Park Wodny ENERGYLANDIA- największy odkryty Aquapark w Polsce!

Energylandia w Zatorze nie zwalnia tempa. Po otwarciu spektakularnych kolejek górskich przyszedł czas na największy odkryty park wodny w Polsce! Fani wodnych atrakcji będą zachwyceni! Testowaliście już to miejsce? 

Największy odkryty Aquapark w Polsce

Tegoroczna wiosna bardziej przypomina upalne lato, dlatego z tym większą radością czekaliśmy na informację o otwarciu strefy wodnych atrakcji w Energylandii. Podobnie jak atrakcje całego parku rozrywki, również park wodny to najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższa jakość rozrywki niezależnie od wieku.

park wodny energylandia strefa atrakcje opinie1

Zewnętrzny aquapark łączy w sobie aż 4 strefy zabawy: dla dzieci „Bajkolandia”, dla cały rodzin „familijna” oraz dla młodzieży i młodych duchem „ekstremalna”. A co z czwartą? Tą ostatnią w tym wypadku warto nieco wyróżnić, gdyż mowa o wodnej strefie „Water Park” z basenami, zjeżdżalniami i oczywiście leżakami! Odnaleźć tu można 1800 m2 powierzchni basenowych, wodospady, piaskową plażę w otoczeniu palem oraz skał.

Sprawdź również: 12 najlepszych aquaparków w Polsce

Fani ekstremalnych zjeżdżalni wodnych będą mieli powód do uciechy! Nowa część Water Parku – Tropical Fun (otwarcie 10.06.2018), która będzie jego integralną częścią. A w niej odnajdziemy aż dziesięć nowych zjeżdżalni! Wśród nich wyróżnić możemy:

  • Kamikadze - ekstremalna zjeżdżalnia, której start może przyprawić o szybsze bicie serca. Co ciekawe, podłoga, która się zapada spowoduje pionowe wpadanie w zupełnie nieznaną przestrzeń zjeżdżalni, nabierając przy tym ogromnej prędkości. Zaliczymy tutaj 90 metrów w dół z pułapu 15,5 metra. To zdecydowanie coś dla najodważniejszych! zjeżdżalnie wodne energylandia kamikadze
  • Tropical Splash - konstrukcja stanowi to aż 6 torów, co może dać dużo satysfakcji przy wspólnym przejeździe. Przygoda rozpoczyna się na wysokości 9 metrów, a zjazd odbywa się na dedykowanych matach, co wyzwala odpowiednią prędkość, by finalnie zaliczyć spory plusk w wodzie. aquapark energylandia największy odkryty park wodny w polsce zjeżdżalnie
  • Tiki ride – tutaj mamy do czynienia z pontonami. Można korzystać z nich w pojedynkę lub w duecie. Czeka nas kilka ostrych zakrętów, dających wrażenia jazdy na Roller Coasterach. Trasa tej przygody ma długość 153 metry, a wysokość konstrukcji wynosi 15,5 metra. zjeżdżalnie Energylandia opinie wodne atrakcje park wodny
  • Aloha – to długa na 111 metrów zjeżdżalnia, której wysokość to 9 metrów. Podobnie jak w Tiki ride możemy sobie wybrać ponton dla 1 lub 2 osób. park wodny energylandia opinie atrakcje zjeżdżalnie opinie
  • Exotic Fun – przypominać będzie jazdę Roller Coasterem Boomerang, czyli raz do przodu, raz do tyłu. Atrakcję tę można porównać do potężnego lejka, którego konstrukcja powoduję niespodziewane kierunki spływu, którego start rozpoczyna się na wysokości 9 metrów. Będzie to pierwsza tego typu atrakcja w Polsce.
  • Rzeka Adventure river – to znów atrakcja, która kończy bieg 3 zjeżdżalni: Aloha, Tiki ride oraz Exotic Fun, z których z impetem wpadamy do rzeki Adventure river, z której można także skorzystać oddzielnie. Większość tych zjeżdżalni jest unikatowa w skali kraju. Co ciekawe wszystkie wymienione strefy dostępne są w ramach jednego biletu wstępu. Nie musimy się zatem martwić o stan naszego portfela korzystając z otaczających nas atrakcji.

Czytajcie więcej >>Energylandia opinie i atrakcje<<