Bolek i Lolek-bohaterowie wszech czasów w szalonym pościgu

Są bajki, które nie znudzą się nigdy, a ten tytuł jest uwielbiany zarówno przez dzieci jak i rodziców. Ogromna popularność kreskówki "Bolek i Lolek" skłoniła wydawnictwo Znak do stworzenia serii przygód Bolka i Lolka. My też uwielbiamy podróżnicze inspiracje kultowych bohaterów dlatego z przyjemnością rekomendujemy Wam najnowsze wydanie "Bolek i Lolek. Szalony pościg", której premiera odbędzie się już 7 października, a u nas już dziś jej przedsmak!

bolek i lolek szalony poscig

Bolek i Lolek okropnie się nudzą! Nic ciekawego się nie dzieje do czasu, kiedy Bolek przypadkowo uruchamia Automatyczny Generator Akcji. Nagle pies porywa ukochaną lalkę koleżanki. Chłopcy wskakują za nim do dołu w piasku i… lądują w Australii. Czy uda im się wrócić? Czy odzyskają lalkę? I co na to wszystko rodzice? 

Nowoczesna forma wydania książki połączona ze świetną zabawą sprawią, że wspólnie z dzieckiem będziesz czekał już na kolejne zwariowane przygody kultowych bohaterów. Mamy dla Was do pobrania "Przewodnik Podróżnika" w którym czeka na Wasze dzieci sporo ciekawych zadań do rozwiązania.

Przypominamy-cały czas możecie pobrać Bezpłatny Magazyn Dzieckowpodrozy.pl 

face-reklama-male