ENERGYLANDIA otwiera sezon 2018!

Energylandia 2018

Już w Poniedziałek Wielkanocny (2 kwietnia) największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze zaprasza na Otwarcie Sezonu 2018. Ilość i jakość atrakcji została doceniona również przez przez naszych czytelników, którzy wybrali Energylandię najlepszą rodzinną atrakcją 2018 w Rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Sprawdźcie, dlaczego jeszcze warto odwiedzić ten wyjątkowy park rozrywki w tym roku!

Zobacz najwyższy wodny rollercoaster na świecie

4 Strefy pełne atrakcji

Energylandia to największy tego typu obiekt w naszym kraju, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści 70 atrakcji, w tym największe w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery, a także wodną strefę Water Park.

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, która w sezonie 2018 zostanie rozbudowana o dedykowany strefę dla młodzieży, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

roller coaster dla dzieci Energylandia 2018

Dodatkowe POKAZY, WIDOWISKA, GRY

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można aż trzy spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów Extreme. Na najmłodszych czekają teatrzyki, znów dla młodzieży i całych rodzin musicale, a to za sprawą aż 4 scen widowiskowych w teatrach i amfiteatrach, na deskach, których występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki. Amatorzy oglądania filmów, w Energylandii nie będą się nudzić.

Energylandia 2018 godziny nowe atrakcje

Odnajdą tu niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi, ale także Planetarium, w którym obejrzą audiowizualny pokaz w technologii 3D o różnej tematyce.

Godziny otwarcia - Energylandia 2018

energylandia 2018 godziny otwarcia kalendarz

Kliknij aby powiększyć kalendarz

Sprawdź również: ENERGYLANDIA opinie i atrakcje