Gdynia- Ogród Świateł – Alicja w Krainie Czarów

atrakcje dla dzieci Gdynia festiwal światła ogrody opinie

Już 28.10.2022 r. po raz pierwszy w Gdyni do zwiedzania udostępniony zostanie wyjątkowa atrakcja: Ogród Świateł. Tematyczna wystawa zachwyca nie tylko najmłodszych. O jej sukcesie niech świadczą liczby: podobną trwającą 4 miesiące wystawę świetlną w Krakowie, oczarowała niemal 300 000 odwiedzających. Sprawdzamy co zobaczycie w Ogrodzie Świateł w Gdyni Kolibkach oraz informacje praktyczne dotyczące najnowszej atrakcji. Znamy już termin i godziny otwarcia!

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

Sprawdź również: Najpiękniejsze Jarmarki Świąteczne w Polsce ogród świateł Gdynia Alicja w Krainie Czarów bilety opinie godziny festiwal światła ogrody Gdynia opinie bilety zdjęcia Alicja w Krainie Czarów

Ogród Świateł - Alicja w Krainie Czarów

Wszystkie szczegóły najnowszej realizacji nie są jeszcze znane, jednak już teraz wiemy, że na zamkniętej przestrzeni kilku hektarów Parku Kolibki w Gdyni, zwiedzający będą mieli okazję wyruszyć w niepowtarzalną podróż po metaforycznym, multimedialnym świecie Alicji, podążać świetlnymi szlakami i poznać przy tym szalonych, wręcz nierealnych mieszkańców Krainy Czarów.

Ogrody Świateł Gdynia 2022 2023 festiwal światła bilety zdjęcia Alicja w Krainie Czarów

Sprawdź koniecznie: Sylwester z dzieckiem - atrakcyjne pakiety

Dzięki widowiskowym instalacjom świetlnym każdy będzie mógł zajrzeć do Króliczej Nory, spotkać szeroko uśmiechniętego Kota z Cheshire, palącego fajkę Pana Gąsienicę, czy wziąć udział w Zwariowanym Podwieczorku i odwiedzili Królową Kier w jej własnym zamku. Wszystkie figury świetlne zostaną otoczone multimedialnymi iluminacjami, które będą współgrały z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zobacz jak wyglądała realizacja w Krakowie:

Ogród Świateł Gdynia Kolibki - adres

Park Kolibki Al. Zwycięstwa 291A 81-525 Gdynia

Termin:

  • 28.10.2022 - 26.02.2023

Ogród Świateł Gdynia Kolibki - godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek 17:00-21:00
  • Weekendy i święta  16:00-21:00
festiwal światła ogrody Gdynia opinie bilety zdjęcia Alicja w Krainie Czarów 2022 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *