Planeta VR i Kino 7D- Reda

planeta VR Reda opinie atrakcje

Województwo pomorskie śmiało można nazwać letnią stolicą Polski, jednak zarówno mieszkańcy, jak i osoby, które przyjeżdżają tutaj również poza sezonem wiedzą doskonale, że również poza sezonem można korzystać z wielu rodzinnych atrakcji. Jednymi z nich niewątpliwie są Kino 7D i Planeta VR w Aquaparku w Redzie. Byliście już w tych miejscach? Jeśli nie – sprawdźcie koniecznie, czego możecie się spodziewać w dzisiejszym artykule! Mamy dla Was 20 % rabatu!

gry vr reda atrakcje aquapark dla dzieci opinie

 

Reda – ciekawe atrakcje dla dzieci

Planeta VR Reda

W dobie dzisiejszych cudów techniki zdaje się nie być rzeczy, których nie udałoby się zrobić. Dowodem tego jest chociażby technologiaVR  umożliwiająca nam przeniesienie się do wirtualnego świata, w którym możemy wcielić się w dowolną postać i przeżyć niesamowitą przygodę. Wspinaczka na Mount Everest, przejście po linie nad kanionem czy prawdziwa walka na bokserskim ringu – to wszystko możliwe jest dzięki okularom Oculus Rift w Planeta VR w Redzie. W tym miejscu dostępnych jest aż kilkadziesiąt gier i scenariuszy, więc naprawdę jest w czym wybierać. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – niezależnie od wieku czy zamiłowań do gier video!

planeta vr reda aquapark opinie atrakcje

Co jednak najlepsze, to wcale nie koniec atrakcji obecnych na miejscu! Na terenie redzkiego kompleksu mamy możliwość poczuć się jak prawdziwy rajdowca na pojazdach Crazy Crars w Akademii Driftingu w Redzie. Wśród 16 różnych gokartów, które rozwijają prędkość do 25 km/h znajdą się zarówno takie przeznaczone dla dzieci, jak i muskularnych dorosłych. A jeśli wciąż mało Wam atrakcji, możecie wybrać się na laserową strzelnicę i postrzelać z replik prawdziwych broni.

UWAGA: na hasło „dziecko w podróży” w Planecie VR czeka na Was 20 % rabatu!

Cennik Planeta VR Reda

  • Sesja VR od 15 zł

laserowa strzelnica reda planeta vr opinie atrakcje

Zobacz również:
–> Reda – Akademia Driftu <–

Kino 7D Reda

Kiedy znudzi nas zwykłe oglądanie filmów na wygodnym fotelu z popcornem w dłoni, możemy pokusić się o nieco większą dawkę emocji – a umożliwia nam to kino 7D w Redzie. Poza oglądaniem filmu w wersji 3D czeka na nas cała masa dodatkowych atrakcji! Twój fotel może zacząć poruszać się w każdym momencie, poczujesz zapach dymu i zostaniesz oblany wodą! Dodatkowo spotkasz się z bańkami mydlanymi, błyskawicami i innymi zjawiskami, dzięki którym seans filmowy nigdy nie będzie już taki sam, jak wcześniej. Repertuar w kinie 7D w Redzie skierowany jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Reda Kino 7 d opinie

Cennik Kino 7D Reda

  • Seans 7D od 10 zł

kino 7d reda aquapark opinie atrakcje

pomorskie kino 7D Reda czy warto atrakcje dla dzieci nad morzem opinie

Godziny otwarcia Kino 7D i Planeta VR – Reda

Kino 7D

  • Niedziela – czwartek: 10:00-21:00
  • Piątek – sobota: 10:00-22:00

Planeta VR

  • Niedziela – czwartek: 11:00-21:00
  • Piątek – sobota: 11:00-22:00

Lokalizacja Kino 7D i Planeta VR – Reda

Zarówno Kino 7D i Planeta VR znajdują się na terenie kompleksu Aquapark Reda. Dokładną lokalizację znajdziecie poniżej.

Sprawdź koniecznie:

Aquapark Reda – zjeżdżalnia z rekinami