Ralph Demolka w Internecie

Ralph demolka w internecie bajka film dvd

Ralph Demolka powraca, by przewrócić Internet do góry nogami i ocalić to, co najcenniejsze – prawdziwą przyjaźń!  Przebojowa animacja od 22 maja na Blu-ray™ i DVD!

Ralph Demolka, tytułowy bohater kultowej animacji Walt Disney Animation Studios, powraca w nowej przygodzie, rozgrywającej się w wirtualnym świecie! Tym razem będzie musiał stanąć na głowie, a nawet zdemolować cały Internet, by ocalić przyjaźń, zdobytą z takim trudem w pierwszym filmie z 2012 roku. Zanim jednak dojdzie do demolki, główni bohaterowie i widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak Internet wygląda od środka, a raczej jak wyobrażają go sobie twórcy tej pełnej rozmachu produkcji. Ralph Demolka w Internecie zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD 22 maja!

Ralph (w polskiej wersji językowej dubbingowany przez fantastycznego w tej roli Olafa Lubaszenkę) za dnia pracuje w swojej retro grze Felix Zaradzisz, a nocą opuszcza ją, by spędzać czas w salonie gier z Wandelopą von Cuks (w polskiej wersji językowej rewelacyjna Jolanta Fraszyńska), genialną mistrzynią kierownicy, z którą zaprzyjaźnił się w filmie Ralph Demolka. Dla dobrodusznego wielkoluda takie życie jest po prostu idealne, ale pełna temperamentu, kochająca zmiany Wandelopa chciałaby czegoś więcej. Ralph próbuje urozmaicić jeden z wyścigów przyjaciółki i... doprowadza do demolki automatu, na którym zainstalowana jest jej gra Mistrz cukiernicy. Konkretnie – uszkodzona zostaje kierownica. Zdobycie nowej jest możliwe, ale bardzo kosztowne. Jedyny dostępny egzemplarz został właśnie wystawiony na aukcję na eBayu. Ralph i Wandelopa korzystają z szansy, jaką jest pojawienie się w salonie gier łącza internetowego i... ruszają infostradą do wielkiego świata!

 

Przyjaźń to skomplikowany związek

Ralph Demolka w Internecie to zabawny, pełen rozmachu film przygodowy i fantastyczna rozrywka dla całej rodziny.

– Akcja filmu na pewno rozbawi widzów, warto jednak zauważyć, że problemy, z którymi muszą uporać się Ralph i Wandelopa, są dość poważne i skomplikowane – mówi Phil Johnston, scenarzysta i współreżyser animacji. – Ich związek przeżywa zarówno dobre, jak i złe chwile. Przyjaźń bohaterów zostaje poddana próbom, a oni muszą omijać rafy w swojej niełatwej relacji i jednocześnie surfować w wielkim i często przerażającym Internecie – mówi twórca przygód Ralpha i Wandelopy.Ralph demolka w internecie bajka film online

– Ralph i Wandelopa są postaciami niedoskonałymi – dodaje reżyser obu filmów o Ralphie Rich Moore, zdobywca Oscara® za Zwierzogród. – Ale kochamy ich właśnie z powodu tych niedoskonałości. Ich przyjaźń jest prawdziwa, jest też między nimi niesamowita chemia, więc chcemy dowiedzieć się o nich jak najwięcej i jak najlepiej ich poznać – wyjaśnia reżyser.

Demolkę i nietuzinkową księżniczkę von Cuks różni bardzo wiele, a zaakceptowanie największej z różnic będzie bardzo trudne. – Ralph kocha to, co ma – tłumaczy Phil Johnston. – Za to Wandelopa jest gotowa na zmianę, chce rozwinąć skrzydła i lecieć dalej. Ta różnica stworzy konflikt w ich przyjaźni, który stanie się sercem całej historii.

Film przygotowuje młodych odbiorców na to, co w życiu nieuniknione: odkrycie, że kiedyś trzeba będzie rozstać się z najbliższym kumplem z podwórka lub przyjaciółką z ławki, ponieważ podążą oni przez życie swoją drogą. Ale rozstanie wcale nie musi oznaczać końca przyjaźni, zwłaszcza w czasach Internetu, który łączy cały świat w globalną wioskę.

– Uwielbiam ten film za to, że opowiada o zmianie – mówi producent animacji Clark Spencer. – Dwoje najlepszych przyjaciół zdaje sobie sprawę, że świat już nie będzie taki sam. Internet jest perfekcyjnym miejscem na taką historię, ponieważ w Internecie wszystko zmienia się z sekundy na sekundę – podsumowuje Spencer.