Crazy Carts Reda- Gokarty – Akademia Driftingu

gokarty drift academy reda opinie ceny

W Redzie powstał jeden z pierwszych w Polsce torów do driftingu. To nie są zwykłe gokarty, to naprawdę coś nowego!

szkoła driftu reda gokarty atrakcje opinie

Tor Crazy Carts znajduje się aquaparku w Redzie. Ma 570 m2 powierzchni i różni się znacząco od standardowego toru gokartowego. Także używane tu pojazdy są wyjątkowe – to 16 mini gokartów elektrycznych w różnych rozmiarach, także odpowiednich dla małych dzieci, już od 3. roku życia! Mogą rozwijać prędkość do 20 m/h, a więc nie są zbyt szybkie i niebezpieczne. Za to pozwalają wykonywać widowiskowe ewolucje zwane „driftem”, które polegają na pokonywaniu zakrętów, wchodząc w kontrolowany poślizg, np. z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Testowaliśmy to miejsce osobiście - zdecydowanie możemy polecić!

Po zabawie zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

akademia driftingu reda gokarty w aquaparku opinie atrakcje

Drifting spopularyzował znany hollywoodzki film Szybcy i wściekli: Tokio Drift. Teraz każdy może sam spróbować takiej zabawy. Na gokartach Crazy Carts można bezpiecznie ścigać się na trasie pełnej zakrętów, wchodzić w liczne poślizgi, a nawet obracać się wokół własnej osi. To doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Godziny otwarcia Crazy Carts Reda

poniedziałek-piątek – 12.00-22.00

sobota-niedziela – 11.00-22.00

Ceny Drift Cars Reda: 

można wykupić pakiet 5 min (zupełnie bez sensu) , 10 minut i wielokrotność. Naszym zdaniem optymalny czas to 20 min - koszt to 40 pln (20 min to koszt 30 pln/os.)

Tuż obok czeka na Was kolejna atrakcja: Planeta VR i kino 7 D (sprawdź zniżkę)

Crazy Carts Akademia Driftingu

Mieliście już okazję driftować? Jak Wam poszło?

Czekamy na opinie!

2 comments

Leave Comment
  1. Katia

    30 min szaleństwa, dzieci były bardzo zadowolone i krzyczały „JESZCZE”. Trochę droga zabawa, ale czasami można zaszaleć 😉 Polecam.

  2. Renata

    Informacje na stronie są nierzetelne. Wybrałam się z rodziną – chłopcy w wieku 4, 8 i 11 lat. Na miejscu okazało się, że czterolatek nie wchodzi, „bo sobie nie poradzi” i musi mieć min. 120 cm wzrostu. Taryfa 20 min. nie istnieje, bo są wakacje. Starsi chłopcy zadowoleni, ale gdybym wiedziała, że to tak wygląda, nie skorzystałabym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *