Crazy Carts Reda- Gokarty – Akademia Driftingu

gokarty drift academy reda opinie ceny

W Redzie powstał jeden z pierwszych w Polsce torów do driftingu. To nie są zwykłe gokarty, to naprawdę coś nowego! Warto tu zajrzeć w gronie rodzinnym, gdyż jest to doskonała zabawa także dla dzieci. Sprawdźmy więc, dlaczego warto tu zajrzeć i co czeka na was w Crazy Carts w położonej niedaleko Trójmiasta Redzie! Czytajcie dalszą część naszego artykułu!

szkoła driftu reda gokarty atrakcje opinie

Tor Crazy Carts znajduje się na terenie kompleksu aquaparku w Redzie. Ma on 570 m2 powierzchni i różni się znacząco od standardowego toru gokartowego. Także używane tu pojazdy są wyjątkowe – to 16 mini gokartów elektrycznych w różnych rozmiarach, także odpowiednich dla małych dzieci, już od czwartego roku życia! Gokarty te mogą rozwijać prędkość do 20 m/h, a więc co za tym idzie - nie są zbyt szybkie i niebezpieczne, stąd też nie powinniście się ich obawiać. Ich unikalną cechą jest jednak to, że pozwalają one wykonywać widowiskowe ewolucje zwane „driftem”, które polegają na pokonywaniu zakrętów, wchodząc w kontrolowany poślizg, np. z zaciągniętym hamulcem ręcznym. To bez wątpliwości zagwarantuje mały dreszczyk i zastrzyk adrenaliny! Testowaliśmy to miejsce osobiście - i zdecydowanie możemy je polecić dla rodzin z dziećmi szukających ciekawego sposobu na spędzanie wolnego czasu!

Po zabawie zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

akademia driftingu reda gokarty w aquaparku opinie atrakcje

Drifting spopularyzował znany hollywoodzki film Szybcy i wściekli: Tokio Drift. Teraz każdy może sam spróbować takiej zabawy. Na gokartach Crazy Carts można bezpiecznie ścigać się na trasie pełnej zakrętów, wchodzić w liczne poślizgi, a nawet obracać się wokół własnej osi. To doskonała rozrywka dla całej rodziny... a przy tym świetny pomysł na urodziny czy inne imprezy zorganizowane! Być może zechcecie z tego skorzystać, gdyż jest to nie lada gratka dla wielbicieli szybkiej jazdy!

Warto też wspomnieć, że na miejscu działa Akademia Driftowania, gdzie pod bacznym okiem instruktora nauczymy się poprawnie używać gokartu i wprowadzania w kontrolowany poślizg na licznych zakrętach przygotowanego toru! A potem nie pozostaje nic innego jak poddanie się samodzielnemu szaleństwu na torze!

Godziny otwarcia Crazy Carts Reda

  • niedziela - czwartek: 11:00 - 21:00
  • piątek - sobota: 11:00 - 22:00

Cennik Crazy Carts Reda

  • Jazda 5 minut - 20 zł
  • Jazda 10 minut - 30 zł
  • Jazda 20 minut - 45 zł

Lokalizacja Crazy Carts Reda

Crazy Carts znajduje się na terenie kompleksu Aquaparku w Redzie. Dokładną mapę z lokalizacją tego miejsca znajdziecie poniżej. Dojazd na miejsce możliwy jest z całego Trójmiasta, dzięki bliskości stacji kolejki SKM. Należy wysiać na stacji Reda i udać się w około 10 minutowy spacer. przy kompleksie Aquapark Reda zatrzymują się także autobusy linii 8 (MZK Wejherowo) oraz 84 i 87 (ZKM Gdynia).

Mieliście już okazję driftować? Jak Wam poszło?

Czekamy na opinie!

Tuż obok czeka na Was kolejna atrakcja: Planeta VR i kino 7 D (sprawdź zniżkę)

2 comments

Leave Comment