Suwałki Plaza – centrum handlowe przyjazne dzieciom

bezpłatna zjeżdżalnia w centrum handlowym Plaza Suwałki opinie atrakcje

Największe w Suwałkach centrum handlowe oprócz wielu sklepów oferuje także wspaniałą rodzinną rozrywkę.  Suwałki Plaza to miejsce, które od początku robi ogromne wrażenie. Nie tylko poprzez swoją powierzchnię (ponad 20 000 m2), ale także architekturę. Wyjątkowy charakter nadają mu wkomponowane w bryłę obiektu zabytkowe budynki carskiego więzienia z 1901 roku. Tak oryginalnej konstrukcji nie ma chyba żadne inne centrum handlowe w Polsce. Ale Suwałki Plaza nie tylko cieszy oko, ale zaspokaja także wszelkie potrzeby tych, którzy kochają zakupy, jak i tych, którzy uwielbiają rozrywkę.  Dla dzieci, przygotowano tu wyjątkową atrakcję, o której przeczytacie niżej.

suwałki plaza atrakcje dla dzieci opinie

Wygodę gościom odwiedzającym Suwałki Plaza zapewnia ponad 450 miejsc parkingowych, z których większość znajduje się w garażu podziemnym. Na pierwszym piętrze mieści się też strefa gastronomiczna z restauracjami i kawiarnią Grycan – doskonale miejsce, by odpocząć w trakcie dłuższych zakupów. Kolejnym udogodnieniem jest sala zabaw popularnej sieci Kinderplaneta. Dzieci mogą się w niej bawić pod wykwalifikowaną opieką, kiedy rodzice załatwiają wszystkie sprawy. Jest tu małpi gaj, trampolina, cymbergaj, karuzela, klocki, puzzle czy baseny z kulkami.

sala zabaw suwałki plaza centrum handlowe

Zadbano także o rozrywkę. W Suwałki Plaza działa kręgielnia z bilardem, restauracją i możliwością organizacji urodzin, a także multipleks kinowy Ciemna Lumiere z 3 salami i technologią 3D. Ogromną atrakcję (dosłownie i w przenośni) stanowi też bezpłatna zjeżdżalnia o wysokości 26 m, która pozwala w szybki i przyjemny sposób przedostać się z 2 piętra na parter zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To największy tego typu obiekt w polskim centrum handlowym.

bezpłatna zjeżdżalnia w centrum handlowym Plaza Suwałki opinie atrakcje

Nie bez znaczenia jest też wyjątkowo bogata oferta handlowa Centrum. Stanowi ją ponad 60 sklepów i punktów usługowych, wśród których są sklepy z odzieżą i obuwiem, artykułami gospodarstwa domowego, dziecięcymi i sportowymi, a także drogerie, biuro podróży i apteka. Można tu więc znaleźć wszystko, czego potrzebuje rodzina.  To wszystko czyni z Suwałki Plaza najbardziej przyjazny rodzinie obiekt w Suwałkach i okolicach. Zarówno dla mieszkańców, jak i dla licznie odwiedzających ten region turystów.

Sklepy Suwałki Plaza suwałki plaza centrum handlowe atrakcje dla dzieci 1