Baseny Inflancka Warszawa

atrakcje dla dzieci Warszawa basen Inflancka

Zmodernizowany wielofunkcyjny obiekt sportowy przy ulicy Inflanckiej w Warszawie zaprasza rodziny z dziećmi do aktywności. Gwarantujemy wam, że zabawa nie zna tu granic - niezależnie od tego ile macie lat. Sprawdźmy więc co czeka na was po odwiedzeniu Basenów Inflacka w stołecznym mieście!

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Ośrodek Sportowy Inflancka należący do Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa działa w Śródmieściu Warszawy już od lat 60-tych, ale ostatnio przeszedł gruntowny remont i udostępnia swoim gościom wiele nowych i ekscytujących atrakcji. Obecnie można tu korzystać z profesjonalnej 50-metrowej pływalni olimpijskiej z 10-ma torami, basenu rekreacyjnego o wymiarach 37 x 10 metrów, zjeżdżalni o długości 50 m, wodnego toru przeszkód „Piracka Wyspa” oraz 8-osobowego jacuzzi z hydromasażem. baseny Inflancka Warszawa opinie atrakcje

Poza basenami znaleźć można tu także profesjonalnie wyposażoną salę fitness, w której odbywają się różnego rodzaju zajęcia, oraz siłownię o powierzchni 137 metrów kwadratowych. Instruktorzy ośrodka prowadzą też zajęcia nauki pływania, aqua aerobik oraz realizują programy „Aktywny Senior”, „Aktywna Mama” i „Aktywna Rodzina”.

baseny fitness sauny Inflancka Warszawa opinie

Niedawno oddany do użytku został kompleks saun, w którym działa sauna fińska, sauna infrared, biosauna i łaźnia turecka, a także strefa schładzania, ogród zimowy i strefa relaksu. To świetna alternatywa dla wodnego szaleństwa w basenach, lub też uzupełnienie rodzinnego wypadu!

baseny Inflancka Warszawa rodzinne atrakcje Rodzice na pewno docenią ofertę kursów nauki pływania dla przeróżnych grup wiekowych, także dla najmłodszych. Dzięki uczestnictwie w takich zajęciach, dzieci będą mogły przełamać strach przed wodą, lecz także udoskonalić stosowane już techniki pływania.

Baseny Odkryte Inflancka

Latem na Inflanckiej uruchamiane są baseny odkryte, w tym basen letni o wymiarach 18 x 12 metrów wraz ze zjeżdżalnią o długości 35 m, 3 brodziki z atrakcjami dla dzieci, boiska sportowe (do piłki plażowej, koszyków i piłki ręcznej), plac zabaw, kort tenisowy, stół do ping-ponga oraz punkt gastronomiczny. Dzięki temu, możemy być pewni, że niezależnie od pory roku, będziecie się tam świetnie bawić!

Baseny zewnętrzne Inflancka Warszawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Ośrodek Sportowy Inflancka:

Kryta pływalnia i sala fitness

  • poniedziałek-piątek – 6.00-22.00
  • sobota, niedziela – 6.30-22.00

Płyta pływalni zamykana jest o godzinie 21.30. Ostatnie wejście o 20.30.

Pływalnia letnia

  • poniedziałek-niedziela – 9.30-19.00

Siłownia

  • poniedziałek-piątek – 8.00-21.00
  • sobota – 8.00-20.00
  • niedziela – 8.00-16.00

Kompleks Saun

  • poniedziałek-piątek –13.00-21.30
  • sobota, niedziela – 9.30-21.00

Cennik Baseny Inflancka Warszawa

Aby obejrzeć pełny cennik Basenów Inflancka, kliknij w zdjęcie poniżej. cennik baseny inflancka warszawa mazowieckie opinie  

Sprawdź: Atrakcje dla dzieci Warszawa

Dojazd do Baseny Inflancka Warszawa

Na miejscu, do dyspozycji odwiedzających Baseny Inflacka oddano bezpłatny, ogrodzony parking mogący pomieścić 85 samochodów osobowych.