Aquapark Aquarion – Park Wodny Żory

Nie da się ukryć, że wszystkie dzieci kochają wodne szaleństwa, a wizyta w parku wodnym to świetna forma aktywnego i spędzenia czasu z dzieckiem w rodzinnym gronie. Przebywając w województwie Śląskim również można się dobrze bawić. Gdzie? W parku wodnym Aquarion w Żorach!

rodzinny park wodny atrakcje dla dzieci aquapark Żory opinie

Aquapark Aquarion w Żorach

Jedną z atrakcji parku wodnego w Żorach jest basen sportowy – świetnie sprawdza się on nie tylko przy pływackich zawodach, ale i przy doskonaleniu naszych własnych umiejętności. Istnieje możliwość rezerwacji jednego z pięciu dostępnych torów. Prawdziwa gratka to jednak basen rekreacyjny, gdzie czekają na nas bicze wodne i rwąca rzeka! Świetna zabawa dla rodziców i dzieci.

⬇⬇Sprawdź promocję⬇⬇
Śląsk ciekawe atrakcje dla dzieci

Nie brakuje też ścianki wspinaczkowej, groty bujania i zjeżdżalni – żółta zjeżdżalnia jest długa na ponad 100 m, a zjazd zaczyna się z wysokości 15 m! Na terenie aquaparku znajdziemy również 4 jacuzzi, które z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym nie tylko relaks, ale i lecznicze właściwości tego typu kąpieli wodnych.

Sprawdź również:
–> Najlepsze aquaparki w Polsce <–

Aquarion to jednak nie tylko baseny i wodne atrakcje. Ten obiekt może pochwalić się trzema rodzajami saun – suną infrared, sauną parową i sauną suchą. Pozostając w strefie relaksu warto zwrócić uwagę na strefę SPA i salon kosmetyki i masażu Susanna, gdzie czeka na nas bogata oferta rozmaitych zabiegów dla ciała i duszy.
Z kolei do dyspozycji miłośników wysiłku fizycznego i kulturystyki dostępna jest bardzo dobrze wyposażona siłownia, w której odbywają się dodatkowo treningi personalne i rehabilitacyjne, oraz działa poradnia dietetyczna.

Żory gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje park wodny Aquarion atrakcje opinie

Cennik i godziny otwarcia

Park Wodny Aquarion czynny jest codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00.

Ceny biletów:

co robić z dzieckiem na Śląsku rodzinne atrakcje park wodny dla dzieci opinie

Śląskie rodzinne atrakcje dla dzieci aquapark Żory park wodny Aquarion ceny opinie

wodne atrakcje dla dzieci Żory rodzinny park wodny atrakcje opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *