Baseny Inflancka Warszawa

atrakcje dla dzieci Warszawa basen Inflancka

Zmodernizowany wielofunkcyjny obiekt sportowy przy ulicy Inflanckiej w Warszawie zaprasza rodziny z dziećmi do aktywności. Gwarantujemy wam, że zabawa nie zna tu granic - niezależnie od tego ile macie lat. Sprawdźmy więc co czeka na was po odwiedzeniu Basenów Inflacka w stołecznym mieście!

Po basenie zapraszamy na zakupy i rozrywkę:

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020 Ośrodek Sportowy Inflancka należący do Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa działa w Śródmieściu Warszawy już od lat 60-tych, ale ostatnio przeszedł gruntowny remont i udostępnia swoim gościom wiele nowych i ekscytujących atrakcji. Obecnie można tu korzystać z profesjonalnej 50-metrowej pływalni olimpijskiej z 10-ma torami, basenu rekreacyjnego o wymiarach 37 x 10 metrów, zjeżdżalni o długości 50 m, wodnego toru przeszkód „Piracka Wyspa” oraz 8-osobowego jacuzzi z hydromasażem. baseny Inflancka Warszawa opinie atrakcje

Poza basenami znaleźć można tu także profesjonalnie wyposażoną salę fitness, w której odbywają się różnego rodzaju zajęcia, oraz siłownię o powierzchni 137 metrów kwadratowych. Instruktorzy ośrodka prowadzą też zajęcia nauki pływania, aqua aerobik oraz realizują programy „Aktywny Senior”, „Aktywna Mama” i „Aktywna Rodzina”.

baseny fitness sauny Inflancka Warszawa opinie

Niedawno oddany do użytku został kompleks saun, w którym działa sauna fińska, sauna infrared, biosauna i łaźnia turecka, a także strefa schładzania, ogród zimowy i strefa relaksu. To świetna alternatywa dla wodnego szaleństwa w basenach, lub też uzupełnienie rodzinnego wypadu!

baseny Inflancka Warszawa rodzinne atrakcje Rodzice na pewno docenią ofertę kursów nauki pływania dla przeróżnych grup wiekowych, także dla najmłodszych. Dzięki uczestnictwie w takich zajęciach, dzieci będą mogły przełamać strach przed wodą, lecz także udoskonalić stosowane już techniki pływania.

Baseny Odkryte Inflancka

Latem na Inflanckiej uruchamiane są baseny odkryte, w tym basen letni o wymiarach 18 x 12 metrów wraz ze zjeżdżalnią o długości 35 m, 3 brodziki z atrakcjami dla dzieci, boiska sportowe (do piłki plażowej, koszyków i piłki ręcznej), plac zabaw, kort tenisowy, stół do ping-ponga oraz punkt gastronomiczny. Dzięki temu, możemy być pewni, że niezależnie od pory roku, będziecie się tam świetnie bawić!

Baseny zewnętrzne Inflancka Warszawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Ośrodek Sportowy Inflancka:

Kryta pływalnia i sala fitness

  • poniedziałek-piątek – 6.00-22.00
  • sobota, niedziela – 6.30-22.00

Płyta pływalni zamykana jest o godzinie 21.30. Ostatnie wejście o 20.30.

Pływalnia letnia

  • poniedziałek-niedziela – 9.30-19.00

Siłownia

  • poniedziałek-piątek – 8.00-21.00
  • sobota – 8.00-20.00
  • niedziela – 8.00-16.00

Kompleks Saun

  • poniedziałek-piątek –13.00-21.30
  • sobota, niedziela – 9.30-21.00

Cennik Baseny Inflancka Warszawa

Aby obejrzeć pełny cennik Basenów Inflancka, kliknij w zdjęcie poniżej. cennik baseny inflancka warszawa mazowieckie opinie  

Sprawdź: Atrakcje dla dzieci Warszawa

Dojazd do Baseny Inflancka Warszawa

Na miejscu, do dyspozycji odwiedzających Baseny Inflacka oddano bezpłatny, ogrodzony parking mogący pomieścić 85 samochodów osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *