Winter Kindgdom czyli ENERGYLANDIA zimą – jakie atrakcje czekają na miejscu?

energylandia zator atrakcje zima 1
Energylandia położona w małopolskim Zatorze to miejsce, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jak można się też domyśleć po ilości odwiedzających z naszego kraju i nie tylko — pokochaliśmy rollercoastery i inne tego typu atrakcje, gwarantujące nam niezwykłą rozrywkę! Miejsce to niezmiennie kojarzy nam się z letnimi miesiącami, kiedy pogoda zachęca do zabawy na świeżym powietrzu… jednak od 2021 r. Energylandia jest otwarta także zimą! Połączenie największego w Polsce Ogrodu Świateł z 5 milionami lampek i gwarancji świetnej zabawy w zimowej scenerii.  Sprawdźcie na co możecie liczyć w zimowym sezonie Energylandii, który potrwa od 26 listopada do 23 grudnia!
Winter Kingdom Energylandia zimowe atrakcje co jest czynne czy warto godziny otwarcia grudzień

Energylandia zimą-jakie atrakcje? Ogród Świateł, roller coastery...

Właściciele Energylandii nie zwalniają tempa. Kolejne strefy wypełnione najnowszymi atrakcjami, kolejne rekordy i nagrody, a teraz otwarcie również w sezonie zimowym. Czy warto wybrać się do największego parku rozrywki w Polsce właśnie zimą?  Zdecydowanie TAK! Niesamowite dekoracje, dbałość o szczegóły i ilość atrakcji zrobi na Was wrażenie. Sama choinka ma wysokość 17 metrów i jest ozdobiona 2,5 tysiącem kolorowych bombek i 10 km przewodów z oświetleniem. To tylko przedsmak tego, co czeka na Was dalej. Alejki, wejścia, dziedziniec i dekoracje każdej ze stref przeniosą Was w świat bajkowego ogrodu świateł z 5 milionami lampek.  grudzień energylandia godziny otwarcia atrakcje zima kolejki roller coaster świąteczne dekoracje ogrody światła Energylandia jarmark świąteczny atrakcje do kiedy czynne zimą opinie Jednak magiczna sceneria to nie wszystko. Pytacie nas w komentarzach jakie atrakcje są otwarte zimą? Energylandia od samego początku istnienia przygotowywała się do tego, aby działać również zimą, dlatego czynne są prawie wszystkie atrakcje znane Wam z sezonu letniego (oczywiście poza atrakcjami wodnymi).  Wytyczne producentów określają warunki, w których mogą działać atrakcje, dlatego podczas Winter Kingdom, oprócz świątecznych nowości, do Waszej dyspozycji jest aż 5 stref zabawy. Karuzele, roller coastery w Strefie Familijnej, Bajkolandii, Ekstremalnej, Smoczym Grodzie oraz najnowszej strefie Aqualantis - te wszystkie atrakcje dostępne są bez ograniczeń ilości przejazdów. Widok świątecznie ozdobionego Parku Rozrywki z wynoszących Was wysoko w górę roller coasterów zapewni niezapomniane wrażenia. roller coastery energylandia zimą kolejki jakie atrakcje są czynne godziny otwarcia grudzień opinie Winter Kingdom Energylandia grudzień atrakcje ogród światła opinie do kiedy otwarte

Dodatkowe zimowe atrakcje w Energylandii

W zimowej odsłonie Parku nie mogło zabraknąć typowo zimowych atrakcji. Czekają tu na Was aż 2 lodowiska o łącznej powierzchni aż 800 m2, w tym jedno dedykowane dla najmłodszych. Taflom lodu towarzyszy oczywiście wypożyczalnia łyżew, która każdemu zainteresowanemu umożliwia skorzystanie z tej aktywnej części zabawy! Uwielbianą przez dzieci zimową atrakcją jest snowtubing! Za tą nazwą nie kryje się nic innego niż ogrom uśmiechu i zabawy! Przygotowane są dwie wersje zjazdu na dmuchanych pontonach z pagórków o różnej wysokości - 6 metrów ze zjazdem o długości 42 metrów i 3,5 metra ze zjazdem o długości 24 metrów - to sprawia, że i ta zabawa jest odpowiednią rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! lodowisko energylandia atrakcje zimą opinie do kiedy atrakcje zimowe atrakcje energylandia jakie są czynne godziny otwarcia opinie czy warto   Winter Kingdom w Energylandii  to również Bożonarodzeniowy Jarmark, na którym zaopatrzycie się na nim w świąteczne gadżety i pamiątki, ale też zasmakujecie wyjątkowych potraw oraz rozpływających się w ustach smakołyków. W świąteczny nastrój wprowadzą Was też rodzinne warsztaty zdobienia pierniczków! Nie mogło zabraknąć też Mikołaja!  Znajdziecie go tuż naprzeciwko warsztatów piernikowych i dwa kroki od lodowiska! Bez względu na to, czy byliście grzeczni, czy czasem zdarzało się o tym zapomnieć, możecie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Dopełnieniem zimowej oferty są specjalne widowiska w Teatrze Egypt (np. Fabryka Elfów; Frozen Bubble Show) oraz świąteczna parada wieńcząca zabawę w Energylandii. Gdy dodamy do tego iście świąteczny klimat śnieżnego parku wraz z licznymi światełkami, dekoracjami i wszechobecnym zapachem ciastek korzennych i pierników — uzyskamy wręcz świetne miejsce na rodzinną wycieczkę. Koniecznie musicie odwiedzić Energylandię w trakcie zimy — nie pożałujecie absolutnie sekundy w tym miejscu!

 Energylandia zimą - godziny otwarcia - listopad-grudzień

  •  w dniach 26.11 – 23.12.2021 Energylandia jest czynna codziennie w godzinach 10:00 – 18:00
Energylandia zima atrakcje godziny otwarcia grudzień do kiedy czynne atrakcje

  energylandia zator atrakcje zima 3

energylandia zator atrakcje zima 2