Muzeum Figur Woskowych – Łeba

Wybierasz się na urlop do Łeby i poszukujesz miejsc, które możesz odwiedzić wspólnie z rodziną? Ta nadmorska miejscowość ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji i niewątpliwie jedną z nich jest Muzeum Figur Woskowych.

Łeba rodzinne atrakcje dla dzieci muzeum figur woskowych opinie

Muzeum Figur Woskowych – atrakcje

Wybierając się na rodzinne wakacje nad morze poszukujemy miejscowości, które nie tylko uraczą nas piękną plażą, ale i zapewnią nam szereg dodatkowych atrakcji. Dzieci szybko się nudzą, więc planując urlop rozglądamy się za rodzinnymi atrakcjami. Nie da się ukryć, że Łeba – po za piękną plażą, ma do zaoferowania znacznie więcej i nie brakuje tutaj miejsc, w których możemy spędzić czas z dziećmi.

Jednym z miejsc, do którego warto wybrać się z rodziną jest mieszczące się przy Alei Świętego Jakuba – Muzeum Figur Woskowych w Łebie. Jako dzieci z pewnością marzyliśmy o tym, aby na własne oczy zobaczyć naszego idola i zdobyć jego autograf, prawda? W dzisiejszych czasach możemy spełnić dziecięce marzenia i stanąć oko w oko z gwiazdą Hollywood!

Któż z nas nie chciałby usiąść na jednej ławce z Forrest’em Gump’em czy stanąć na czerwonym dywanie obok uwielbianej na całym świecie Adele? Zdjęcie na korcie z Sereną Williams? A może rowerowa przejażdżka z Jasiem Fasolą? Dzieciom z pewnością spodobają się postaci z bajek, spotkanie Jacka Sparrowa czy Harrego Pottera! Tutaj niemożliwe staje się możliwe!

Łeba Muzeum Figur Woskowych opinie ceny godziny

Zobacz również:
–> Łeba – atrakcje dla dzieci <–

Cennik biletów i godziny otwarcia:

Dorośli – 18 zł
Dzieci (do lat 16) – 15 zł
Bilet rodziny (2+1) – 45 zł
Bilet rodzinny (2+2) – 50 zł
Muzeum Figur Woskowych w Łebie czynne jest codziennie od godziny 10:00 do 21:00.
ceny Muzeum Figur Woskowych Łeba opinie
Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *