofunkcyjnych obiektów, którzy chcą poznać nie tylko zaplecze sportowe, ale również rozrywkowe i biznesowe. Trasa wiedzie przez najbardziej prestiżowe loże VIP, Biznes Klub, Press Room, strefę biznesową, kaplicę wielowyznaniową, sektor VIP oraz unikalne przestrzenie związane ze światem sportu. Wycieczka tą trasą jest przeznaczona dla dorosłych i dzieci – rekomendowany wiek od 10 lat wzwyż.

Bilet na wycieczkę z przewodnikiem upoważnia również do samodzielnego wejścia na Punkt Widokowy, z którego rozpościera się widok na całą nieckę stadionu. Więcej informacji o trasach wycieczek i zasadach ich działania, znajdziesz na stronie www.wycieczki.pgenarodowy.pl.

Bilety na zwiedzanie stadionu dostępne są w kasach biletowych, mieszczących się w recepcji głównej (wejście bramą nr 1 od strony Alei Zielenieckiej) oraz w sklepie internetowym – www.sklep.pgenarodowy.pl. Z racji dużego zainteresowania wycieczkami, rekomendujemy zakup biletów przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *