Karta SIM-Dubaj internet mobilny-rozmowy do Polski [CENY]

Wyjeżdżacie do Dubaju i zastanawiacie się jak rozwiązać temat "łączności" ze światem? Podrzucamy  Wam dać gotowe, a co najważniejsze, przetestowane rozwiązanie - zarówno dotyczące połączeń głosowych, jak i internetu mobilnego.

Koszt połączenia do Polski

Ceny roamingu u naszego operatora (Orange) nas zmroziły - prawie 9 pln za minutę połączenia i kosmiczne stawki za sms/mms. Podobne kwoty proponowane są przez innych operatorów. Jeszcze droższe są połączenia w Dubaju do Dubaju (naliczone jakbyśmy dzwonili do Polski i z Polski do Dubaju). Najprostszym rozwiązaniem na tanie połączenia do Polski, ale również połączenia lokalne w Dubaju (podczas wyjazdu może Wam się i taka opcja przydać) jest zakup lokalnej karty SIM. Rynek turystyczny w Dubaju jest na tyle rozwinięty, że już na lotnisku możecie kupić kartę z taryfą turystyczną. Co taka taryfa oznacza? W cenie pakietu macie 60 lub odpowiednio 40 minut połączeń lokalnych i międzynarodowych. Tak! To oznacza, że tak samo rozliczane są połączenia do Polski, jak i wewnętrzne w Dubaju. Są dostępne też pakiety z internetem (o tym poniżej). Kartę kupicie w punkcie ETISALAT tuż przy wyjściu z lotniska DXB, obok punktów wypożyczalni samochodów (oczywiście w mieście też możecie znaleźć takie punkty).

lotnisko Dubaj gdzie kupić kartę SIM opinie koszty połączeń internet

Wasz numer będzie aktywowany w ciągu godziny od zakupu. Co ważne, karta SIM jest dostarczana w 3 formatach, więc będzie pasowała do każdego rodzaju telefonu. Koszt pakietu ważnego 14 dni to 100 AED (ok. 95 pln), a jego ponowne doładowanie kupicie w cenie 75 AED.

  • Pakiety rozmów do wyboru:
ceny połączeń do Polski z Dubaju karta sim koszt

Sprawdź też: Dubaj praktycznie - bezpieczeństwo i ceny

Dubaj - Internet Mobilny - Karta SIM

Nie będziemy ukrywać, bez internetu ciężko przeżyć nawet na wakacjach :) .  Co prawda w Dubaju jest bardzo dobrze rozwinięta sieć bezpłatnego WiFi (centra handlowe, hotele itp.), jednak jeśli cenicie sobie niezależność, warto wykupić kartę SIM z pakietem internetu. Ceny poniżej.

internet mobilny Dubaj cena koszt karta sim gdzie kupić opinie pakiety internet mobilny Dubaj Emiraty ceny koszt karta sim opinie

7 comments

Leave Comment