Katowice – najlepsze sale zabaw

Nie da się ukryć, że Katowice są jedną z najpopularniejszych miejscowości położonych na Śląsku i choć kojarzą się głównie ze słynnym spodkiem – kryją w sobie wiele rodzinnych atrakcji. W mieście znajdziemy wiele różnorodnych sal zabaw, które chętnie odwiedzane są przez rodziny z dziećmi. Poznaj najlepsze z nich!

sala zabaw w Katowicach gdzie z dzieckiem katowice opinie

⬇⬇ Sprawdź NOWOŚĆ -podziemna trasa wodna ⬇⬇
sztolnia królowa luiza śląsk z dzieckiem atrakcje

Najlepsze sale zabaw w Katowicach

Centrum Rozrywki Guliwer

W tej sali zabaw na dzieciaki czeka 6-poziomowy labirynt pełny tuneli i zjeżdżalni! Wspaniałą atrakcją jest również jedyne na Śląsku kompletne miasteczko LEGO, na które składa się ponad 100 tysięcy klocków! Dzieci mogą poskakać na trampolinach, godzinami wznosić konstrukcje w strefie małych klocków i miasteczku Lego Duplo, wspiąć się na Wieżę Spidermana, ścigać się autkami Hot Weels i doświadczyć niesamowitych atrakcji w specjalnie przygotowanym pokoju sensorycznym. Jedno jest pewne – tutaj naprawdę nie da się nudzić!

katowice najlepsze sale zabaw centrum rozrywki guliwer atrakcje opinie

Kraina Czarów

Czy odważysz się przejść z dzieckiem na drugą stronę lustra? Jedyne takie miejsce, w którym czasu nie liczy się w godzinach, ale w dniach! Na dzieci czeka tutaj aż 600 metrów kwadratowych pełnych wspaniałych atrakcji! Wpadną one do nory królika, zgubią się w trawiastym labiryncie i odwiedzą magiczny pokój krzywych luster. W Krainie Czarów znajdziemy 3-poziomową konstrukcję, na której zabawa nigdy się nie kończy. Z myślą o najmłodszych powstała również strefa malucha ze zjeżdżalniami, basenem z kolorowymi piłeczkami,  klockami czy bujaczkami.

rodzinne atrakcje dla dzieci w katowicach sala zabaw kraina czarów atrakcje opinie

Monkeylandia

Kolejną salą zabaw w Katowicach, którą koniecznie trzeba odwiedzić jest Monkeylandia! Tutaj na dzieci czeka małpi gaj z czterema różnymi zjeżdżalniami: pontonową, ślimakową, podwójną i tubową! Oczywiście nie jest on jedyną atrakcją w tym miejscu. Dzieci mogą do woli skakać na trampolinach, wspinać się na wieży pająka czy pobawić się wyścigowymi autkami. Nowościami są także klocki magnetyczne i interaktywna podłoga  „Funfloor”Atutem tego miejsca jest kącik przeznaczony dla najmłodszych dzieci – czyli tak zwana strefa malucha.

Nibylandia

Jedyne takie miejsce w Katowicach, w którym dzieci przeniosą się do krainy Piotrusia Pana! Na dzieci czeka tutaj ogromna, bo aż 6-poziomowa konstrukcja, dmuchany zamek, całe mnóstwo tuneli i torów przeszkód! Świetną atrakcją są także statek piracki Kapitala Hooka i  Las Elfów. Maluchy mogą także urządzić sobie bitwę na piłki z gąbki dzięki dwóm armatkom. Dodatkowymi atrakcjami są różnorodne automaty do zabaw i gier. Cała sala zabaw ma powierzchnię aż 1200 metrów kwadratowych, a na jej terenie znajduje się też kawiarnia i strefa malucha.

rodzinne atrakcje w katowicach sala zabaw nibylandia atrakcje opinie

Jupi Park

Mieszcząca się w Silesia City Centrum sala zabaw Jupi Park to idealne miejsce dla dzieci, które znudzone zakupami mają ochotę się trochę rozerwać. W tej kolorowej dżungli czeka na nie wiele różnorodnych atrakcji łączących w sobie najnowszą technologię i dobrą zabawę. Liczne zjeżdżalnie, armatki pneumatyczne, trampoliny, labirynty, baseny z kolorowymi piłeczkami czy go-karty – to tylko niektóre z atrakcji. Ciekawą alternatywą jest specjalny pokój, który wyłożony został miękkimi matami i uzupełniony licznymi edukacyjnymi zabawkami. W sali zabaw znajdują się również interaktywne monitory dotykowe i edukacyjne komputerki.


Sprawdź również:
Katowice – atrakcje dla dzieci

 

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *