Planeta VR i Kino 7D- Reda

planeta VR Reda opinie atrakcje

Województwo Pomorskie śmiało można nazwać letnią stolicą Polski, jednak zarówno mieszkańcy, jak i osoby, które przyjeżdżają tutaj również poza sezonem wiedzą doskonale, że również poza sezonem można korzystać z wielu rodzinnych atrakcji. Jednymi z nich niewątpliwie są Kino 7D i Planeta VR w Aquaparku w Redzie. Byliście już w tych miejscach? Jeśli nie – sprawdźcie koniecznie, czego możecie się spodziewać. Mamy dla Was 20 % rabatu!

gry vr reda atrakcje aquapark dla dzieci opinie

 

Reda – atrakcje dla dzieci

Planeta VR Reda

W dobie dzisiejszych cudów techniki zdaje się nie być rzeczy, których nie udałoby się zrobić. Dowodem tego jest chociażby technologia umożliwiająca nam przeniesienie się do wirtualnego świata, w którym możemy wcielić się w dowolną postać i przeżyć niesamowitą przygodę. Wspinaczka na Mount Everest, przejście po linie nad kanionem czy prawdziwa walka na bokserskim ringu – to wszystko możliwe jest dzięki okularom Oculus Rift w Planeta VR w Redzie. W tym miejscu dostępnych jest aż kilkadziesiąt gier i scenariuszy, więc naprawdę jest w czym wybierać.

planeta vr reda aquapark opinie atrakcje

Dodatkowo mamy możliwość poczuć się jak prawdziwy rajdowca na pojazdach Crazy Crars w Akademii Driftingu w Redzie. Wśród 16 różnych gokartów, które rozwijają prędkość do 25 km/h znajdą się zarówno takie przeznaczone dla dzieci, jak i muskularnych dorosłych. A jeśli wciąż mało Wam atrakcji, możecie wybrać się na laserową strzelnicę i postrzelać z replik prawdziwych broni. UWAGA: na hasło „dziecko w podróży” w Planecie VR czeka na Was 20 % rabatu!

Cennik

1 stanowisko VR:
Od poniedziałku do piątku: 20 zł za 15 minut gry, 29 zł za 30 minut i 49 zł za godzinę gry.
Soboty i niedziele: 25 zł za 15 minut gry, 39 zł za 30 minut i 59 zł za godzinę.
Wakacje i ferie: 25 zł za 15 minut gry i 39 zł za 30 minut gry.

Strzelnica laserowa:
25 strzałów: 10 zł
30 minut bez limitu strzałów: 100 zł (maksymalnie 5 osób)

laserowa strzelnica reda planeta vr opinie atrakcje

Zobacz również:
–> Reda – Akademia Driftu <–

Kino 7D Reda

Kiedy znudzi nas zwykłe oglądanie filmów na wygodnym fotelu z popcornem w dłoni, możemy pokusić się o nieco większą dawkę emocji – a umożliwia nam to kino 7D w Redzie. Poza oglądaniem filmu w wersji 3D czeka na nas cała masa dodatkowych atrakcji! Twój fotel może zacząć poruszać się w każdym momencie, poczujesz zapach dymu i zostaniesz oblany wodą! Dodatkowo spotkasz się z bańkami mydlanymi, błyskawicami i innymi zjawiskami, dzięki którym seans filmowy nigdy nie będzie już taki sam, jak wcześniej. Repertuar w kinie 7D w Redzie skierowany jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Reda Kino 7 d opinie

Cennik

Bilet wstępu na jeden seans: 16 zł od osoby

kino 7d reda aquapark opinie atrakcje

pomorskie kino 7D Reda czy warto atrakcje dla dzieci nad morzem opinie

Sprawdź koniecznie:

Aquapark Reda – zjeżdżalnia z rekinami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *