Crazy Carts Reda- Gokarty – Akademia Driftingu

gokarty drift academy reda opinie ceny

W Redzie powstał jeden z pierwszych w Polsce torów do driftingu. To nie są zwykłe gokarty, to naprawdę coś nowego!

szkoła driftu reda gokarty atrakcje opinie

Tor Crazy Carts znajduje się aquaparku w Redzie. Ma 570 m2 powierzchni i różni się znacząco od standardowego toru gokartowego. Także używane tu pojazdy są wyjątkowe – to 16 mini gokartów elektrycznych w różnych rozmiarach, także odpowiednich dla małych dzieci, już od 3. roku życia! Mogą rozwijać prędkość do 20 m/h, a więc nie są zbyt szybkie i niebezpieczne. Za to pozwalają wykonywać widowiskowe ewolucje zwane „driftem”, które polegają na pokonywaniu zakrętów, wchodząc w kontrolowany poślizg, np. z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Testowaliśmy to miejsce osobiście - zdecydowanie możemy polecić!

Po zabawie zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

akademia driftingu reda gokarty w aquaparku opinie atrakcje

Drifting spopularyzował znany hollywoodzki film Szybcy i wściekli: Tokio Drift. Teraz każdy może sam spróbować takiej zabawy. Na gokartach Crazy Carts można bezpiecznie ścigać się na trasie pełnej zakrętów, wchodzić w liczne poślizgi, a nawet obracać się wokół własnej osi. To doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Godziny otwarcia Crazy Carts Reda

poniedziałek-piątek – 12.00-22.00

sobota-niedziela – 11.00-22.00

Ceny Drift Cars Reda: 

można wykupić pakiet 5 min (zupełnie bez sensu) , 10 minut i wielokrotność. Naszym zdaniem optymalny czas to 20 min - koszt to 40 pln (20 min to koszt 30 pln/os.)

Tuż obok czeka na Was kolejna atrakcja: Planeta VR i kino 7 D (sprawdź zniżkę)

Crazy Carts Akademia Driftingu

Mieliście już okazję driftować? Jak Wam poszło?

Czekamy na opinie!

2 comments

Leave Comment