Baseny Tropikalne – Binkowski Resort

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 1

Atrakcja na którą z wypiekami na twarzy czekają wszyscy mieszkańcy Kielc i okolic jest już otwarta! Pierwsze w Polsce baseny tropikalne to cała masa rodzinnych atrakcji i świetnej zabawy, niezależnie od wieku. Sprawdźcie, co czeka na was w tym doprawdy niesamowitym miejscu!

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 2

Binkowski Resort – rodzinny Aquapark

Budowa Binkowski Resort w Kielcach to naprawdę ogromna inwestycja, obok której nie można przejść obojętnie. Otwarcie pierwszego etapu jest już za nami, zaś otwarcie drugiego etapu – w skład którego wchodzi saunarium dopiero przed nami! Niestety pandemia koronawirusa nieco opóźniła plany otwarcia, jednak dobrze wiemy, że na tak ciekawe rzeczy zawsze warto poczekać!

Dzięki Binkowski Resort, zlokalizowanym w samym sercu gór Świętokrzyskich będziemy mogli przenieść się w świat tropików i świetnie spędzić czas. To aż 1200 metrów kwadratowych samego lustra wody w basenach rekreacyjnych – a to tego aż 3 zjeżdżalnie wodne i dwa wodne place zabaw dla dzieci! Nie zabraknie również ośmiu saun – jedna z nich będzie największą w Polsce i pomieści jednocześnie aż 130 osób! Z odkrytego Basenu Letniego położonego na wysokości 20 metrów będziemy mogli podziwiać przepiękną panoramę Kielc! Nie zabraknie również restauracji i baru! A wszystko to wśród prawdziwych tropikalnych palm!

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 3

Zobacz również:
–> Kielce – atrakcje dla dzieci <–

Czego możemy spodziewać się podczas otwarcia pierwszego etapu inwestycji?

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy skorzystali z basenu głównego, basenu dla dzieci, sztucznej rzeki, oraz dwóch baseników witalnych i dwóch baseników aroma z hydromasażami! Czekać będą na nas wanny spa, wodny plac zabaw dla dzieci, trzy duże zjeżdżalnie i restauracja z pysznym menu.

 

Otwarcie drugiego etapu dopiero przed nami, lecz zaufajcie nam – warto na to czekać! Wraz z nim kolejne atrakcje! Basen do schładzania, siedem saun, basen solankowy z hydromasażami, 2 wanny spa, basen na dachu i kolejna restauracja!

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 5

Warto dodać, że baseny tropikalne w Kielcach podzielone zostaną na dwie strefy – głośną (dla rodzin z dziećmi) i cichą (wyłącznie dla dorosłych), dzięki czemu wszyscy goście będą mogli spędzić czas wedle własnych upodobań! Obiekt będzie miał rozsuwany dach, co pozwoli nam cieszyć się promieniami słońca w letnie dni, a w zimę zapewni wam świetny i komfortowy wypoczynek!

Jesteśmy pewni, że Baseny Tropikalne Binkowski Resort zapowiada się na wyjątkowe miejsce na mapie Kielc!

  Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 4

Cennik Baseny Tropikalne – Binkowski Resort

baseny tropikalne cennik atrakcje dla dzieci baseny tropikalne cennik atrakcje dla dzieci 2

Godziny otwarcia Baseny Tropikalne – Binkowski Resort

  • codziennie: 10:00 – 22:00

Lokalizacja Baseny Tropikalne – Binkowski Resort

Dokładną mapę lokalizacji tego miejsca znajdziecie poniżej.

Sprawdź także:

Kielce – atrakcje dla dzieci