Dzień Dziecka w Energylandii

dzień dziecka Energylandia Zator atrakcje 1 (7)

Energylandia zaprasza dzieci i ich rodziców na wielkie wydarzenie z dobrą zabawą, które potrwa aż dwa dni. 1 i 2 czerwca park rozrywki szykuje dla swoich małych i większych gości jeszcze więcej dobrej zabawy niż zwykle, o ile to w ogóle możliwe! Na odwiedzających czekają niespodzianki, konkursy, animacje i specjalne pokazy.

Są takie miejsca, jakie zostały stworzone z myślą o dzieciach. Każdy szczegół został w nich tak przemyślamy, by radować, rozwijać i angażować najmłodszych członków rodzin. To ich królestwo, w którym czują się niczym w bajce, nie chcąc go opuszczać. W warunkach kontrolowanej i bezpiecznej zabawy, czas płynie beztrosko, a dzieci piszczą z radości. Takie krainy istnieją i nawet nie trzeba ich daleko szukać. W Zatorze obok Krakowa zlokalizowana jest Energylandia – najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce. Jeśli istnieje raj na ziemi, którego inspiracją są dzieci i dostarczenie im rozrywki, to Energylandia właśnie jest tym miejscem.

dzień dziecka Energylandia

Żadna zabawka podarowana w prezencie z okazji Dnia Dziecka nie jest w stanie zapewnić takich emocji i przeżyć, jak pełne zaangażowanie wszystkich zmysłów podczas zabawy na całego w parku rozrywki. Na wspaniałe chwile bez odrobiny nudy mogą liczyć zarówno przedszkolaki, dzieci szkolne, licealiści oraz dorośli. Energylandia to przestrzeń, która zapewnia wielopoziomową zabawę dla wszystkich grup wiekowych. Zdecydowanie warto tu przyjechać z całą rodziną, a nawet zostać na noc - tym bardziej, że świętowanie potrwa aż dwa dni. Park zapewnia miejsca noclegowe na terenie Western Camp, z którego dojeżdża ciuchcia. Wyjazd do Energylandii można połączyć ze zwiedzaniem Krakowa i okolic, albo skupić się zupełnie na intensywnych doznaniach, jakie oferuje sam park.

Co oprócz konkursów z upominkami, animacji, specjalnych pokazów i innych niespodzianek, czeka na rodziny w Energylandii?

4 strefy zabaw i 70 różnych atrakcji

W Energylandii każdy jej gość, niezależnie od wieku, znajdzie adekwatną dla siebie rozrywkę. A jest w czym wybierać! Najmłodsi goście Parku będą przecierać oczy z zachwytu, gdy znajdą się w Bajkolandii. Niedawno została ona powiększona dwukrotnie, co tylko wzmacnia wrażenia maluchów. W każdej ze stref znajdują się słynne już w Energylandii Roller Coastery. W Bajkolandii nie mogło ich zabraknąć! Jest więc uwielbiany Energuś Śmiejżelki, kosmiczny Mars, gąsienice Frutti Loop Coaster w owocowym ogrodzie, czy zakręconą nowość - Happy Loops. Dzieci 2 letnie mogą skorzystać aż z 20 atrakcji.

atrakcje Dzień Dziecka Energylandia park rozrywki

Nieco starsi odnajdą się zaś w strefie Familijnej, z mnóstwem wodnych oraz interaktywnych atrakcji. Starsza młodzież oraz dorośli zaznają przyjemnego dreszczyku emocji w strefie Ekstremalnej. To tu królują najszybsze, największe i najnowocześniejsze Roller Coastery. Na spragnionych przeżyć czeka Hyperion – Mega Coaster nr 1 w Europie oraz Speed - najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie.

hyperion mega coaster energylandia najwyższa kolejka górska w Polsce Europie opinie

Wodne atrakcje dla całej rodziny

Nie mniej fascynujące są wodne przygody, jakie zapewnia Energylandia. Co powiecie na bitwę wodną Splash Battle? Czteroosobowe łodzie z zainstalowanymi armatkami pozwalają toczyć batalię między rodzinami i innymi gośćmi Parku. Spragnieni przygód mogą odkryć Wyspę Skarbów, na której przepłyną łodzią przez dwa wodospady. Fani wodnych szaleństw stracą serce dla dwóch spływów po dzikiej rzece: Atlantis i jego rozbudowanej wersji – Jungle Adventure. Atlantis to przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, zaś Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.

 

Water Park pod gołym niebem

Kiedy dopadnie w końcu zmęczenie, czas na błogi relaks pod palemką na leżaku. Zachęca do tego piaszczysta plaża i błękitna tafla cieplej wody w basenach o powierzchni 1800 m2. Strefa stanowi ogromny park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami dla każdej grupy wiekowej.

Czytaj więcej o atrakcjach w parku wodnym w Energylandii

wodne atrakcje Energylandia dla dzieci

Strefa pokazów

Wielkie emocje wśród gości wywołują zawsze spektakularne pokazy, jakich nie zabraknie podczas obchodów święta dzieci. Kaskaderzy, sportowe samochody, motocykle i quady znajdują się w wydzielonej strefie Extreme. Młodsi uczestnicy mogą podziwiać utalentowanych tancerzy, akrobatów i cyrkowców w ich show. W Planetarium zaś czekają pokazy w technologii 3D różnorodnej tematyce.

Wszystko to w cenie jednego biletu zakupionego przed wejściem. W Parku zadbano także o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

1 comment

Leave Comment