Muzeum Figur Woskowych – Łeba

Wybierasz się na urlop do Łeby i poszukujesz miejsc, które możesz odwiedzić wspólnie z rodziną? A może pogoda na zewnątrz jest wyjątkowo kapryśna, przez co raczej musicie zapomnieć o kąpielach – zarówno słonecznych, jak i tych w Bałtyku! Nie martwcie się, gdyż ta nadmorska miejscowość ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji i niewątpliwie jedną z nich jest Muzeum Figur Woskowych. Dziś opowiemy wam o tym miejscu i pokażemy wam, dlaczego warto je odwiedzić przy najbliższej okazji! Zapraszamy do lektury!

Łeba rodzinne atrakcje dla dzieci muzeum figur woskowych opinie

Muzeum Figur Woskowych – atrakcje

Wybierając się na rodzinne wakacje nad morze poszukujemy miejscowości, które nie tylko uraczą nas piękną plażą, ale i zapewnią nam szereg dodatkowych atrakcji, szczególnie takich, które zapewnią dobrze spędzony czas w wypadku nieprzyjaznej pogody. Nie będzie niespodzianką to, że dzieci szybko się nudzą, więc planując urlop rozglądamy się za rodzinnymi atrakcjami, także takimi dla najmłodszych. Nie da się ukryć, że Łeba – poza piękną plażą, ma do zaoferowania znacznie więcej i nie brakuje tutaj miejsc, w których możemy spędzić czas z dziećmi. Nie wierzycie? Pokażemy wam!

Jednym z miejsc, do którego warto wybrać się z rodziną jest mieszczące się przy Alei Świętego Jakuba – Muzeum Figur Woskowych w Łebie. Jako dzieci z pewnością marzyliśmy o tym, aby na własne oczy zobaczyć naszego idola i zdobyć jego autograf, prawda? W dzisiejszych czasach możemy spełnić dziecięce marzenia i stanąć oko w oko z gwiazdą Hollywood… i nie tylko!

Któż z nas nie chciałby usiąść na jednej ławce z dobrze znanym Forrest’em Gump’em czy stanąć na czerwonym dywanie obok uwielbianej na całym świecie piosenkarki Adele? A może chcecie mieć zdjęcie na korcie z jedną z najlepszych tenisistek na świecie Sereną Williams? A może bliższa wam będzie rowerowa przejażdżka z Jasiem Fasolą? To zaledwie początek! Warto też pamiętać o tym, że dzieciom z pewnością spodobają się liczne postaci z bajek, spotkanie Jacka Sparrowa czy Harrego Pottera lub wielu innych dobrze znanych postaci! Tutaj niemożliwe staje się możliwe, więc pamiętajcie, aby zabrać ze sobą aparat fotograficzny, gdyż takie chwile trzeba koniecznie uwiecznić!

Łeba Muzeum Figur Woskowych opinie ceny godziny

Zobacz również:
–> Łeba – atrakcje dla dzieci <–

Cennik biletów Muzeum Figur Woskowych Łeba

Cennik biletów prezentują się w następujący sposób:

  • bilet normalny-27 zł
  • bilet ulgowy- 22 zł
  • bilet rodzinny ( 2 osoby dorosłe + 1 dziecko) – 67 zł
  • bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) – 75 zł
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie

Godziny otwarcia Muzeum Figur Woskowych Łeba

Muzeum Figur Woskowych w Łebie czynne jest w następujących godzinach:
  • codziennie: od 10:00 do 21:00.
ceny Muzeum Figur Woskowych Łeba opinie

Lokalizacja Muzeum Figur Woskowych Łeba

Muzeum to znajdziemy na alei Świętego Jakuba w Łebie. Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację Muzeum Figur Woskowych.

 

Koniecznie sprawdź przygotowany przez nas artykuł:

Łeba – atrakcje dla dzieci