ENERGYLANDIA zimą – jakie atrakcje czekają na miejscu?

energylandia zator atrakcje zima 1
Energylandia położona w małopolskim Zatorze to miejsce, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jak można się też domyśleć po ilości odwiedzających z naszego kraju, ale też i całego kontynentu europejskiego — pokochaliśmy rollercoastery i inne tego typu atrakcje, gwarantujące nam niezwykłą rozrywkę! Miejsce to niezmiennie kojarzy nam się z letnimi miesiącami, kiedy pogoda zachęca do zabawy na świeżym powietrzu… jednak już niedługo. W 2020 roku Energylandia będzie także otwartą zimą! Jak to możliwe i co znajdziemy na miejscu? Sprawdźmy to w dzisiejszym artykule!

Energylandia zimą

Rozwój Energylandii nie zatrzymuje się, a wraz z najnowszymi planami, dodaniem nowej strefy — o której przeczytacie tutaj, cały obszar ma finalnie objąć aż 150 hektarów. Nie trzeba chyba tłumaczyć, jak imponujący jest ten obszar pełen ciekawych atrakcji! Jak już wspomnieliśmy, w 2020 roku, sezon nie skończy się wraz z ciepłymi miesiącami, a wy będziecie mogli odwiedzić Energylandię w trakcie zimy a dokładnie od 28 listopada 2020 roku aż do 10 stycznia 2021! Dzięki temu zabawa w Energylandii będzie mogła trwać maksymalnie długo!

Przy okazji, koniecznie sprawdźcie nasz artykuł o Energylandii:

Energylandia 2020-nowy rollercoaster i nowa strefa atrakcji!

Zimowa odsłona kochanego przez nas parku — Winter Kingdom — uzyska całkowicie nową prezencję. Pragniemy was na samym początku uspokoić — wszystkie atrakcje będą wtedy dostępne, z tym że będą one wzbogacone przez niepowtarzalny klimat śnieżnego parku. Na miejscu, oprócz tradycyjnych atrakcji pokroju rollercoasterów i innych dostępnych na miejscu atrakcji, otrzymamy:
  • lodowisko o imponujących rozmiarach, umożliwiające wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji
  • skutery śnieżne, 
  • wioskę świętego Mikołaja,
  • Jarmark Bożonarodzeniowy tętniący świątecznym nastrojem
  • możliwość wzięcia udziału w specjalnych warsztatach świątecznych. 

 energylandia zator atrakcje zima 4

Gdy dodamy do tego iście świąteczny klimat śnieżnego parku wraz z licznymi światełkami, dekoracjami i wszechobecnym zapachem ciastek korzennych i pierników — uzyskamy wręcz świetne miejsce na rodzinną wycieczkę. Koniecznie musicie odwiedzić Energylandię w trakcie zimy — nie pożałujecie absolutnie sekundy w tym miejscu!

 energylandia zator atrakcje zima 3

W planach rozbudowy Energylandii wzięto pod uwagę również budowę… hotelu, Muzeum Karpia oraz całorocznego Aquaparku. Taki zestaw stanowić będzie świetne uzupełnienie imponującej oferty tego miejsca. O tym jednak dowiecie się w swoim czasie, gdy budowa tych miejsc ruszy! Nie bójcie się — o wszystkim przeczytacie na naszym portalu! energylandia zator atrakcje zima 2 Już po zimowych zdjęciach z Energylandii, nie możemy się doczekać tego, aż Winter Kingdom w końcu będzie mógł zaskoczyć swoim unikalnym zestawem atrakcji zimowych! Organizatorzy zadbają o waszą rozrywkę — a wy musicie tylko dobrze się bawić! Jeżeli nie wiecie też jak dojechać na miejsce — poniżej znajdziecie mapę z lokalizacją tego miejsca!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *