Sala Zabaw KinderPlaneta Gdańsk Morena

Kiedy pogoda za oknem nie zachęca do aktywności na placach zabaw warto znaleźć dziecku ciekawą alternatywę. Mieszkańców Trójmiasta i okolic zapraszamy do ciekawej sali zabaw „KinderPlaneta”, która znajduje się na Gdańskiej Morenie.

Sala zabaw Gdańsk Morena

Kinderplaneta to ogólnopolska sieć nowoczesnych i bezpiecznych placów zabaw dla dzieci mieszczących się w budynkach, a jedną z nich jest wspomniana sala zabaw w Centrum Handlowym Morena w Gdańsku, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

W sali zabaw czeka na nas cały szereg atrakcji, które pozwolą dziecku na wiele godzin niesamowitej zabawy. Różnorodne konstrukcje dostosowane są do wieku dzieci, więc odnajdą się na nich zarówno młodsze, jak i starsze pociechy. Cała masa zjeżdżalni, zakrętów czy basen z kolorowymi kulkami – to gwarancja świetnej zabawy. Dzieci z pewnością przypadnie do gustu trampolina, na której będą mogły skakać aż do utraty tchu.

Istnieje również możliwość organizacji urodzin dla dziecka przy czym minimalna ilość dzieci na urodzinach – to sześć osób. Do wyboru mamy tematyczne scenariusze dla chłopców i dziewczynek, pomoc animatora i zabawę z piniatą.

Sala zabaw w centrum handlowym Morena Gdańsk opinie atrakcje

Podczas, kiedy dzieci będą szaleć w małpim gaju – dorośli mogą odpocząć w Kinder Barze, gdzie czekają na nich ciepłe i zimne napoje, soki owocowe i różne przekąski.

KinderPlaneta – cennik i godziny otwarcia

Ceny biletów

Od poniedziałku do piątku: pół godziny – 10 zł, godzina – 15 zł, bilet całodniowy: 30 zł.
Soboty i niedziele: pół godziny – 10 zł, godzina – 17 zł, bilet całodniowy: 35 zł.
Malowanie buźki: 5 zł

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do Soboty: od godziny 9:00 do godziny 21:00
W niedziele: od godziny 10:00 do godziny 20:00