DZIEŃ DZIECKA w Energylandii!

Energylandia dzien dziecka atrakcje dla rodzin z dziecmi
Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka! Z pewnością rodzice głowią się, czym tym razem mogą zaskoczyć swoje pociechy. Radzimy! Idealnym sposobem na prezent są bilety do Energylandii! To modne miejsce, o którym marzy każde dziecko! Szczególnie warto odwiedzić je 1 czerwca, a dlaczego? Sprawdźcie to sami!

W ENERGYLANDII DZIEŃ DZIECKA TRWA CAŁY ROK!

„Fabryka marzeń” – zdecydowanie tak! Takim mianem cieszy się Energylandii już od blisko 7 lat. Radość, szczery uśmiech na twarzach oraz niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci Małych Gości oraz ich Rodziców. To nieodłączne cechy Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze. Znajdziemy tam 94 atrakcje, wśród których aż 22 dedykowane są dzieciom od 2 roku życia. Oprócz roller coasterów czkają nas 17 ekscytujących zjeżdżalni wodnych w Big Milk Water Parku i Tropical Fun. To wszystko podczas Kinder Party, najważniejszego wydarzenia sezonu, wzbogacone będzie tysiącami nagród i gadżetów dla dzieci! Czy można chcieć czegoś więcej? 

Energylandia dzien dziecka atrakcje dla rodzin z dziecmi 3

W Parku dążenie do wywołania uśmiechu najmłodszych nie ogranicza się tylko do jednego dnia w roku. W Energylandii Dzień Dziecka trwa cały rok. Nawet jeśli odwiedziny Parku nie wypadną 1 czerwca, to każdy inny dzień jest równie wyjątkowy i będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. 

Atrakcje dla najmłodszych w Energylandii

W Energylandii wszystkie dzieci, w każdym wieku znajdą moc zabawy i radości. 

Dla najmłodszych zostały dostosowane niewielkie atrakcje strefy cyrkowej w Bajkolandii, w tym kolejki widokowe, karuzele, atrakcje wodne, a nawet niewielkie roller coastery. 

Energylandia dzien dziecka atrakcje dla rodzin z dziecmi 2

Nieco starsze dzieci z pewnością chętnie skorzystają z ekstremalnych kolejek i zjeżdżalni. Moya Formuła czy Hyperion to prawdziwa dawka emocji, adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. Park oferuje rozmaite atrakcje, które odpowiadają preferencjom wszystkich gości, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych dzieci.

Udogodnienia dla mam z dziećmi

Wszystkie alejki w Energylandii są dokładnie wyrównane, zapewniając bezpieczne korzystanie przy spacerach z wózkami czy z młodszymi pociechami. Szerokość trasy pozwala na wygodne mijanie się z innymi odwiedzającymi Park. W Energylandii dostępny jest pokój dla matki z dzieckiem, w którym można przewinąć oraz nakarmić maluszka w odosobnionym i spokojnym miejscu, zapewniającym prywatność podczas tych czynności, a wszystkie toalety znajdujące się w obrębie obiektu wyposażone są w przewijaki. Sklepy funkcjonujące na terenie Parku posiadają szeroki wybór asortymentu dla dzieci, więc rodziców czy dziadków przebywających w Energylandii nie zaskoczy żadna sytuacja, na miejscu zaopatrzą się w pieluchy, zupki i inne niezbędne artykuły dziecięce. 

Energylandia dzien dziecka atrakcje dla rodzin z dziecmi 4

BILETY DO ENERGYLANDII JUŻ ZA 1 ZŁ!

Energylandia ma dla swoich gości atrakcyjne ceny i stałe promocje. Szukając pomysłu na wyjazd z dziećmi warto skorzystać z biletów za 1 zł dla dzieci do 3 lat. Aktualna cena biletu ulgowego do 140 centymetrów wzrostu wynosi 79,00 złotych, natomiast koszt tego biletu w wersji dwudniowej to 139,00 złotych. Więcej informacji na temat biletów i ich zakupów znajduje się tutaj.

Bon turystyczny w Energylandii

Energylandia oferuje swoim gościom możliwość wykorzystania bonu turystycznego przy zakupie biletów do Parku. Aby zrealizować bon, wystarczy oprócz zakupu biletu, wybrać jedną dodatkową usługę w postaci posiłku lub noclegu. Bon turystyczny można zamienić na dowolne bilety dla całej rodziny. Bon turystyczny na terenie Parku można wykorzystać, decydując się na jedną z trzech kombinacji bilet + nocleg (np. pole namiotowe w cenie 10 złotych za dobę), bilet + kupon na posiłek (każdy kupon ma wartość 50 złotych, które można dowolnie wykorzystać we wszystkich dostępnych lokalach na terenie Parku – nawet dobierając większą ilość kuponów) lub bilet + nocleg + kupon na posiłek (jako połączenie wszystkich dostępnych usług). 

Energylandia dzien dziecka atrakcje dla rodzin z dziecmi bon turystyczny

Poradnik jak wykorzystać Bon Turystyczny znajdziecie TUTAJ.

WATER PARK CZYNNY OD 28 MAJA

Otwarcie Water Parku wraz z częścią Tropical Fun zaplanowano na 28 maja. 

3 baseny z krystalicznie czystą wodą o zróżnicowanej głębokości 20, 40 i 140 cm głębokości. 17 rozbudowanych i ekscytujących zjeżdżalni oraz 150 pontonów dla lubiących aktywny wypoczynek oraz 4000 leżaków dla kochających kąpiele słoneczne. Mówiąc krótko to idealne miejsce do zabawy i odpoczynku i fantastyczna rozrywka również podczas obchodów Dnia Dziecka.

Sprawdź też nasz artykuł:

Najwyższy na świecie drewniany coaster-ZADRA Energylandia