Baseny odkryte Knurów – kąpielisko Leśne Zacisze

Województwo Śląskie oferuje rodzinom z dziećmi cały szereg atrakcji – pozwalających na ciekawe spędzenie czasu. Jednak nie ma w tym nic dziwnego, że podczas wakacji i towarzyszącym ich upałom szukamy raczej czegoś innego niż zamknięta sala zabaw czy muzeum opowiadające ciekawą historię danego terenu. Na pomoc przychodzą nam tu przeróżne aquaparki oraz inne odkryte baseny, oferujące możliwość schłodzenia się w wypadku upalnej pogody. Sprawdźcie koniecznie ofertę kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie! Zapraszamy do lektury naszego artykułu, poświęconemu tej wartej uwagi atrakcji!

kąpielisko leśne zacisze Knurów odkryte baseny opinie

Kąpielisko Leśne Zacisze – atrakcje

Kąpielisko Leśne Zacisze położone jest w miejscowości Knurów – zaledwie 9 km od Gliwic. To wyjątkowy kompleks łączący rekreację i wypoczynek, w skład którego wchodzą aż trzy baseny, dwa boiska do siatkówki i place zabaw. W tym miejscu świetnie mogą bawić się zarówno dzieci, jak i dorośli – a czas tutaj spędzony z pewnością zostanie niezapomniany – zarówno gdy mówimy o rodzicach, jak i dzieciach.

Jedną z atrakcji kąpieliska jest dedykowany brodzik dla dzieci, który z pewnością spodoba się rodzinom z mniejszymi dziećmi. Woda ma tutaj głębokość od 10 do 60 cm, dzięki czemu Wasze pociechy będą bezpieczne. Powierzchnia lustra wody to aż wody 470 metrów kwadratowych, a na terenie brodzika znajdziemy zjeżdżalnię rynnową o długości 15 metrów, oraz wodne atrakcje i obiekty tryskające wodą. Dobra zabawa gwarantowana!

Śląskie co robić z dzieckiem Knurów rodzinne atrakcje opinie

Zobacz również przygotowany przez nas artykuł:
–> Gliwice – atrakcje dla dzieci <–
Starszym dzieciom i rodzicom z pewnością przypadnie do gustu basen rekreacyjny. Jego powierzchnia to aż 300 metrów kwadratowych, a głębokość to 110 cm. Na terenie basenu nie brakuje groty sztucznej fali, dysz masujących i części przeznaczonej do nauki pływania. Świetną atrakcją są również zjeżdżalnie: rynnowa o długości 67 metrów i 4-osobowa o długości 13 metrów.

W Leśnym Kąpielisku znajdziemy też głęboki na 1,25 metrów basen sportowy. Jego powierzchnia to 310 metrów i obejmuje on aż trzy tory pływackie, dysze masujące i łóżka masujące dla sześciu osób.

Na terenie kąpieliska Leśne Zacisze nie brakuje również wodnego placu zabaw z ruchomymi atrakcjami dla dzieci, zaplecza sanitarno-szatniowego, boisk do piłki siatkowej i parkingu udostępnionego dla odwiedzających park wodny Leśne Zacisze.

baseny ze zjeżdżalniami Knurów opinie ceny bilety godziny otwarcia park wodny

Cennik Leśne Zacisze Knurów

Poniżej znajdziecie dokładny cennik kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie.

Śląskie gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

Godziny otwarcia Leśne Zacisze Knurów

Kąpielisko czynne jest wyłącznie w sezonie letnim w następujących godzinach:

  • codziennie w godzinach: od 9:00 do 19:00.

Bilety można kupić od godziny 8:30 do 18:00.

Śląsk odkryte baseny gdzie z dzieckiem atrakcje opinie

Lokalizacja Leśne Zacisze Knurów

Poniżej znajdziecie dokładną mapkę z lokalizacją kąpieliska Leśne Zacisze w Knurowie.

Czytaj także przygotowany przez nas artykuł:
Śląskie – atrakcje na niepogodę