Baseny Tropikalne – Binkowski Resort – otwarcie już niedługo!

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 1

Już niebawem nastąpi otwarcie atrakcji, na którą z wypiekami na twarzy czekają wszyscy mieszkańcy Kielc i okolic! Pierwsze w Polsce baseny tropikalne to cała masa rodzinnych atrakcji i świetnej zabawy. Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

Niestety z powodu pandemii koronawirusa konieczne było przełożenie terminu otwarcia Basenów Tropikalnych Binkowski Resort. Obecnie trwają prace rozruchowe basenów, a samo otwarcie jest uzależnione od sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 2

Binkowski Resort – rodzinny Aquapark

Budowa Binkowski Resort w Kielcach to naprawdę ogromna inwestycja, obok której nie można przejść obojętnie. Otwarcie pierwszego etapu miało mieć miejsce w drugiej połowie tego roku, zaś otwarcie drugiego etapu – w pierwszej połowie 2020 roku. Niestety, jak już wspomnieliśmy, pandemia koronawirusa nieco popsuła te plany, przez co otwarcie tego aquaparku zostało nieco odłozone w czasie.

Gdy jednak się już to stanie, to w samym sercu gór Świętokrzyskich będziemy mogli przenieść się w świat tropików i świetnie spędzić czas. To aż 1200 metrów kwadratowych samego lustra wody w basenach rekreacyjnych – a to tego aż 3 zjeżdżalnie wodne, dwa wodne place zabaw dla dzieci! Nie zabraknie również ośmiu saun – jedna z nich będzie największą w Polsce i pomieści jednocześnie aż 130 osób! Z odkrytego Basenu Letniego położonego na wysokości 20 metrów będziemy mogli podziwiać przepiękną panoramę Kielc! Nie zabraknie również restauracji i baru! A wszystko to wśród prawdziwych tropikalnych palm!

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 3

Zobacz również:
–> Kielce – atrakcje dla dzieci <–

Czego możemy spodziewać się podczas otwarcia pierwszego etapu inwestycji?

Już w drugiej połowie tego roku czekają na nas świetne atrakcje! Będziemy mogli skorzystać z basenu głównego, basenu dla dzieci, sztucznej rzeki, oraz dwóch baseników witalnych i dwóch baseników aroma z hydromasażami! Czekać będą na nas wanny spa, wodny plac zabaw dla dzieci, trzy duże zjeżdżalnie i restauracja z pysznym menu.

 

Otwarcie drugiego etapu nastąpi w pierwszej połowie 2020 roku, a wraz z nim kolejne atrakcje! Basen do schładzania, siedem saun, basen solankowy z hydromasażami, 2 wanny spa, basen na dachu i kolejna restauracja!

Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 5

Warto dodać, że baseny tropikalne w Kielcach podzielone zostaną na dwie strefy – głośną (dla rodzin z dziećmi) i cichą (wyłącznie dla dorosłych), dzięki czemu wszyscy goście będą mogli spędzić czas wedle własnych upodobań! Obiekt będzie miał rozsuwany dach, co pozwoli nam cieszyć się promieniami słońca w letnie dni, a w zimę zapewni wam świetny i komfortowy wypoczynek!

Jesteśmy pewni, że Baseny Tropikalne Binkowski Resort będzie wyjątkowym miejscem na mapie Kielc! Czekacie na otwarcie?

  Binkowski Resort - rodzinny Aquapark atrakcje dla dzieci 4

Lokalizacja Baseny Tropikalne – Binkowski Resort:

Dokładną mapę lokalizacji tego miejsca znajdziecie poniżej.

Sprawdź także:

Kielce – atrakcje dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *