Labiland – rodzinny park rozrywki

Czy mieliście już okazję zgubić się w największym w Małopolsce labiryncie?  Nie? To może dodatkowo skuszą Was ogromne, plenerowe szafy? Sprawdźcie koniecznie, jakie atrakcje czekają na Wasz rodzinnym parku rozrywki Labiland, gdzie świetnie będą bawić się zarówno dzieci, jak i dorośli. 

labiland park rozrywki rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Labiland – atrakcje dla dzieci

W niewielkiej wsi w Małopolsce – Skrudzina, położonej nieopodal Starego Sącza – w otoczeniu pięknej przyrody i lasów znajduje się otwarte w 2018 roku fantastyczne miejsce. Mowa oczywiście o rodzinnym parku rozrywki – Labiland, gdzie na rodziny czekają fantastyczne atrakcje na świeżym powietrzu. Park ma aż dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni, kryje w sobie mnóstwo zagadek i kryjówek.

Sprawdź koniecznie: Małopolska – najlepsze atrakcje dla dzieci

Największą z nich jest duży labirynt, który – jak już wspomnieliśmy – jest największym labiryntem w okolicy! Jest długi na blisko dwa kilometry, a jego ściany zbudowane są w większości z 2-metrowych paneli drewnianych – możemy zatem zapomnieć o jakimkolwiek oszukiwaniu! Pokonując trasę labirynty napotkamy na liczne zagadki, a ich poprawne odpowiedzi wskażą nam drogę do wyjścia z labiryntu. Na młodsze dzieci czeka mały labirynt, którego przejście nie jest już tak kłopotliwe. To co, macie ochotę się zgubić?

labiland park rozrywki rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

labiland park rozrywki rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Labiland – rodzinny park rozrywki

Nie samymi jednak labiryntami człowiek żyje i park rozrywki Labiland jest najlepszym tego przykładem. Kolejną ciekawą atrakcją jest sporych rozmiarów bilard nożny, w którym to nasze nogi zamieniają się w bilardowe kije. Na odważnych czekają też ogromne, plenerowe szachy i zabawa w poszukiwacza skarbów z prawdziwym wykrywaczem metalu!  A może Wasze dzieci podejmą wyzwanie i spróbują wdrapać się na sporej wielkości, dmuchaną ścianę wspinaczkową?

W Labilandzie nie zabraknie też plenerowych kręgli czy tradycyjnej, uwielbianej przez maluchy dmuchanej zjeżdżalni! Na placu zabaw w strefie junior świetnie odnajdą się młodsze dzieci, a mini plaża przypadnie do gustu wszystkim gościom parku rozrywki.

Myślicie, że to wszystkie atrakcje? Absolutnie! W Labilandzie czekają też na nas: unihokej, mini golf, mini park linowy i 30-metrowa tyrolka. Nie zabrakło też grillowej wiaty, pod którą możemy przekąsić coś pysznego i odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

labiland park rozrywki rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *