Baseny odkryte Knurów – kąpielisko Leśne Zacisze

Województwo Śląskie oferuje rodzinom z dziećmi cały szereg atrakcji, jednak podczas wakacji i upałów szukamy raczej czegoś innego niż zamknięta sala zabaw czy muzeum. Na pomoc przychodzą nam aquaparki, oraz odkryte baseny. Sprawdźcie koniecznie ofertę kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie!

kąpielisko leśne zacisze Knurów odkryte baseny opinie

Kąpielisko Leśne Zacisze – atrakcje

Kąpielisko Leśne Zacisze położone jest w miejscowości Knurów – zaledwie 9 km od Gliwic. To wyjątkowy kompleks łączący rekreację i wypoczynek, w skład którego wchodzą aż trzy baseny, dwa boiska do siatkówki i place zabaw. W tym miejscu świetnie mogą bawić się zarówno dzieci, jak i dorośli – a czas tutaj spędzony z pewnością zostanie niezapomniany.

Jedną z atrakcji kąpieliska jest brodzik dla dzieci, który z pewnością spodoba się rodzinom z mniejszymi dziećmi. Woda ma tutaj głębokość od 10 do 60 cm, dzięki czemu Wasze pociechy będą bezpieczne. Powierzchnia lustra wody to aż wody 470 metrów kwadratowych, a na terenie brodzika znajdziemy zjeżdżalnię rynnową o długości 15 metrów, oraz wodne atrakcje i obiekty tryskające wodą.

Śląskie co robić z dzieckiem Knurów rodzinne atrakcje opinie

Zobacz również:
–> Gliwice – atrakcje dla dzieci <–
Starszym dzieciom i rodzicom z pewnością przypadnie do gustu basen rekreacyjny. Jego powierzchnia to aż 300 metrów kwadratowych, a głębokość to 110 cm. Na terenie basenu nie brakuje groty sztucznej fali, dysz masujących i części przeznaczonej do nauki pływania. Świetną atrakcją są również zjeżdżalnie: rynnowa o długości 67 metrów i 4-osobowa o długości 13 metrów.

W Leśnym Kąpielisku znajdziemy też głęboki na 1,25 metrów basen sportowy. Jego powierzchnia to 310 metrów i obejmuje on aż trzy tory pływackie, dysze masujące i łóżka masujące dla sześciu osób.

Czytaj także:
Śląskie – atrakcje na niepogodę

Na terenie kąpieliska Leśne Zacisze nie brakuje również wodnego placu zabaw z ruchomymi atrakcjami dla dzieci, zaplecza sanitarno-szatniowego, boisk do piłki siatkowej i parkingu.

baseny ze zjeżdżalniami Knurów opinie ceny bilety godziny otwarcia park wodny

Cennik i godziny otwarcia

Śląskie gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

  • Kąpielisko czynne jest w sezonie letnim, codziennie w godzinach od 9:00 do 19:00. Bilety można kupić od godziny 8:30 do 18:00.

Śląsk odkryte baseny gdzie z dzieckiem atrakcje opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *