Aquapark Aquarion – Park Wodny Żory

Nie da się ukryć, że wszystkie dzieci kochają wodne szaleństwa, a wizyta w parku wodnym to świetna forma aktywnego i spędzenia czasu z dzieckiem w rodzinnym gronie. Przebywając w województwie Śląskim również można się dobrze bawić. Gdzie? W parku wodnym Aquarion w Żorach! Sprawdźcie przygotowany przez nas artykuł o tym miejscu!

rodzinny park wodny atrakcje dla dzieci aquapark Żory opinie

Aquapark Aquarion w Żorach

Jedną z atrakcji parku wodnego w Żorach jest basen sportowy – świetnie sprawdza się on nie tylko przy pływackich zawodach, ale i przy doskonaleniu naszych własnych umiejętności. Istnieje możliwość rezerwacji jednego z pięciu dostępnych torów. Prawdziwa gratka to jednak basen rekreacyjny, gdzie czekają na nas bicze wodne i rwąca rzeka! Świetna zabawa dla rodziców i dzieci.

⬇⬇ Sprawdź koniecznie ⬇⬇
śląskie z dzieckiem atrakcje weekend wiosna

Nie brakuje też ścianki wspinaczkowej, groty bujania i zjeżdżalni – żółta zjeżdżalnia jest długa na ponad 100 m, a zjazd zaczyna się z wysokości 15 m! Na terenie aquaparku znajdziemy również 4 jacuzzi, które z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym nie tylko relaks, ale i lecznicze właściwości tego typu kąpieli wodnych.

Sprawdź również:
–> Najlepsze aquaparki w Polsce <–

Aquarion to jednak nie tylko baseny i wodne atrakcje. Ten obiekt może pochwalić się trzema rodzajami saun – suną infrared, sauną parową i sauną suchą. Pozostając w strefie relaksu warto zwrócić uwagę na strefę SPA i salon kosmetyki i masażu Susanna, gdzie czeka na nas bogata oferta rozmaitych zabiegów dla ciała i duszy.
Z kolei do dyspozycji miłośników wysiłku fizycznego i kulturystyki dostępna jest bardzo dobrze wyposażona siłownia, w której odbywają się dodatkowo treningi personalne i rehabilitacyjne, oraz działa poradnia dietetyczna.

Żory gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje park wodny Aquarion atrakcje opinie

Godziny otwarcia Park Wodny Aquarion

Park Wodny Aquarion czynny jest od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

  • od 7:00 do 20:00.

Cennik Park Wodny Aquarion

Bilety 1-godzinne:

bilet godiznny park wodny zory

Bilety 2-godzinne:

bilet 2 godzinny park wodny zory

Bilety 3-godzinne:

bilet 3 godzinny park wodny zory

 

wodne atrakcje dla dzieci Żory rodzinny park wodny atrakcje opinie

Lokalizacja Park Wodny Aquarion

Sprawdź też nasz artykuł:

Muzeum Ognia Żory